مهر ۵, ۱۴۰۱

چگونگی برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine

  • توسط پریسا رضایی
  • ژوئن 25, 2020
  • 0
حساب ترید انجین Tradengine

علاقه مندان به کسب و کارهای تریدینگ در زمینه ی باینری آپشن قطعا با بروکرهای تریدینگ آشنا هستند. ایا بروکر ترید انجین Tradengine را می شناسید؟ در این مقاله قصد داریم نحوه ی برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine را برای شما آموزش دهیم. لطفا با ارزنگار همراه شوید.

بیشتر بدانید :

بروکر Pocket Option چیست؟

بررسی بروکر پاکت آپشن ( pocket option )

برداشت و واریز وجه در بروکرهای باینری آپشن

از مهم ترین موارد قابل توجه در مورد بروکرها، چگونگی برداشت و ورایز وجه در آن هاست و اینکه رابط کاربری آن ها چگونه است و با چه سرعتی انتقال وجه را انجام می دهد. این ویژگی  ها هستند که موجب برتری یک بروک نسبت به بروکر دیگر می باشد.

حساب ترید انجین Tradengine

روش های انتقال وجه از حساب ترید انجین Tradengine

ترید انجین Tradengine یک بروکر بسیار قابل اعتماد  است که عملیات واریز وجه در آن توسط ارزهای دیجیتال، پرفکت مانی، وب مانی، کارت های اعتباری و … انجام می شود. روش های برداشت از حساب ترید انجین Tradengine نیز عبارتند از :

  • برداشت وجه با استفاده از وب مانی
  • برداشت وجه با استفاده از پرفکت مانی
  • برداشت وجه با استفاده از پی پکس paypax
  • برداشت وجه با استفاده از اسکریل
  • انتقال ارزهای دیجیتال (بیت کوین، اتریوم، ریپل)

از میان این روش های برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine ، دو روش برداشت از طریق پرفکت مانی و برداشت از طریق ارزهای دیجیتال از سریع ترین ورش های برداشت وجه می باشد.

حال که با انواع روش های برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine آشنا شدید، در ادامه نحوه ی برداشت از این حساب را برای شما آموزش داده ایم.

آموزش برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine

در این بخش از مقاله برای شما عزیزان چگونگی برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine را آموزش داده ایم.

به طور کلی برای برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine  کلا به ۵ دقیقه زمان نیاز دارید. اما این را بدانید که حساب ترید انجین Tradengine شما باید وریفای شده باشد. پس از اینکه جساب خود را وریفای کردید، طبق مراحل زیر می توانید به برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine بپرازید.

مرحله ی اول :

برای برداشت وجه، شما باید ابتدا به اکانت ترید انجین Tradengine خود وارد شوید.

حساب ترید انجین Tradengine

مرحله دوم :

زمانی که به داشبورد حساب ترید انجین Tradengine وارد شدید، باید حساب خود را به اکانت ترید انجین Tradengine متصل کنید تا بتوانید به حساب خود وجهی را واریز کنید یا از آن برداشت کنید. برای این منظور از بخش Connected accounts  می توانید حساب خود را به اکانت  ترید انجین Tradengine متصل نمائید.

مرحله ی سوم :

در این مرحله باید حساب ارز دیجیتال خود را به اکانت ترید انجین Tradengine متصل نمائید.

شما می توانید کیف پول ارز دیجیتال خود را به اکانت ترید انجین Tradengine متصل نمائید. برای این منظور باید آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود را وارد کنید، که پس از ۴۸ ساعت حساب ارز دیجیتال شما به اکانت ترید انجین Tradengine متصل خواهد شد.

مرحله ی چهارم :

این مرحله، مرحله ی برداشت وجه است. برای برداشت وجه هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما حتی می توانید تمام موجودی خود را برداشت کنید. برای این منظور باید از طریق گزینه ی Withdraw وجه مورد نظر خود را برداشت کنید.

حال اگر چند حساب داشته باشید که به اکانت خود متصل کرده اید، باید انتخاب کنید که مبلغ مورد نظر به کدام حساب شما واریز شود. برای این منظور باید از طریق گزینه ی Withdraw Account ، اکانت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس گزینه ی “Submit Request”  را کلیک کنید.

کلام آخر

در این مقاله شما را با انواع روش های برداشت وجه از حساب برداشت وجه از حساب ترید انجین Tradengine آشنا کردیم و همچنین به شما آموزش دادیم که چگونه می توانید از حساب ترید انجین Tradengine خود برداشت کنید.

دوستان، در صورتی که در این زمینه با سوال یا مشکلی مواجه شدید، با تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

از توجه و همراهی شما تا پایان این مقاله بسیار ممنون و سپاسگزاریم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads