آذر ۵, ۱۴۰۱
 • صفحه خانگی
 • >
 • اخبار
 • >
 • پیش بینی ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ : کدام ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟

پیش بینی ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ : کدام ارز دیجیتال را انتخاب کنیم؟

 • توسط پریسا رضایی
 • می 4, 2020
 • 0
پیش بینی ارز دیجیتال در سال 2020

همانطور که می دانید ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۰۹ ارائ شده اند و سال بیت کوین (BTC) ، اولین ارز رمزنگاری  شد بود که سرمایه گذاری در بازار ، برای اولین بار در این ارز دیجیتال انجام شد. هم اکنون که حدود یازده سال از آن زمان می گذرد، ارز دیجیتال جایگاه ویژه ای یافته است و به بخشی از جامعه ی مدرن با قیمتی قابل توجه تبدیل شده است. پیش بینی های ارز دیجیتال در زمینه ی میزان سودآوری آن ها ، براساس بازده بهینه سرمایه گذاری (ROI) ، بسیار مهم و پراهمیت و همچنین بحث برانگیز است. در این مقاله به پیش بینی ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ پرداخته ایم. لطفا با ارزنگار همراه شوید.

بیشتر بدانید : ارزهای مجازی بیت کوین ، اتریوم و ریپل : دلیل موفقیت آن ها

پیش بینی ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ : بهترین پلتفرم های ارز دیجیتال

البته پیش بینی های ارز دیجیتال بسیار زیاد شده است، همچنین ثابت شده است که سال ۲۰۱۹ ، سال بسیار خوبی در فضای ارزهای رمزنگاری شده بوده است. به عنوان مثال ، در سال ۲۰۱۹ پذیرش ارز دیجیتال نسبت به سال قبل به سرعت افزایش یافت.

پیش بینی ارز دیجیتال در سال 2020

با وجود عملکرد ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۹ ، برخی از این رمزارزها نسبت به سایرین بهتر عمل کردند و روند صعودی آنها در سال ۲۰۲۰ نیز ادامه خواهد داشت. این رمزارزها عبارتند از :

بیت کوین (BTC)

بیت کوین همچنان به عنوان یکی از بهترین مجریان ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۹ سلطه خود را ادامه داده است. قیمت بیت کوین در سال گذشته با ۳،۷۴۲ دلار آغاز شد و در ژوئن ۲۰۱۹ به ۱۲۴۰۷ دلار و به بالاترین میزان خود رسید. به این ترتیب عملکرد کلی آن بسیار برجسته بود زیرا با افزایش ۹۵ درصدی در هر سانت روبرو شد.

بیت کوین کش (BCH)

Bitcoin Cash یکی دیگر از ارزهای دیجیتال مهم در فضای رمزارزها در سال ۲۰۱۹ بوده است. BCH یک فورک سخت بیت کوین به حساب می آید. این ویژگی آن را در میان ارزهای دیجیتال پیشرو ساخته است. قیمت آن در اواسط ژانویه ۲۰۱۹ معادل ۱۳۵ دلار بود ، و در بالاترین زمان به ۴۸۰ دلار در ۲۶ ژوئن ثبت شد.

NEO

NEO هم به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های ارز رمزنگاری شده در سال ۲۰۱۹ و هم به عنوان یک پلت فرم منبع باز که توسعه دهندگان از آن برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز یا Dapp استفاده می کنند ، شناخته شد. طبق گفته CoinMarketCap ، Neo در حال حاضر در بین بیست و دو ارز دیجیتال اصلی در میان سایر ارزهای دیجیتال پیشرو قرار دارد.

این ارزهای دیجیتال و چندین نوع ارز دیجیتال دیگر هستند که همچنان گوی سبقت را از سایر رمز ارزها ربوده اند. شاید بپرسید که پس در کجا بهتر است سرمایه گذاری کنیم؟

پیش بینی ارز دیجیتال در سال 2020

پیش بینی ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ : در کجا سرمایه گذاری کنیم؟

همانطور که در جریان هستید، همه گیری کروناویروس در ابتدای سال ۲۰۲۰ همه را به خطر انداخته است ، زیرا برای جلوگیری از شیوع و مهار آن ، اقدامات لازم از قبیل تعطیلی ، قرنطینه ها  و … را ضروری شمردند.

شکی نیست که همه گیر Covid باعث شده است که اقتصاد جهانی در حال سقوط باشد ، زیرا بسیاری از بخش ها متوقف شده اند. در نتیجه ، دولت ها خود را مجبور به گنجاندن راه حل هایی از قبیل کاهش کمی و صفر کردن نرخ بهره ها می کنند.

پیش بینی های ارز دیجیتال نشان می دهد که این ممکن است یک مزیت برای فضای ارز رمزنگاری شده باشد زیرا معمولاً چاپ پول برابر با کاهش ارز است و به دنبال آن تورم اجتناب ناپذیر می شود. پیش بینی های ارز دیجیتال علیرغم شرایط وحشتناک فعلی، تاکنون پیش بینی های خوب و مثبتی بوده است.

در پاسخ به پرسشی که مطرح شد، لیستی از ارزهای دیجیتال را در ادامه آورده ایم که پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۰ از با افزایش قیمت آن ها روبرو شویم. این ارزهای دیجیتال عبارتند از :

 • بیت کوین
 • اتریوم
 • ریپل
 • نئو

بنابراین هنگامی که از خود می پرسید چه سکه های دیجیتالی برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ ، مناسب می باشد، باید بگوئیم که به انتخاب خود از میان رمزارزهای بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و نئو که جزء بهترین رمزارزهای های برتر امسال شناخته شده اند، برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads