اِی‌آی‌تریدکوین: انقلابی در معاملات با استفاده از هوش مصنوعی

0

همزمان با پیشرفت‌های سریع در بازارهای مالی، هر روز شاهد شکل‌گیری سرمایه‌های جدید و حوزه‌های بالقوه نوین دیگری نیز هستیم. ظهور رمزارزها سبب شده بازارهای مالی جذاب‌تر از گذشته باشد. اما مشکل اینجاست که همراه شدن با این رویکردهای نوین فقط برای کسانی که از تخصص بالایی در زمینه امور مالی برخوردارند آسان‌ است و سایرین نمی‌توانند به راحتی با این روندها همراه شوند. در این دنیای پیچیده، انجام معاملات مختلف در بازارهای مالی با اتکا به توانایی‌های فردی دیگر گزینه هوشمندانه‌ای به شمار نمی‌رود. همین امر سبب شکل‌گیری ابزارهای معامله‌گر خودکار شده است.

اِی‌آی‌تریدکوین (AITRADECOIN) با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و قابلیت‌های پیشرفته و ارزشمند این فناوری به عنوان ابزاری راهبردی برای انجام معاملات به بهترین شکل ممکن، یک سامانه خودکار عالی برای انجام معاملات به شمار می‌رود. افزون بر این، اِی‌آی-بلاک‌چین (AI-BLOCKCHAIN) نیز یک اکوسیستم متنوع است که پلتفرم صرافی، یک رمزارز جدید و نیز یک سامانه کیف الکترونیکی را شامل می‌شود و بهترین محیط را برای معاملات‌تان فراهم کرده و اثربخشی معاملات شما را افزایش می‌دهد.

ساختار اکوسیستم اِی‌آی-بلاک‌چین

اکوسیستم اِی‌آی-بلاک‌چین به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند مشکلاتی که در بازار رمزارزها وجود دارد را رفع کند، یک صرافی ارز دیجیتال در مقیاس جهانی را ایجاد کند و آینده‌ای بهتر را برای رمزارزها رقم بزند. ساختار سامانه اِی‌آی-بلاک‌چین دربردارنده ۳ مولفه اصلی است که با یکدیگر در ارتباط هستند. این ۳ مولفه عبارتند از:

اِی‌آی‌کوین: یک سامانه خودکار معامله بر بستر فناوری هوش مصنوعی

اِی‌آی-اکسچنج: یک پلتفرم جدید رمزارز دربردارنده قابلیت‌های پیشرفته

اِی‌آی‌کریپتو: یک توکن توسعه‌یافته برای مقاصد مختلف

پلتفرم اِی‌آی‌تریدکوین

در اِی‌آی‌تریدکوین، تنها دغدغه شما به عنوان یک سرمایه‌گذار، انتخاب سطح مناسب برای سرمایه‌گذاری است. در مجموع، چهار سطح مختلف برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که به ترتیب «مبتدی» (Start)، پیشرفته (Advanced)، «حرفه‌ای» (Pro) و ویژه (Premium) نام دارند. این سامانه می‌تواند تا حداکثر ۴۵ درصد سود را در هفته ایجاد کند. سه سطح پیشرفته، حرفه‌ای و ویژه همچنین می‌توانند مقدار بیشتری سود روزانه را نیز فراهم کنند. نرخ بازگشت سرمایه (ROI) برای همه این چهار سطح به ۲۰۰ درصد می‌رسد و نیازی نیست که هیچ گونه کارمزدی برای سرمایه‌گذاری‌تان بپردازید. پس از اینکه سرمایه‌گذاری‌تان توانست به بازدهی مورد نظر برسد، طرح مورد نظر منقضی می‌شود.

نکته مهم درباره اِی‌آی‌تریدکوین این است که از طرف شما به معامله می‌پردازد و به این ترتیب، دیگر لازم نیست نگران چیزی باشید. سرمایه‌گذاران در اِی‌آی‌تریدکوین دیگر لازم نیست همانند معامله‌گران سنتی، درگیر امور جزئی معاملات باشند و برای آن وقت بگذارند. دیگر نیازی به بررسی بازار، پیش‌بینی قیمت‌ها و انتظار برای رسیدن زمان ایده‌آل خرید و فروش نیست. همچنین، برنامه‌های همکاری ما یک منبع دیگر برای درآمد را که پاداش باینری خوانده می‌شود در اختیارتان قرار می‌دهد.

اِی‌آی-اکسچنج

دومین محصول در اکوسیستم اِی‌آی-بلاک‌چین نیز اِی‌آی-اکسچنج نام دارد. در دنیای پررشد رمزارزها، حجم معاملات و نیز تعداد صرافی‌ها در حال افزایش است. با این وجود، صرافی‌های فعلی با مشکلات متعددی روبرو هستند که برای نمونه می‌تواند به خدمات مشتری ضعیف، سیاست‌های مبهم، کارمزدهای بالا، کمبود استانداردهای امنیتی، اعتماد پایین کاربران و از همه مهم‌تر، نقدشوندگی اشاره کرد. پژوهشی جدید نشان می‌دهد که ۳۶ درصد از معامله‌گران رمزارزها با مشکل نقدشوندگی در صرافی‌ها دست به گریبان هستند. به همین دلیل، توسعه‌دهندگان ما تصمیم گرفتند پلتفرمی ایجاد کنند تا مشکلات موجود در صرافی‌های کنونی را نداشته باشد.

اِی‌آی-اکسچنج نه تنها مشکلات کنونی بیشتر صرافی‌های امروزی را ندارد، بلکه ابزاری را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد تا بتوانند به شکلی سریع و امن در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. این پلتفرم پیشرو در سطح جهانی، سیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را برای معامله در اختیار مشتریان حقیقی و حقوقی از سراسر جهان قرار می‌دهد. تمرکز این سامانه بر شفافیت، اطمینان، اجرای با کیفیت و نیز خدمات خوب به مشتریان است. با بهبود نقدشوندگی در تمام بخش‌های بازار، بهبود عمق بازار و نیز پشتیبانی از بهینه‌سازی ساختاری بلاک‌چین، گزینه اول برای معامله‌گران تازه‌کار و حرفه‌ای به شمار می‌رود.

اِی‌آی‌کریپتو- اساس اکوسیستم اِی‌آی-بلاک‌چین

توکن اِی‌آی‌کریپتو به طور ویژه برای صرافی اِی‌آی-اکسچنج و پلتفرم اِی‌آی‌تریدکوین طراحی شده است. این توکن از فناوری ای‌آر‌سی-۲۰ (ERC-20) استفاده می‌کند و همانند بایننس، راهبرد سوزاندن سکه را در پیش می‌گیرد. اِی‌آی‌کریپتو (با نام ATC) یکی از پررشدترین دارایی‌های دیجیتال در دنیای رمزارزهاست. اطلاعات بیشتر در این زمینه در وایت‌پیپر موجود است. اِی‌آی‌کریپتو در برترین صرافی‌های دنیا لیست خواهد شد. علاوه بر این، ما با بهره‌گیری از بهترین راهکار برای بهبود قیمت، اطمینان داریم که می‌توانیم رشدی سریع را در قیمت اِی‌آی‌کریپتو ایجاد کنیم که این رشد به دلایل زیر خواهد بود:

  • کیف پول اِی‌آی‌کریپتو (ATC) بر اساس فناوری نامتمرکز توسعه‌ یافته است و قابلیت‌های متعددی در آن موجود است. امنیت بالا و پتانسیل خوب برای جذب تعداد زیادی کاربر از دیگر مزایای این کیف پول است.
  • اِی‌آی‌کریپتو اساس اکوسیستم اِی‌آی‌ بلاک‌چین است. سود سرمایه‌گذاران در اِی‌آی‌تردیدکوین با این توکن پرداخت می‌شود. کارمزد معمالت در اِی‌آی‌-اکسچنج نیز با همین توکن پرداخت می‌شود. رشد اِی‌آی‌تریدکوین و نیز اِی‌آی‌-اکسچنج به افزایش تقاضا برای توکن اِی‌آی‌کریپتو انجامیده و همین امر، ارزش آن را بالا می‌برد.
  • اِی‌آی‌-بلاک‌چین به صورت ماهانه یا سه ماهه اقدام به از بین بردن تعدادی از توکن‌های اِی‌آی‌کریپتو می‌کند که البته به حجم معاملات در اِی‌آی‌اکسچنج بستگی دارد. حداکثر تا ۵۰ درصد از این توکن‌ها را می‌توان از بین برد. توکن مذکور با این راهبرد، کمیاب می‌شود. با در نظر گرفتن تقاضای موجود، انتظار می‌رود قیمت این توکن افزایش یابد.

با در نظر گرفتن مزایای گسترده هوش مصنوعی، ما یک اکوسیستم مبتنی بر هوش مصنوعی در بلاک‌چین طراحی کرده‌ایم که مشکلات مالی‌تان را حل کرده و به شما کمک می‌کند به اهداف مورد نظرتان دست یابید. با سرمایه‌گذاری در اِی‌آی‌‌تریدکوین، سودتان را در قالب توکن اِی‌آی‌کریپتو دریافت می‌کنید و می‌توانید این توکن‌ها را در اِی‌آی‌‌-اکسچنج مبادله کنید. همچنین با نگه داشتن توکن اِی‌آی‌کریپتو می‌توانید از افزایش ارزش آن در گذر زمان نیز بهره‌مند شوید. با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و خدمات مشتری عالی، دستیابی به سود بالا دیگر برایتان دشوار نخواهد بود. این فرصت ارزشمند را از دست ندهید. اینجا ثبت‌نام کنید و در اِی‌آی‌تریدکوین سرمایه‌گذاری کنید.

اِی‌آی‌تریدکوین- انقلابی در معامله با هوش مصنوعی

شرکت: AI Blockchain Company Limited

نشانی: ۲۷ Bonners Field, Bentley, England

وب‌سایت: https://aitradecoin.com

مستندات: ارایه اِی‌آی‌تریدکوین و وایت‌پیپر ای‌تی‌سی

تماس: contact@aitradecoin.com

کانال تلگرام: https://t.me/aitradecoin

صفحه فیسبوک: https://www.facebook.com/AITradeCoin-105552804115798

تماس (واتساپ): +۴۴ ۷۹۱ ۶۱۰ ۱۶۹۹

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید