مهر ۵, ۱۴۰۱

لیکوئید (Liquid) ، فروش توکن گرام را کنسل کرد

  • توسط حامد پاکدامن
  • ژانویه 19, 2020
  • 0
فروش توکن گرام

به دنبال فراگیر شدن شبکه ی بلاک چین و ارزهای دیجیتال، شبکه های اجتماعی بزرگ نظیر فیسبوک و تلگرام نیز رمزارزهای خود را به بازار ارائه دادند. آیا بلاک چین تلگرام (TON) را می شناسید؟ با توکن گرام آشنا هستید؟ صرافی لیکوئید (Liquid) را می شناسید؟ اخیرا خبری منتشر شده است و بیانگر این مسئله است که صرافی لیکوئید، فروش توکن گرام را کنسل کرده است. با ارزنگار همراه شوید تا شما را از جزئیات این خبر آگاه کنیم.

آشنایی با صرافی لیکوئید

صرافی لیکوئید به آدرس Liquid.com که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد ، خود را به عنوان یک پلتفرم جهانی مبادله ی ارز دیجیتال معرفی کرد که خدمات مالی مبتنی بر مجموعه رمز ارز ، تجارت ، مبادله و ترید ارز دیجیتال را ارائه می دهد. طبق گفته تیم ، Liquid بزرگترین پلت فرم رمزنگاری فیات با حجم معاملات است که در ژاپن طراحی و پیاده سازی شده و مدیریت می شود.

فروش توکن گرام

فروش توکن گرام توسط لیکوئید کنسل شد

لیکوئید (Liquid) ، صرافی مبادله ی ارز دیجیتال ژاپنی ، فروش ارز دیجیتال پیشنهادی تلگرام Gram را لغو کرده است. شرکت ارائه دهنده ی این پلتفرم بازپرداخت، توکن ها را با همکاری آسیا گرام انجام خواهد داد.

همانطور که قبلاً توسط Financial Magnates گزارش شده بود ، این ارز دیجیتال نخستین سکه ی رمزنگاری شده بود که در ماه جولای گذشته فروش عمومی توکن دیجیتال Telegram Open Network (TON) را برگزار کرد. این ارز دیجیتال مبلغی را از سرمایه گذاران دریافت کرد و آنها را در یک حساب سپرده گذاری ذخیره و نگهداری کرد.

با این حال ، تاخیر در صدور گرام ( Gram) به دلیل اتهاماتی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار مطرح شده است (SEC) باعث شده است که این صرافی ژاپنی فروش خود را لغو کند.

در هفته گذشته در یک اطلاعیه رسمی منتشر شده است که ، لیکوئید (Liquid) فروش توکن گرام را لغو کرده است و همچنین شروع به بازپرداخت سرمایه ی سرمایه گذاران کرده است. این بیانیه به شرح زیر می باشد :

“مبادله توکن گرام در لیکوئید (Liquid) لغو شده است ، و کلیه وجوهی که قبلاً توسط Liquid سپرده گذاری شده بودند ، به کاربران آن که در فروش توکن گرام شرکت کرده بودند ، بازگردانده شده اند.”

توسط بیانیه هایی که منتشر می شود، تاخیر در صدور توکن ها، شرایط خدماتی صرافی ها را نقض می کند.

با توجه به شرایط فروش توکن گرام، لیکوئید موظف است تمام وجوه متعهد شده توسط کاربران را به دلیل عدم راه اندازی شبکه اصلی TON بازگرداند.

فروش توکن گرام

سرمایه گذاران بسیار امیدوار هستند

تلگرام در Whitepaper خود ذکر کرده است که در صورت بروز هرگونه عدم موفقیت در صدور گرام تا تاریخ مشخص شده ، این شرکت موظف است دستور بازپرداخت را برای سرمایه گذاران صادر کند. هرچند که این شرکت برای راه اندازی blockchain خود آماده بود ، دادخواستی توسط SEC که ادعا می کند گرام دارای قوانین امنیتی ثبت نشده است ، این شرکت را وادار به تأخیر در راه اندازی کرد.

تلگرام همچنین از همه سرمایه گذاران خود كه در دو دوره فروش جداگانه برای تأخیر در صدور گرام تا آوریل شركت كرده بودند ، درخواست مجوز كرد.

در همین حال ، به درخواست SEC ، دادگاه به تلگرام دستور داد كه سوابق مالي فروش توکن را با تولید کننده، به اشتراک بگذارد. به این ترتیب هر دو طرف برای جلسه رسیدگی بعدی که در تاریخ مشخص شده برگزار می شود ، در دادگاه روبرو خواهند شد.

سخن آخر

لیکوئید (Liquid) یکی از بزرگ ترین صرافی های مبادله ی ارز دیجیتال، فروش توکن گرام را که ارز دیجیتال شبکه ی اجتماعی بزرگ تلگرام است را کنسل کرد و طی بیانیه ای اعلام کرده است که سرمایه ی افراد سرمایه گذار برای خرید توکن گرام را به آن ها بازپرداخت خواهد کرد.

دوستان گرامی از توجه و همراهی شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل با ما تماس بگیرید. همکاران ما در ارزنگار آماده ی پاسخگوئی به کلیه ی سوالات شما عزیزان هستند. لطفا با ما تماس بگیرید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads