اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰

مایکروسافت توکن های آزور بلاک چین و مدیریت داده های شرکت را اعلام کرد

  • توسط samsam
  • ژانویه 20, 2020
  • 0

اگر به مطالعه در مورد ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین علاقه مند باشید و اخبار رمزارزها را مطالعه کنید، قطعا می دانید که بسیاری از شرکت های بزرگ ارزهای دیجیتال را به رسمیت می شناسند و حتی برخی از آن ها ارز دیجیتال مخصوص به خود را ارائه داده اند. شرکت مایکروسافت نیز یکی از آن هاست. اخیرا خبری منتشر شده است در مورد اینکه شرکت بزرگ مایکروسافت به تازگی ویژگی های جدیدی را به لجر بلاک چین توزیع شده ی خود، که  بر روی کلود آزور اش ایجاد کرده بود، اضافه کرده است و از آن رونمایی خواهد کرد. همزمان با رونمایی ازپیش نمایش توکن های آزور بلاک چین (Azure Blockchain Tokens) ، یک  مدیر داده بلاک چین در مقیاس سازمانی و یک کیت توسعه برای Ethereum نیز ارائه خواهد شد. برای آگاهی از جزئیات این خبر با ارزنگار همراه شوید.

شرکت ارائه دهنده خدمات (blockchain as service ) مبتنی بر توکن های آزور بلاک چین ، درسال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و از آن زمان تا کنون به طور مداوم ویژگیهای خود را گسترش داده  است. مواردی که جدیدا به آن اضافه شده است، یک پیش نمایش از مکانیسم ساده ای است که برای مشتریان این امکان را فراهم می کند تا دارایی های فیزیکی یا دیجیتال خود را توکنایز (Tokenize) کنند.

توکن های آزور بلاک چین

از دید شرکت مایکروسافت، این ویژگی جدید با ساده سازی چگونگی ایجاد و مدیریت توکن های سازگار با استانداردهای صنعتی، پذیرش فناوری بلاک چین توسط مشاغل را تسریع می کند.

برای تسهیل در این امر ، پیش نمایش توکن های آزور بلاک چین  قالب های از پیش ساخته شده برای سناریوهای رایج را فراهم می کند و قصد دارد از گالری الگوهای ایجاد شده توسط شرکا و همکاران خود در آینده پشتیبانی کند.

شرکت CEEK VR، یکی از شرکای مایکروسافت است که از بستر توکن های آزور بلاک چین برای توکنایز  بلیط های هوشمند استفاده می کند که برای تولیدکنندگان محتوا امکان ردیابی و مشاهده ی محتواها را فراهم می کند. این ویژگی تضمین می کند که تولیدکنندگان محتوا بر اساس داده های قابل اعتماد و درستی، محتواها را تولید کنند.

CEEK Virtual Reality به دنبال یک شریک قابل اعتماد برای کمک به مایکروسافت در تأیید مشاهده محتوا در صفحه اصلی بود. Mary Spio ، مدیر ارشد فناوری در CEEK VR گفت، توکن های آزور بلاک چین بسیار عالی می باشد زیرا به کاهش چشمگیر وقت ما برای خرید کمک کرده است و یک شریک قابل اعتماد برای ارائه مدارک در بلاک چین ارائه داده است.

علاوه بر این، سرویس توکن های آزور بلاک چین  مایکروسافت، در حال پیش نمایش، سرویس جدید مدیر داده بلاک چین است که به منظور یکپارچه سازی داده های مقیاس سازمانی طراحی شده است.

هدف از مدیریت داده های بلاک چین در مقیاس سازمانی آن است که برای مشتریان این امکان را فراهم می کند تا بر منطق تجارت تمرکز کنند. مدیر داده بلاک چین ، در پیش نمایش ، داده های لجر بلاک چین را ضبط می کند ، آن را رمزگذاری می کند و این اطلاعات را با استفاده از  گرید رویداد آزور بلاک چین  به منابع مختلف منتقل می کند.

توکن های آزور بلاک چین

مدیر داده بلاک چین از چندین قالب داده عمومی و خصوصی پشتیبانی می کند و ادغام برنامه ها با داده های موجود در بلاک چین را بسیار ساده می کند.

سخن آخر

شرکت بزرگ مایکروسافت برخی از ابزارهای توسعه را به بلاک چین خود، با ارائه ی کیت توسعه بلاک چین آزرو جهت توسعه اتریوم برای کد ویژوال استادیو اضافه کرده است.

اتریوم یک بلاک چین عمومی است که برای منطق تجارت مورد استفاده قرار می گیرد و برای محدوده اجرای قراردادهای هوشمند طراحی شده است ، قراردادهایی که خود به خود در شرایط خاص اجرا می شود. اتریوم دومین بلاک چین بزرگ در جهان است با سهم بازاری در حدود ۱۶٫۴ بیلیون دلار.

پیشنهادات اضافی مربوط به توسعه دهندگان بلاک چین از مایکروسافت عبارتست از، ادغام آن با ابزار ایجاد قرارداد هوشمند OpenZepplin و ابزار زیرساختی Infura برای اتصال به اتریوم.

از اینکه همواره با ما همراه هستید از شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا سوالات خود را از  طریق تماس تلفنی با ما در میان بگذارید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶