آذر ۹, ۱۴۰۱

درباره ی Doubleway : آیا Doubleway مجاز است یا کلاهبرداری ست؟

  • توسط پریسا رضایی
  • می 26, 2020
  • 0
Doubleway

در این مقاله ، نگاهی دقیق به نکاتی در مورد تجارت Doubleway خواهیم داشت. چرا که کاربران زیادی مایلند که در مورد این شرکت اطلاعات داشته باشند و هنوز مطمئن نیستند که آیا Doubleway یک شرکت و بیزینس مجاز است یا یک کلاهبرداری است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه این مقاله را با ارزنگار تا پایان مطالعه کنید.

بیشتر بدانید : قوانین سرمایه‌گذاران بورس و ارز دیجیتال هنگام بحران باید از آن ها پیروی کنند!

 

اطلاعات کلی در مورد Doubleway

دامنه وب سایت شرکت Doubleway در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۹ به صورت خصوصی به ثبت رسیده است و از آن زمان تا کنون بیشترین ترافیک که به وب سایت Doubleway می رسد از سه کشور اصلی ونزوئلا ، کلمبیا و برزیل بوده است. اما در مورد اینکه مالک این شرکت چه کسی است، هنوز اطلاعاتی دقیقی در دست نیست.

Doubleway

به همین دلیل این طبیعی است که کاربران به این شرکت مشکوک باشند و در مورد آن محتاطانه رفتار کنند. آن ها باید قبل از هر اقدامی برای عضویت در این شرکت و مشارکت با آن ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهند و به خوبی فکر کنند.

به منظور آشنایی هر چه بیشتر کاربران با Doubleway در ادامه جزئیات بیشتری را برای شما بیان کرده ایم. لطفا همچنان با ما همراه باشید و این مطالب را به دقت مطالعه کنید.

محصولات Doubleway چه محصولاتی هستند؟

Doubleway شرکتی است که در واقع هیچ کالا یا خدماتی را ارائه نمی دهد ولی از لحاظ ماهیت، یک شرکت با قابلیت خرده فروشی است و تنها راهی که سهامداران و اعضای آن می توانند از این شرکت به کسب درآمد برسند، از طریق عضویت کاربران در آن و حق عضویتی است که از کاربران دریافت می کنند.

برنامه جبران خسارت برای Doubleway چگونه کار می کند؟

به تازگی دو شرکت وابسته به Doubleway در برنامه ی بیزینس آن مشغول به کار شده اند و از طریق ماتریس ۲ × ۸ به دیگر شرکت های موجود هدیه می دهد. در ماتریس ۲ × ۸ ، یک شرکت وابسته در بالای ماتریس قرار می گیرد و دو موقعیت مستقیماً در زیر آنها قرار دارد :

این دو موقعیت سطر اول ماتریس را تشکیل می دهند. سطر دوم ماتریس با تقسیم این دو موقعیت اول به دو موقعیت دیگر هر یک (۴ موقعیت) ایجاد می شود. سطح های سه تا هشت ماتریس به همان شیوه تولید می شوند.

Doubleway

عضو جدید تازه وارد باید نام نویسی شود و پس از ساین اپ کردن، ۰٫۸ اتریوم به وابسته ای که آنها را جذب می کند هدیه داده می شود. هنگامی که آنها یک عضو وابسته خود را استخدام کردند ، شرکت وابسته موقعیتی را در بالای ماتریس ۲ ۸ دریافت می کند. جایگاه های موجود در ماتریس از طریق جذب مستقیم و غیر مستقیم ادامه می یابد و به همین ترتیب مقدار اتریوم دریافتی برای اعضای قدیمی تر افزایش می یابد.

سخن آخر

در پایان باید بگوئیم که ، Doubleway را می توان به سادگی به عنوان یک برنامه gifting مبتنی بر ماتریس معرفی کرد، اما به جای اسکریپت ماتریسی ، یک قرارداد هوشمند اتریوم وجود دارد. کارکردهای Doubleway دقیقاً مانند هر نوع طرح این چنین، کاملا هوشمندانه است ولی  عده ای از متخصصین بر این باورند که امکان کلاهبرداری توسط افراد قدیمی در این شبکه نیز وجود دارد. بنابراین ما توصیه نمی کنیم که در این شرکت خاص سرمایه گذاری کنید.

در حقیقت این شرکت از سرمایه افراد تازه وارد به افرادی که دارای عضویت قدیمی تری هستند، سود می دهد.

به علاوه بیانیه ها و تئوری هایی که توسط افرادی که در این شبکه فعالیت می کنند، ارائه شده است، اثبات شده نیستند و اصول و پایه ی مشخص شده ای ندارد.

در این مقاله سعی کردیم شما را با یکی از شرکت های بزینسی در حوزه ارزهای دیجیتال به نام Doubleway آشنا کنیم. امید است مطالب ذکر شده برای شما مفید و کاملا گویا و موثر واقع شده باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads