آذر ۹, ۱۴۰۱

آموزش خرید بیت کوین با پرفکت مانی

  • توسط حامد پاکدامن
  • نوامبر 26, 2019
  • 0
آموزش خرید بیت کوین با پرفکت مانی

این روزها همه جا صحبت از سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده، مانند بیت کوین است. اما آیا شما با روش‌های خرید بیت کوین آشنا هستید؟ آیا می‌دانید که می توانید سایر ارزهای دیجیتال مانند پرفکت مانی را به بیت کوین تبدیل کنید؟ آیا با نحوه خرید بیت کوین با پرفکت مانی آشنایی دارید؟ اگر پاسخ این سوالات منفی است، نگران نباشید. ارزنگار در این مقاله نحوه خرید بیت کوین با پرفکت مانی به شما آموزش می‌دهد.

تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین چگونه انجام می شود؟

برای اینکه شما بتوانید با استفاده از پرفکت مانی بیت کوین خریداری کنید، قبل از هرچیز به یک حساب پرفکت مانی نیاز دارید. خوشبختانه بر خلاف پی پال، امکان افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران مشابه با وب مانی وجود دارد. بنابراین، باید به سایت پرفکت مانی مراجعه کرده و یک حساب در آن ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که برای استفاده از تمام ویژگی‌های این حساب و افزایش امنیت آن حتما باید آن را وریفای کنید. بعد از آن می‌توانید به مقداری که نیاز دارید، حسابتان را شارژ کنید. لازم به ذکر است که به سپرده شما در حساب پرفکت مانی، سود نیز تعلق می‌گیرد.

سپس نوبت به ایجاد یک کیف پول بیت کوین می رسد. برای نگهداری بیت کوین، روش های مختلفی وجود دارد. پیشنهاد ما استفاده از کیف پول های سخت افزاری بیت کوین است. چرا که به نسبت سایر کیف پول های موجود، امنیت بالایی دارند. اما در صورتی که تازه به بازار ارز دیجیتال وارد شده‌اید، می‌توانید از یکی از انواع کیف پول آنلاین بیت کوین استفاده کنید.  بعد از آن، برای خرید بیت کوین با پرفکت مانی باید به یکی از سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مراجعه کنید.

آموزش خرید بیت کوین با پرفکت مانی

خرید بیت کوین با پرفکت مانی در چه سایت هایی امکان پذیر است؟

پرفکت مانی یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که برای خرید آنلاین از وب سایت‌های خارجی و یا انتقال ارز به کشورهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. به خاطر داشته باشید که مفهوم ارز دیجیتال با ارز رمزنگاری شده متفاوت است. به عبارت دیگر، ارز رمزنگاری شده می‌تواند نوعی از ارز دیجیتال باشد. اما یک ارز دیجیتال لزوما یک ارز رمزنگاری شده نیست. با توجه به محبوبیت روز افزون ارزهای رمزنگاری شده در میان مردم، خصوصا بیت کوین، روز به روز به تعداد و تنوع روش‌های خرید و سرمایه گذاری در این ارز، افزوده می‌شود. که یکی از همین روش‌ها، خرید بیت کوین با پرفکت مانی می‌باشد.

در حال حاضر، سایت‌های مختلفی در زمینه فروش بیت کوین از طریق پرفکت مانی در حال فعالیت هستند. که در ادامه ما برخی از آنها را به شما معرفی می‌کنیم. اما قبل از هرچیز به خاطر داشته باشید که ما استفاده از هیچ یک از این سایت‌ها را به شما پیشنهاد یا رد نمی‌کنیم. در نهایت مسئولیت استفاده از هر یک از آن‌ها، به عهده خودتان است. بنابراین، قبل از اینکه از خدمات هر یک از این سایت‌ها استفاده کنید، حتما در مورد آن‌ها تحقیق کرده و نظرسنجی‌های موجود در اینترنت در رابطه با آن‌ها را مطالعه کنید.

سایت bestchange

سایت bestchange یکی از سرویس‌هایی است که در زمینه تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین در حال فعالیت است. شما می توانید با مراجعه به این سایت، از میان مواردی که در یک لیست به شما نمایش داده می‌شود، یکی که نرخ مناسبی دارد را انتخاب کرده و تبدیل را انجام دهید. بر اساس آنچه که در این سایت اعلام شده است، تمام سرویس‌های اکسچنجینگ که در bestchange پیشنهاد داده می‌شوند، قابل اعتماد هستند. مزیت تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین از این طریق، پیدا کردن بهترین نرخ تبدیل است.

سایت exchanger

در این سایت می توانید پرفکت مانی را به بیت کوین، لاین کوین و دوج کوین و برعکس تبدیل کنید. بر اساس نظرسنجی‌هایی که در اینترنت وجود دارد، این سایت از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است.

سایت goldux

در این سایت می‌توانید در یک لحظه تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین را انجام دهید. کوتاه و سریع بودن روند انجام این کار در این سایت، یکی از مزایای اصلی این سرویس اکسچنجینگ است.

سایت bestbitcoinexchange

Bestbitcoinexchange ، یکی دیگر از سایت‌هایی است که تعدادی از سرویس‌های قابل اعتماد برای تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین را پیشنهاد می‌کند. البته بر اساس آنچه که این وب سایت ادعا می کند، برای خرید بیت کوین و سرمایه گذاری در آن روش‌های بهتری نیز وجود دارد. چرا که هزینه این تبدیل نسبتا زیاد است.

آموزش خرید بیت کوین با پرفکت مانی

سایت exchange.blue

سایت exchange.blue نیز در زمینه خرید بیت کوین با پرفکت مانی در حال فعالیت است. نکته‌ای که در رابطه با این سایت باید مد نظر داشته باشید این است که هزینه انجام تبدیل، هر ۱۵ دقیقه یک بار تغییر می‌کند. بنابراین، در صورتی که انجام تراکنش و تایید آن توسط شما بیش از ۱۵ دقیقه زمان ببرد، نرخ تبدیل مجددا بر اساس وضعیت بازار تعیین می‌شود.

سایت ۳۶۵cash

برای تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین از طریق این سایت، باید یک حساب کاربری در سایت ۳۶۵cash ایجاد کنید. سپس آدرس کیف پول پرفکت مانی و بیت کوینتان را وارد کرده و تبدیل را انجام دهید.

نتیجه‌گیری

یکی از روش‌های سرمایه گذاری در بیت کوین، خرید بیت کوین با پرفکت مانی می باشد. استفاده از این روش به کسانی توصیه می شود که در حال حاضر دارای حساب پرفکت مانی بوده و قصد تبدیل این ارز دیجیتال به ارز رمزنگاری شده را دارند. شما می‌توانید برای تبدیل پرفکت مانی به بیت کوین از وب سایت‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم استفاده کنید. اما تحقیق در رابطه با درستی عملکرد آن‌ها را فراموش نکنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads