آذر ۹, ۱۴۰۱

یوفا آلفا والت برای تامین بلیط های بورو ۲۰۲۰ با بلاک چین اتریوم

  • توسط حامد پاکدامن
  • ژانویه 7, 2020
  • 0
لیط های بورو 2020

استفاده از تکنولوژی بلاک چین در صنایع مختلف، بسیار رایج شده است و پیش بینی می شود که در آینده ای نزدیک تحول عظیمی به واسطه ی ارزهای دیجیتال در دنیا به وجود بیاید. در حال حاضر امکان خرید و پرداخت هزینه ی آنلاین با استفاده از ارزهای دیجیتال از بسیاری از فروشگاه های آنلاین دنیا وجود دارد. در این رابطه با تازگی خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه خرید بلیط های بورو ۲۰۲۰ با استفاده از بلاک چین اتریوم امکان پذیر می باشد. به منظور اطلاع از جزئیات این خبر با ارزنگار همراه شوید.

بیشتر بدانید : ترید ارزهای دیجیتالی چیست؟

AlphaWallet یک شرکت رمز ارز است که خدمات منحصر به فردی در زمینه ی ارائه ی ارزهای دیجیتال به شرکت ها ارائه می دهد. AW با تقویت شبکه اتریوم ، برای کاربران این امکان را فراهم می کند تا از قراردادهای هوشمند DeFi ، DAO ، رمزارزهای پایدار و ERC-20 استفاده کنند.

لیط های بورو 2020

همراه با یوفا ، AW قصد دارد هواداران ارز دیجیتال را با هواداران فوتبال همراه کند. این امر از طریق ادغام اتریوم اتفاق می افتد ، و بیش از ۲۰،۰۰۰ توکن را  بر روی یک بلاک چین سفارشی برای تهیه نسخه پشتیبان از بلیط ها قرار داده است.

ویکتور ژانگ ، مدیر عامل AlphaWallet ، خاطرنشان کرد:

“اگر ما بتوانیم ۵۰٪ بلیط های رویدادهای دیجیتالی را به بلیط های توکنایز (tokenized) شده ی blockchain تبدیل کنیم ، تعداد پذیرش جدید آن بیشتر از تعداد کل کاربران فعلی blockchain در سراسر جهان خواهد بود.

ویکتور ادعا می کند که عملیات توکنایز در جهان به تازگی آغاز شده است و به دنبال آن وقایع جالب تری اتفاق خواهد افتاد.

قراردادهای هوشمند مشکل کلاهبرداری در فروش بلیط را حل می کند

اعتبارسنجی بلیط های یورو ۲۰۲۰ در گذشته تا حدودی دشوار بود. اما روشهای موثر بازار ثانویه به مدد حضور اینترنت در این زمینه بسیار موثر واقع شده است. قابلیت های قراردادهای هوشمند با استفاده از سیستم خرید بلیط ، ردیابی ، ذخیره و فروش بلیط به کاربران کمک زیادی کرده است. این سیستم به صورت خودکار می تواند کلاهبرداری ها را تشخیص دهد.

در حال حاضر  بلیط ها به راحتی از طریق آدرس ویژه اتریوم بررسی می شوند، این بدان معناست که اگر شخصی که بلیط خریداری کرده است مایل به فروش مجدد آنها باشد ، می تواند به صورت زنجیره ای این کار را انجام دهد. حق مالکیت بلیط مجازی دقیقاً مانند سکه های رمزنگاری شده قابل انتقال است.

پذیرش انبوه در یک لحظه امکان پذیر نخواهد

به گفته ویکتور ژانگ ، تیم کاری او فقط با استفاده از تکنولوژی و  فناوری اطلاعات اداره خواهد شد و نماینده ی اجرایی فروش یوفا قصد دارد پول ، بلیط و تأییدیه ها را صادر کند و آنها قبلاً این تجربه را داشته اند ، زیرا یوفا از تابستان سال ۲۰۱۸ برای فروش بلیت از blockchain استفاده می کرد. ویکتور ژانگ فکر می کند بلیط فروشی ممکن است نقطه شروع خوبی برای استقبال گسترده از ارزهای رمزپایه باشد.

آمار AlphaWallet نشان می دهد که ۲۸ مشتری به طور آزمایشی قبلاً از این روش برای خرید بلیط و ورود به ورزشگاه استفاده کرده اند در حالی که این افراد قبلاً هرگز از فناوری blockchain استفاده نکرده بودند.

لیط های بورو 2020

فروش بلیط های بورو ۲۰۲۰ با بلاک چین اتریوم

در کل اگر قصد دارید شرکت هایی مرتبط با blockchain را راه اندازی کنید ، بهتر است که از Ethereum یا Ethereum Classic استفاده کنید. هر دو سیستم عامل نیز برای استقرار قراردادهای هوشمند ، مناسب هستند.

شرکت AlphaWallet در حال همکاری با برخی آژانس های سری وابسته به فیفا می باشد. هدف این آژانس ایجاد نوعی سکه ها تحت استاندارد ERC-875 می باشد، سیستمی که فناوری TokenScript را تسهیل خواهد کرد و این امکان را برای دارندگان بلیط فراهم می کند تا بلیط ها را به یکدیگر ارسال کنند یا برای برخی کالاها آن ها را مبادله کنند.

این سیستم نیز مجهز به یک ابزار ردیابی، برای نمایش نوسان قیمت ها ارائه می دهد. پروتکل TokenScript که به طور خاص برای Ethereum نوشته شده ابزاری است که امکان خرید بلیط را برای کاربران فراهم می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads