بهمن ۷, ۱۴۰۰
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • چگونه صنعت سرگرمی می تواند به یک منبع نقدینگی برای ارزهای دیجیتالی تبدیل شود

چگونه صنعت سرگرمی می تواند به یک منبع نقدینگی برای ارزهای دیجیتالی تبدیل شود

  • توسط حامد پاکدامن
  • سپتامبر 18, 2019
  • 0
صنعت سرگرمی

ارزهای دیجیتالی همچنان در طرح های بزرگ از نقدینگی کمی برخوردار می باشند. نقدینگی چیست؟ نقدینگی طبقه بندی است که ما به دارایی های مختلف می دهیم تا مشخص شود چقدر سریع می توان آنها را فروخت یا چند بار می توانیم از آنها در ازای کالاها و خدمات دیگر استفاده کنیم. در حال حاضر، ارزهای دیجیتالی از نقدینگی بسیار کمی برخوردار می باشند، زیرا می توان از آنها برای خرید سایر ارزهای دیجیتالی یا برخی از کالا و خدمات استفاده کرد. برای اینکه بلاكچين همان چیزی باشد که در حال حاضر طی ۱۰ سال پیش بینی می شود، باید دسترسی آن را به کالاها و خدمات مختلف افزایش دهیم. بدون اینکه بخواهیم هیچگونه مبادله ای انجام دهیم. اما در حال حاضر، صنایع بسیار اندکی وجود دارند که به دلیل مباحث فنی می توانند ارزهای دیجیتالی  را بپذیرند. در حال حاضر، تمام آنچه بیت کوین  و ارزهای دیجیتالی دیگر می توانند به دنبال آن باشند، تصویب در سطح دیجیتالی است که برای آن اقتصاد همچنان در حال توسعه است. در ادامه با ارزنگار همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد صنعت سرگرمی و ارزهای دیجیتالی کسب نمایید.

صنعت سرگرمی و ارزهای دیجیتالی

بخش های زیادی در صنعت سرگرمی وجود ندارند که بتوانند از ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنند، در واقع فقط دو مورد وجود دارد. این دو بازی هر دو  در مرحله تصویب در مقیاس گسترده هستند. اما کاستی هایی در این صنعت وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره شده است.

کاستی های صنعت بازی

بیایید در مورد بازی های رایانه ای و روشی که بیشتر کاربران برای خرید آنها استفاده می کنند صحبت کنیم. وقتی صحبت از بازی های رایانه ای می شود، بیشتر کاربران به جای خرید دیسک های فیزیکی و ذخیره آنها در جایی، ترجیح می دهند که از Steam (پلتفرمی برای توزیع بازی های رایانه ای) استفاده می کنند.
Steam تقریباً به همان اندازه بلاک چین برای جامعه گیمر انقلابی بود. بیشتر کارشناسان صنعت می گفتند که هیچ کس  بازی های آنلاین را نمی خرد، اما با کمال تعجب، در حال حاضر این پلتفرم بزرگترین بازار بازی های ویدیویی است. ارزش Steam این بود که بازی ها می توانند تقریبا برای همیشه وجود داشته باشند، در حالی که دیسک های فیزیکی همیشه در طی سالها شکسته شده یا به سادگی تخریب می شوند. بسیاری نمی دانند که Steam تا سال ۲۰۱۷ از ارزهای دیجیتالی به عنوان روشی برای پرداخت های قابل قبول روی پلتفرم خود استفاده می کرده است. این پلتفرم را می توان یکی از معدود منابع اصلی نقدینگی موجود در بازارهای مدرن در نظر گرفت که علاقمند به ارزهای دیجیتالی است. اما در دسامبر سال ۲۰۱۷، Steam اعلام کرد که به دلیل افزایش نوسانات دارایی های دیجیتالی و عدم اطمینان کلی، این نوع روش پرداخت را متوقف کرده است.

صنعت سرگرمی

اکنون که نوسانات بازارها تا حدودی کمتر شده است، Steam می تواند در پذیرش پرداخت های ارزهای دیجیتالی، اقدام دیگری را در نظر بگیرد. برخی از گیمرهای بزرگ که طرفدار ارزهای دیجیتالی نیز می باشند، می گویند که پذیرش یک stablecoin بومی به همان اندازه که بیت کوین برای این پلتفرم سودمند است.

توکن های سودمند در بخش تاریک صنعت بازی

توکن های سودمند در صنعت بازی اکنون حدود یک سال است که مورد استفاده قرار می گیرند. کمپانی های ارزهای دیجیتالی که این توکن ها را ایجاد می کنند، معمولاً  آنها را به عنوان واسطه بین گیمر و کالاهایی که می توانند از طریق معاملات خریداری کنند، در نظر گرفته اند.

جنا نورتون، سردبیر وب سایت خبری آنلاین تازه تاسیس کازینو گفت:

در طول ۵ سال ویرایش مقاله به صورت آنلاین و ارائه اخبار با کیفیت به جامعه، هرگز اخباری را به اندازه تمرکز صنایع بر ارزهای دیجیتالی ندیده ام. سه یا حتی دو سال پیش، بیشتر خبرها حول محور تغییر دفاتر و مقررات یا افتتاح سالن های جدید بود. اما اکنون، بیشتر صحبت ها در مورد توکن های جدیدی است که به بازار گیمرها وارد شده اند.

صنعت سرگرمی

ارزهای دیجیتالی چه زمانی صنعت سرگرمی  را دگرگون می سازند؟

به گفته نورتون بیشتر کاربران ترجیح می دهند از طریق ارائه دهندگان پرداختی که هیچ ارتباطی با بانک ها ندارند، هزینه ی خود را دریافت و پرداخت کنند، از این رو مردم به دلایل مختلف در دنیای بازی ها شروع به استفاده از توکن های سودمند  می کنند، حتی اگر این سگمنت ها کاربر پسند نباشند. از این رو ورود ارزهای دیجیتالی به این عرصه مطمئنا با استقبال بی نظیری همراه خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads