اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری ۲۰۱۹

  • توسط samsam
  • اکتبر 1, 2019
  • 0
بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری

 

با محبوب تر شدن و کاربردهای بیشتر ارزهای دیجیتالی در صنایع مختلف، بسیاری از افراد به دنبال سرمایه گذاری در این عرضه می باشند. بیشتر این سرمایه گذاران به دلیل وجود ارزهای زیاد در بازار قادر به تصمیم گیری در مورد انتخاب ارز دیجیتالی مناسب و متناسب با نیازهای خود و بازار آتی نمی باشند. از این رو ارزنگار در این پست به لیستی از بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری پرداخته است.

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری

همانطور که می دانید بسیاری از کاربران جذب بازار ارزهای دیجیتالی شدند و از این سرمایه گذاری های خرد و کلان بسیاری در این زمینه می کنند. در ادامه به لیستی از بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری اشاره شده است:

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری: بیت کوین

بیت کوین در لیست ۱۲ ارز دیجیتالی برتر برای سرمایه گذاری بلند مدت در سال ۲۰۱۹ قرار گرفت. جان مک آفی، چهره ای شناخته شده در صنعت رمزنگاری و بنیانگذار نرم افزار ضد ویروس محبوب، مک آفی دید بسیار مثبتی به بیت کوین دارد. او پیش بینی می کند که بیت کوین تا سال ۲۰۲۰ به ۱ میلیون دلار برسد. بورس NASDAQ شاخص BTC را به خدمات معاملاتی خود اضافه کرده است. در حال حاضر سهم بیت کوین از بازار ارزهای دیجیتالی ۴۰٪ است. قیمت بیت کوین هر روز تغییر زیادی می کند و در طی چند سال گذشته شاهد اوج و افت بسیار زیادی بوده است.

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بیت کوین یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری

قیمت ۱ بیت کوین از حدود ۷۶ دلار (۰۷٫۰۹٫۱۳) در دسامبر ۲۰۱۷ به ۲۰ هزار دلار رسیده است. اما پس از آنکه بیت کوین در ماه دسامبر به بالاترین نقطه خود رسید، قیمت بیت کوین در فوریه ۲۰۱۸ به حدود ۶۰۰۰ دلار کاهش یافت و افت کرده است.

اگر می خواهید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید، باید با آخرین اخبار و روندهای مربوط به بیت کوین به روز باشید. اگر افت شدید بیت کوین اتفاق بیفتد، ممکن است آن زمان زمان مناسبی برای خرید بیت کوین باشد زیرا می توانید آن را با قیمت پایین خریداری کنید.

اگر از قبل تصمیم به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتالی را داشته اید، شاید ایده خوبی باشد که با سرمایه گذاری در بیت کوین شروع کنید. حتی اگر اولین فرصت مهم سرمایه گذاری را از دست داده اید، سرمایه گذاری در بیت کوین هنوز هم می تواند ایده خوبی باشد.

اتریوم

بعد از بیت کوین، اتریوم دومین ارز دیجیتالی بزرگ در دنیا و یکی از بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری بلند مدت می باشد. بسیاری از شرکت های بزرگ بلاکچین در  اتریوم سرمایه گذاری کرده اند. تا پایان سال گذشته قیمت اتریوم اندکی بالاتر از ۷۲۰ دلار بود اما قیمت آن در حال حاضر افت زیادی داشته است. اتریوم در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۰۰۰٪ رشد کرد و به دومین ارز دیجیتالی بزرگ دنیا تبدیل شد و پس از بیت کوین در جایگاه دوم قرار گرفت.

سرمایه گذاری در اتریوم

قیمت اتریوم از ۱ دلار در ژانویه ۲۰۱۶ به حدود ۱۴٫۸۰ دلار در ماه مه ۲۰۱۶ رسید. با این حال، در ۱۸ ژوئن ۲۰۱۶، اعضای جامعه اتریوم دریافتند که اتریوم هک شده است و حدود ۶۰ میلیون دلار اتر (ارز اتریوم) به سرقت رفته است. این امر باعث شده تا قیمت اتریوم در تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۶ از بالاترین ۲۱٫۵۲ دلار در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۶، به ۹٫۹۶ دلار برسد. برخلاف بیت کوین، اتریوم فقط یک ارز دیجیتال نیست. اتریوم یک پروژه بلاکچین پیشرفته تر است. این امر به این دلیل است که توسعه دهندگان می توانند با استفاده از بستر اتریوم، ارزهای رمزنگاری شده خود را بسازند. توصیه می کنیم که در مورد اضافه کردن اتریوم به لیست خرید خود فکر کنید، زیرا این ارز یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹ می باشد.

ریپل

سکه ریپل برای انجام سریع پردازش تراکنش ها و ساده تر کردن مبادلات بین المللی بین بانک ها استفاده می شود. تراکنش های ریپل در ۴ ثانیه انجام می شود و قادر به پردازش تراکنش تا ۱۵۰۰ تراکنش در هر ثانیه است.

سرمایه گذاری در ریپل

ریپل که با نام XRP نیز شناخته می شود با رشد حدود ۳۶۰۰۰٪ یکی از بهترین عملکردهای ارز دیجیتالی را در سال ۲۰۱۷ داشت! در ابتدای سال ۲۰۱۷ این ارز دیجیتالی تقریباً ۰ دلار رشد کرد و در دسامبر ۲۰۱۷ به ۲٫۴ دلار رسید. مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده، قیمت ریپل نیز در سال ۲۰۱۸ کاهش یافته است و در حال حاضر ۰٫۲۵ دلار تعیین شده است.

ریپل می تواند گزینه بسیار خوبی برای در نظر گرفتن ارز دیجیتالی بعدی شما برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹ باشد. حتی اگر قیمت XRP بسیار پایین تر از قیمت یک بیت کوین باشد، XRP هنوز سومین ارز دیجیتالی بزرگ در بازار است.

دلیل اصلی محبوبیت ریپل این است که فقط ارز دیجیتال نیست بلکه یک سیستم پرداخت جهانی است. ریپل از فناوری بلاکچین برای اطمینان بیشتر و سریعتر پرداخت های بین المللی استفاده می کند. بسیاری از موسسات بزرگ مالی نیز مانند American Express ،JP Morgan و Santander از فناوری ریپل استفاده می کنند. همچنین، ریپل با بانک مرکزی عربستان سعودی، LianLian بین المللی چین و سایر بانک ها از سراسر جهان همکاری کرده است.

لایت کوین

لایت کوین یکی از بهترین سرمایه گذاری های بلند مدت برای سال ۲۰۱۹ است. این ارز دیجیتالی به عنوان تسهیل کننده پرداخت های نقطه به نقطه است که دارای سرعت بالاتری در پردازش بلاک های ماینرها دارد. این برنامه همچنین به روزرسانی SegWit به بلاکچین خود را پیاده سازی کرده است که ضمن کاهش زمان و هزینه های کارمزد به افزایش ظرفیت بلاکچین کمک می کند.

بهترین ارزهای دیجیتالی برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در لایت کوین

درست مانند ریپل، لایت کوین نیز در سال ۲۰۱۷ با رشد تقریبا ۸۰۰۰٪ عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. قیمت لایت کوین از ابتدای سال ۲۰۱۷ از حدود ۴ دلار به ۳۵۸ دلار در دسامبر ۲۰۱۷ افزایش یافت. با این حال، درست مانند بیشتر ارزهای دیجیتالی دیگر، لایت کوین هم نیز دچار افت شدید قیمت شد و در فوریه ۲۰۱۸ به ۱۱۰ دلار کاهش یافت.

لایت کوین پنجمین ارز دیجیتالی بزرگ با ارزش بازار در حدود ۱۱ میلیارد دلار است. این ارز دیجیتالی به دلیل ارتباط نزدیک با بیت کوین دلیل خوبی برای برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۹ ارائه می دهد. لایت کوین در سال ۲۰۱۱ برای بهبود فناوری بیت کوین ایجاد شد و عرضه سکه آن ۴ برابر بیت کوین یعنی ۸۴ میلیون سکه است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶