آذر ۹, ۱۴۰۱

روش های متداول کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

  • توسط حامد پاکدامن
  • نوامبر 10, 2019
  • 0
کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتالی گامی نو در عرصه بازار جهانی و کسب موقعیت ها و فرصت های جدید شغلی است. حتما از خودتان می پرسید که چطور می توان از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی درآمد کسب کرد؟ یا اینکه فکر می کنید روش های کسب درآمد از این طریق فقط برای مبادله گران حرفه ای و ثروتمند است؟! درست برخلاف آنچه تصور می کنید شما هم قادر به کسب درآمد از این ارزهای دیجیتالی می باشید. در ادامه با ارزهای دیلی همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال کسب کنید.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

در این مقاله تصمیم داریم تا به روش های اصلی کسب درآمد از ارزهای دیجیتالی بپردازیم. روش های ذکر شده به ترتیب خاصی ارائه نشده است. برخی از روشها بهتر از سایر روشها عمل می کنند، اما به طور کلی بستگی به شخص دارد.

استخراج ارزهای دیجیتالی

یکی از متداول ترین و محبوب ترین اقدامات، جهت کسب درآمد در حوزه ارزهای دیجیتالی، استخراج بیت کوین و دیگر ارزها است. دو شکل از استخراج وجود دارد که عبارتند از خرید تجهیزات و دستگاه به منظور استخراج شخصی یا استفاده از استخراج ابری.

برای استخراج بیت کوین به صورت شخصی باید قبل از تهیه دستگاه و تجهیزات لازم، میزان سودآوری آن را محاسبه کنید تا مطمئن شوید که هزینه ی برق و نگهداری بیشتر از میزان سود دستگاه نباشد.

در صورتیکه هزینه ی کافی جهت خرید دستگاه های ماینینگ را ندارید، می توانید از استخراج ابری استفاده کنید. در استخراج ابری، تنها کاری که باید انجام دهید، پرداخت هزینه ی عقد قرارداد است. با استفاده از این روش معمولاً در پایان هر ماه، درآمد خود را دریافت خواهید کرد. مبلغ مذكور براساس برنامه انتخابی شما و قبض برقی است كه سرویس استخراج ابری در آنجا وجود دارد.

به طور کلی، استخراج ارزهای دیجیتالی یک روش بسیار رایج برای افرادی است که در مورد چگونگی کسب درآمد با بیت کوین جستجو می کنند. این امر به دانش و تخصص خاصی در این زمینه نیاز دارد که با یادگیری آن قادر به کسب درآمد و موفقیت خواهید بود.

ساخت سایت و ارائه خدمات

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، ایجاد سایتی است که در قبال دریافت ارز دیجیتال، خدمات ارائه می دهید. برای ایجاد این سایت، به مهارتی فکر کنید که در آن خوب هستید. این مهارت به صراحت می تواند هر چیزی اعمم از نوشتن متن و بازاریابی دیجیتال گرفته تا نقاشی یا آواز باشد. یک کیف پول رمزنگاری ایجاد و خدمات خود را با چینش و ترتیبی مناسب، در سایت وارد کنید.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

تبدیل به یک مشاور بیت کوین شوید

افرادی که با بیت کوین درگیر می شوند، می توانند در یک دوره کوتاه چیزهای زیادی راجع به ارزهای دیجیتالی یاد بگیرند. در صورتیکه یکی از این افراد هستید می توانید در کنار یادگیری به دیگران نیز در مورد ارزهای دیجیتال مشاوره و آموزش دهید.  شما می توانید دوره های اطلاعاتی در مورد نحوه مبادله، خرید و فروش، رمزنگاری و سپس ارتقاء آن را از طریق رسانه های اجتماعی ایجاد کنید و در قبال دوره ها، ارز دیجیتال از افراد دریافت کنید. اگر سعی کنید به یک متخصص ارزهای دیجیتال تبدیل شوید و روزانه اطلاعات بیشتری در این زمینه، فرا گیرید و همچنین مشاوره های درستی در زمینه خرید و فروش به دیگران بدهید، از این رو مشتریان زیادی پیدا خواهید کرد و در قبال آن درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

وام ارزهای دیجیتال

یکی از روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، دادن وام به دیگران است. همانطور که می دانید صرافی ها و سایت های زیادی همچون بایننس، وجود دارند که ارزهای دیجیتال را به افرادی که نیاز دارند با سود مشخصی وام می‌دهند. از این رو می توانید با گذاشتن ارز دیجیتالی خود در این سایت ها یا صرافی ها آن را به دیگران وام دهید و سود خوبی کسب کنید. با این حال این کار پر ریسکی است و بهتر است آن را انجام ندهید.

علاوه بر روش های ذکر شده، روش های دیگری هم برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از، انجام کارهای فریلنسری برای سایت هایی که ارز دیجیتال دستمزد می دهند (وبلاگ نویسی در حوزه ارزهای دیجیتالی)، مبادله یا ترید، ایجاد سایت فاست و …

خلاصه و جمع بندی کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

روشهای مختلفی برای کسب درآمد با بیت کوین به صورت مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد. روش های مستقیم همچون خرید ارزهای دیجیتالی یا مبادله آن است، در حالی که نمونه ای از یک روش غیرمستقیم می تواند استخراج ارزهای دیجیتالی باشد. انتخاب هر یک از این روش ها کاملا بر عهده ی شخص شما است.

در صورتیکه گزینه های ذکر شده برای شما جذاب نمی باشند، می توانید بررسی های بیشتری انجام دهید و نظرات خود را در کامنت ها بیان کنید تا دیگران هم نیز بهره مند شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads