مرداد ۱۸, ۱۴۰۱
  • صفحه خانگی
  • >
  • عمومی
  • >
  • پرسودترین ارزهای دیجیتال برای استخراج در سال ۲۰۲۰ (قسمت اول) | استخراج ارزهای دیجیتال پرسود

پرسودترین ارزهای دیجیتال برای استخراج در سال ۲۰۲۰ (قسمت اول) | استخراج ارزهای دیجیتال پرسود

  • توسط حامد پاکدامن
  • ژانویه 11, 2020
  • 0
ارزهای دیجیتال برای استخراج

در حال حاضر برای بسیاری از علاقه مندان به سکه های رمزنگاری شده این سوال وجود دارد که آیا استخراج ارز دیجیتال در حال حاضر سوددهی دارد یا نه؟ پاسخ این سوال هم آری و هم خیر است و این بستگی دارد به اینکه شما چه ارزی استخراج می کنید، چگونه استخراج می کنید، میزان مصرف برق شما چقدر است و دستگاه ماینر شما در کدام کشور مشغول به کار است. در حال حاضر، بیت کوین دیگر چندان سوددهی ندارد، ولی آلت کوین های دیگری وجود دارد که استخراج آن ها می تواند با سود خوبی همراه باشد. در ادامه ی این مقاله به پرسودترین ارزهای دیجیتال برای استخراج در سال ۲۰۲۰ اشاره کردیم، لطفا با ارزنگار همراه باشید.

اندکی درباره ی استخراج (ماینینگ) ارز دیجیتال

اگر چه استخراج ارز دیجیتال دیگر مانند قبل سوددهی ندارد، اما به هر حال یکی از روش های به دست آوردن ارز دیجیتال است که می توان از آن کسب درآمد کرد.

در حال حاضر ماینرها از هوش سرشاری برخوردارند و یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن تجربه در زمینه ی مبادله و ترید ارزهای دیجیتال می باشند. آن ها ترجیح می دهند برای استخراج رمزارزهای با ارزش سرمایه گذاری کنند.

ارزهای دیجیتال برای استخراج

در کل اگرقصد دارید با استفاده از ماینرهایی چون GPU و ماینرهای مبتنی بر CPU به استخراج ارز دیجیتال بپردازید، باید ابتدا بدانید که کدامیک از ارزهای دیجیتال که با استفاده از این ماینرها استخراج می شوند، سوددهی دارد، سپس برای به دست آوردن آن اقدام کنید.

قبل از آنکه به معرفی پرسودترین ارزهای دیجیتال برای استخراج با استفاده از دستگاه های GPU و CPU در سال ۲۰۲۰ بپردازیم، ابتدا شما را با معیارهای تخمین سود ارزهای دیجیتال آشنا خواهیم کرد.

معیارهای تخمین سوددهی برای استخراج ارز دیجیتال (ماینینگ)

قبل از اینکه یک ارز دیجیتال را برای استخراج انتخاب کنید، ابتدا این موارد را در مورد آن مورد بررسی قرار دهید.

قیمت ارز دیجیتال

این یک قانون است، هر چه یک سکه رمزنگاری شده گران تر باشد، هزینه ی استخراج  آن بیشتر خواهد بود. البته این برای سرمایه گذاری کوتاه مدت صدق می کند. در صورتی که به اندازه ی کافی صبور باشید، می توانید ب استخراج ارزهای دیجیتال بپردازید و منتظر بمانید تا قیمت آن افزایش یابد.

بلوک پاداش و هالوینگ

آنچه باعث شد استخراج ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۹ با سود کمتری همراه نسبت به قبل برخوردار باشد، پاداش هالوینگ است. به طور مثال هالوینگ بعدی بیت کوین در سال ۲۰۲۰ اتفاق می افتد و این از جذابیت آن می کاهد. بنابراین تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید.

زمان ایجاد بلوک

هر چه بلوک های بیشتری در یک شبکه تولید شود، شانس بالاتری برای دریافت پاداش حاصل از یافتن یک بلوک وجود دارد.

ارزهای دیجیتال برای استخراج

سختی ماینینگ و نرخ هش

هر دو نوع ماینر GPU و CPU دارای یکسری چالش ها هستند که ناشی از تعداد ماینرهای آن ها می باشد. با این وجود هوز هم این امکان وجود دارد که سکه هایی را پیدا کنید که بتوانید از آن ها به سود برسید بدون آن که بخواهید درگیر رقابت با سایر ماینرها بشوید.

کارایی تجهیرات

بودجه ی شما و سختی موجود مربوط به رمزارز، مشخص کننده ی کارآیی تجهیزات شما می باشد. از لحاظ تئوری، قدرت تجهیزات ماینینگ باید به طور پیوسته در حال افزایش باشد، اما در واقعیت سرمایه گذاری در GPU ها همواره گران قیمت بوده است.

هزینه ی انرژی الکتریسیته

زمانی که در حال بررسی میزان سود دهی استخراج ارزهای دیجیتال هستید، محاسبه ی هزینه ی انرژی الکتریسیته از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در حقیقت اگر هزینه ی انرژی الکتریسته در کشوری ارزان باشد، استخراج ارز دیجیتال در آن کشور می تواند سوددهی داشته باشد.

این موارد یک گفته شد، معیارهایی بودن برای سنجش میزان سوددهی استخراج ارزهای دیجیتال. حال که با این معیارهای آشنا شدید، باید با در نظر گرفتن آن ها ارز دیجیتال مناسب را برای استخراج انتخاب کنید.

برای آشنایی با پرسودترین ارزهای دیجیتال برای استخراج در سال ۲۰۲۰ لطفا ما را در قسمت دوم همین مقاله دنبال کنید. در آن مقاله ما به معرفی برخی از ارزهای دیجیتال پرداخته ایم که استخراج آن ها می تواند برای شما سوددهی داشته باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads