مهر ۵, ۱۴۰۱

بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین در سال ۲۰۱۹

  • توسط حامد پاکدامن
  • سپتامبر 30, 2019
  • 0
استخراج بیت کوین ۲۰۱۸

با وجود میزان سود استخراج بیت کوین، هزینه‌ی دستگاه سخت افزار بیت کوین و برق آن می تواند باعث کاهش سود یا در برخی مواقع حتی ضرر شود. انتخاب سخت افزار اشتباه معمولا بیشتر از میزان بودجه ای است که برای استخراج بیت کوین با آن کسب می کنید. برای جلوگیری از دست دادن سود در استخراج بیت کوین، ارزنگار در ادامه لیستی از بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین با توجه به قیمت، نرخ هش و مصرف انرژی آنها ارائه کرده است تا بتوانید در انتخاب بهترین دستگاه متناسب با نیازهای خود تصمیم بگیرید.

بهترین دستگاه‌ های استخراج بیت کوین

برای استخراج سودآورتر و جلوگیری از ضرر احتمالی در استخراج بیت کوین، در ادامه به چندین مورد از بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین اشاره شده است:

Bitmain Antminer S9i

Bitmain Antminer S9i محبوب ترین سخت افزار استخراج بیت کوین در جهان به حساب می آید، این دستگاه روی وب سایت Bitmain فروخته می شود. خوشبختانه،  Bitmain در ماه مه امسال Antminer S9i را با قیمت ۴۹۹ دلار در بازار عرضه کرد. S9i دارای قدرت ۱۴ ترا هش بر ثانیه و مصرف انرژی ۱۳۲۰ وات است. این ویژگی ها باعث می شود این دستگاه به یکی از کارآمدترین سخت افزارهای استخراج بیت کوین در دنیا تبدیل شود. اگر یک ماینر متوسط ​​یا متخصص هستید که می خواهید سود کسب کنید، رادمان بالا و کم هزینه و مقرون به صرفه بودن Antminer S9i می تواند هزینه های بالای انرژی تا حدودی جبران کند و به شما در درآمدزایی کمک کند.

دستگاه های استخراج بیت کوین

Minong Dragon Minint T1

DragonMint T1 دارای نرخ ۱۶ ترا هش بر ثانیه و مصرف انرژی ۱۴۸۰ وات است. این دستگاه قدرتمندترین و کارآمدترین سخت افزار استخراج بیت کوین در آنجا است. طبیعتاً تقاضای زیادی برای خرید DragonMint T1 وجود دارد، بنابراین برای خرید آن باید مبلغی حدود ۲۷۷۷ دلار بپردازید. اما اگر یک ماینر خبره با هزینه های برق کم هستید، قدرت و کارایی DragonMint T1 می تواند هزینه پیش فرض آن را جبران کند و به شما در سودآوری کمک کند.

Bitmain Antminer T9

Antminer T9 با داشتن نرخ ۱۲٫۵ ترا هش بر ثانیه و مصرف انرژی ۱٫۵۷۶ وات، از دستگاه Antminer S9i قدرتمندتر و کارآمدتر است و گزینه مطمئن تری محسوب می شود. این دستگاه همچنین چیت های با کیفیت بالاتری نسبت به S9i دارد، بنابراین پایدارتر است و به سرعت نمی سوزد. هزینه‌ی خرید این دستگاه تقریبا ۵۰۰ دلار است، اگر یک ماینر خبره هستید که می خواهید سخت افزار ماینر با دوامی داشته باشید، این دستگاه یک گزینه عالی برای شما خواهد بود.

Pangolin Whatsminer M3X

دستگاه واتسمینر M3X یکی از قدرتمندترین دستگاه های استخراج بیت کوین است که دارای نرخ هش ۱۲٫۵ تراهش بر ثانیه است. M3X همچنین نسبت به سایر سخت افزارهای استخراج بسیار مقرون به صرفه است و هزینه ای معادل ۱،۰۲۲ دلار دارد که می تواند هزینه های بالای انرژی آن را جبران کند و به شما در کسب سود کمک کند. اگر یک ماینر متخصص بیت کوین با هزینه متوسط ​​برق هستید، این دستگاه می تواند بهترین سخت افزار بازار برای شما باشد.

Bitmain Antminer R4

Antminer R4 Bitmain از نظر کارآیی دقیقاً در رتبه ی بعد از  Antminer S9i قرار دارد، نرخ هش این دستگاه ۸٫۷ تراهش در ثانیه و مصرف انرژی آن ۸۴۵ وات است. یکی دیگر از بهترین ویژگی های R4 کار کردن با صدای کم است که آن را به یک سخت افزار ایده آل برای استخراج بیت کوین در خانه تبدیل کرده است. هزینه ی خرید این دستگاه کارآمد و ایده آل در آمازون تقریبا ۲،۹۹۹ دلار می باشد. اگر یک ماینر متوسط ​​هستید که می خواهید در خانه درآمد کسب کنید، بهتر است از Antminer R4 استفاده کنید.

Avalon6

با قیمت ۳۰۰ دلار در آمازون، Avalon6 یکی از مقرون به صرفه ترین سخت افزارهای استخراج بیت کوین است. اما از راندمان پایینی برخوردار است و دارای قدرت هش ۳٫۵ ترا هش بر ثانیه و مصرف انرژی نسبتاً بالای ۱۰۵۰ وات می باشد. استفاده از این دستگاه برای سود زیاد از استخراج بیت کوین تقریبا غیر ممکن است، مگر اینکه هزینه برق شما بسیار پایین باشد. Avalon6 برای مبتدیان یا افرادی که برای سرگرمی استخراج می کنند بهترین گزینه است.

دستگاه های استخراج بیت کوین

Bitmain Antminer S7

یکی دیگر از سخت افزارهای مهم استخراج بیت کوین برای مبتدیان یا علاقمندان، Bitmain Antminer S7 است. هزینه ۲۰۰ دلار این دستگاه با راندمان پایین آن مطابقت دارد. این دستگاه دارای نرخ هش ۴٫۷۳ ترا هش بر ثانیه و مصرف انرژی ۱۲۹۳ وات است. اما اگر قیمت بیت کوین زیاد شد و بتوانید برق بسیار ارزانی پیدا کنید، می توانید با استفاده از این سخت افزار سود کسب کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads