خرداد ۳۱, ۱۴۰۰

پیش بینی قیمت بیت کوین اس وی (BSV) در سال ۲۰۲۰

  • توسط حامد پاکدامن
  • ژانویه 15, 2020
  • 0
بیت کوین اس وی

در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸، بیت کوین کش (BCH) دچار یک هارد فورک شد و زنجیره ی اصلی بیت کوین کش به بیت کوین کش و بیت کوین اس وی (BSV) تقسیم شد. بیت کوین اس وی (BSV) پروژه ای است که توسط تیم Craig Wright هدایت شد و ایده ی اصلی آن افزایش سایز بلاک از ۳۲ به ۱۲ مگا بیت افزایش یابد. در این مقاله با ارزنگار همرا شوید تا از جزئیات خبر قیمت بیت کوین اس وی (BSV در سال ۲۰۲۰ آگاه شوید.

بیشتر بدانید : ترید ارزهای دیجیتالی چیست؟

ارزیابی قیمت بیت کوین اس وی (BSV) در سال ۲۰۲۰

قیمت فعلی بیت کوین اس وی (BSV) دچار نوسان شده است و به حدود ۱۱۴٫۱۵ دلار رسیده است. سرمایه گذاری کل بازار ۲،۰۶۲،۴۳۰،۰۴۱ یا ۲۶۰،۶۹۱ بیت کوین است ، که باعث می شود بیت کوین اس وی (BSV) به یکی از ده ارز دیجیتال معروف سال ۲۰۲۰ تبدیل شود. حجم معاملات روزانه آن حدود ۷۵۳،۸۱۷،۶۲۷ دلار یا ۹۵۲۰۷ بیت کوین است.

بیت کوین اس وی

در همه ی مواقع بالاترین قیمت بیت کوین اس وی ۲۵۵٫۸۸ دلار بود که مربوط می شود به  ۲۲ ژانویه ۲۰۱۹، به جز معروفترین گاو نر ارز دیجیتال که در زمستان ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ بوده است.

 از سوی دیگر کم ترین قیمت بیت کوین اس وی (BSV) برابر با ۳۶٫۸۷ دلار بئده است که همیشه مربوط است به ۲۳ نوامبر ۲۰۱۸٫

در حال حاضر تخمین ROI (بازگشت سرمایه) برای بیت کوین اس وی ۲۵٫۹۵ درصد است و به این معناست که خرید ۱۰۰ دلار بیت کوین اس وی در زمان عرضه ی آن با ۲۶ دلار سود همراه خواهد بود.

عوامل موثر در افزایش قیمت BSV

در نوامبر سال ۲۰۱۸ ، هنگامی که بیت کوین اس وی (BSV)  تازه وارد بازار ارز دیجیتال شد ، قیمت یک عدد BSV برابر با ۸۸ دلار بوده است و فقط دو روز طول کشید تا قیمت آن دو برابر شد و پس از یک هفته معامله ، قیمت به ۲۴۰ دلار رسید.

 عوامل متعددی در چنین جهش چشمگیری نقش داشته اند. این واقعیت که BSV مرتبط با بیت کوین است ، برای شروع معاملات این ارز دیجیتال در صرافی های اصلی از روزهای اول ارائه ی آن، بسیار نقش داشته است. به همین دلیل، توجه سرمایه گذاران بلافاصله به این رمز ارز جدید جلب شده است.

با این حال ، تا پایان ماه ، قیمت تمام شده ی بیت کوین اس وی  به ۳۷ دلار کاهش یافت. البته در آن زمان ، بیت کوین SV با  مشکلات اصلی زیادی را مواجه بود : به عنوان مثال ، بسیاری از کاربران نمی توانند از Poloniex که یکی از مهم ترین صرافی های ارز دیجیتال است ، BSV را برداشت کنند.

بیت کوین اس وی

مرحله دوم رشد بیت کوین اس وی از ماه دسامبر آغاز شد ، در آن زمان بود که قیمت آن  به ۱۰۰ دلار صعود کرد و سرمایه بازار را به ۲ میلیارد دلار رساند. اما پس از آن اتفاقی که افتاد این بود که، یک دوره رکود طولانی مدت ۶ ماهه داشت که قیمت آن به زیر قیمت اولیه رسید.

نمودار تحلیل ارز دیجیتال بیت کوین اس وی بیشترین افزایش قیمت را در ژوئن سال ۲۰۱۹ نشان می دهد، زمانی که قیمت آن به بیش از ۲۰۰ دلار رسید. پس از یک تابستان پویا و با نوسانات چند گانه ، BSV دوباره روندی نزولی داشته است ، با این وجود قیمت آن همچنان بالاتر از ۸۸ دلار اولیه است.

پیش بینی قیمت توسط کارشناسان WalletInvestor نسبت به آینده BSV مثبت می باشد و پیش بینی می شود قیمت بیت کوین اس وی در سال ۲۰۲۰ تا ۱۹۰ دلار نیز برسد.

از آنجا که بیت کوین اس وی (BSV) مشتق شده از بیت کوین است، مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است. به این ترتیب قیمت آن هم با نوسانات بازار ارزهای دیجیتال دچار نوسان می شود. همچنین اقتصاددانان و کارشناسان حرفه ای در حوزه ی ارزهای دیجیتال پیش بینی کرده اند که در سال ۲۰۲۰ بیت کوین اس وی (BSV) با افزایش قیمت چشمگیری همراه خواهد بود.

از اینکه همواره با ارزنگار همراه هستید از شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶