آذر ۹, ۱۴۰۱

بیت کوین اس وی (BSV) چیست؟

  • توسط حامد پاکدامن
  • ژانویه 14, 2020
  • 0
بیت کوین اس وی

اگر با دنیای ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید قطعا  تکنولوژی بلاک چین را می شناسید و با انواع ارزهای دیجیتال که در حال حاضر به بازار عرضه شده است به خوبی آشنایی دارید. این ارزهای دیجیتال عبارتند از : بیت کوین که یکی از مهم ترین سکه های رمزنگاری شده است، اتریوم، بیت کوین کش و … . در این مقاله قصد داریم یکی دیگر از انواع ارزهای دیجیتال که مشتق شده از رمزارز بیت کوین است را به شما معرفی کنیم که بیت کوین اس وی (SV) نام دارد. بیت کوین اس وی مخفف Bitcoin Satoshi Vision است که با نام BSV نیز شناخته می شود. ما در ارزنگار به معرفی بیت کوین اس وی (BSV) برای شما پرداخته ایم. لطفا با ما همراه شوید.

بیشتر بدانید : استخراج ارز دیجیتال

بیت کوین اس وی (BSV)  چیست؟

بیت کوین اس وی، BSV یک نوع altcoin است که در نتیجه یک فورک سخت بیت کوین کش که در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد، راه اندازی شد.

علت اصلی این تقسیم شدن ارز دیجیتال که منجر به ایجاد بیت کوین اس وی شد، عدم رضایت از به روزرسانی های آینده برای پایگاه داده ی کد ارائه شده توسط Amaury Sechet ، توسعه دهنده اصلی این پروژه بود. کریگ رایت در حال حاضر رهبری تیم Bitcoin SV را بر عهده دارد ، و هواداران وی معتقد بودند که بروزرسانی مسئله مقیاس پذیری BCH را حل نمی کند. علاوه بر این ، اکنون تمرکز تیم توسعه بر افزایش سطح امنیت ، کاهش هزینه های معامله و فراهم آوردن آسایش بیشتر برای ماینرها و سرمایه گذاران نهادی است.

بیت کوین اس وی (BSV)

پس از این تقسیم بندی ، این دو فورک مسیرهای مختلف توسعه را انتخاب کردند. بیت کوین کش ABC تصمیم گرفت که dApps (برنامه های غیر متمرکز) و معاملات زنجیره ای , بین زنجیره ای را ارائه داده و در اختیار کاربران قرار دهد . از سوی دیگر ، بیت کوین SV با افزایش سرعت معاملات ، بر مقیاس پذیری متمرکز شده است. هر دو بلاک چین هنوز روی ساز وکارهای اجماع Proof-of-Work کار می کنند و هنوز برنامه ای برای انتقال به جایگزینی محبوب چون Proof-of-Stake را  اعلام نکرده اند.

ایده اصلی بیت کوین اس وی (BSV) این است که ایده های اصلی توسعه بیت کوین ارائه شده توسط Satoshi Nakamoto ، خالق بیت کوین و ارز دیجیتال را حفظ کند.

 بیت کوین اس وی (SV)  که به عنوان یکی از جنجالی ترین فورک های سخت در تاریخ ارزهای دیجیتال ظاهر شد ، رشد فوق العاده ای را در هفته های نخست معاملات تجربه کرد و با آغاز سرمایه گذاری در بازار در لیست ۱۰ ارز دیجیتال اول وارد بازار شد.

در حقیقت در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ ، بیت کوین کش (BCH) به علت داشتن یک فورک سخت، زنجیره اصلی اش به Bitcoin Cash و بیت کوین اس وی (BSV) تقسیم شد. که Bitcoin SV یک پروژه به سرپرستی تیم کریگ رایت است که با ایده اصلی افزایش اندازه بلوک از ۳۲ به ۱۲۸ مگابایت مقیاس پذیر انجام شد.

تا این بخش از مقاله شما را با ارز دیجیتال بیت کوین اس وی آشنا کردیم. همانطور که می دانید رمزارزها در محلی به نام کیف پول ارز دیجیتال نگهداری می شوند. BSV نیز دارای کیف پول بیت کوین اس وی است که در ادامه آن را معرفی کرده ایم.

بیت کوین اس وی (BSV)

کیف پول ارز دیجیتال بیت کوین اس وی

همواره به کلیه ی دارندگان ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران این حوزه توصیه می شود که ارزهای دیجیتال خود را کاملا هوشمندانه مراقبت کنید که مورد سوء استفاده ی هکرها و کلاهبرداران سایبری قرار نگیرد. انواع کیف پول های امن، می تواند محلی مناسب برای ذخیر، ارسال و دریافت و مبادله و ترید ارزهای دیجیتال باشد. برای ذخیره و مبادله ی رمز ارز بیت کوین اس وی (BSV) نیز خوب است که از کیف پول بیت کوین اس وی استفاده کنید.

سخن آخر

بر اثر پدیده ی فورک ، دو ارز دیجیتال بیت کوین کش و بیت کوین اس وی (BSV) از رمز ارز بیت کوین مشتق شدند. که اتفاقا چون با بیت کوین مرتبط هستند، نه تنها سرمایه گذاران زیادی به سمت سرمایه گذاری در آن روی آوردند، بلکه پیش بینی می شود که قیمت آن در سال ۲۰۲۰ افزایش یابد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads