اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰

تاثیر بلاک چین در بهبود زندگی طبقه کارگر

  • توسط samsam
  • سپتامبر 13, 2019
  • 0
تاثیر بلاک چین

تا سال ۲۰۲۴ ، تخمین زده می شود که بازار بلاک چین به ۲۰ میلیارد دلار برسد. این فن آوری در حال ظهور ، پنجره‌ای برای صدها صنعت جدید گشوده است که می توانند از مزایای آن بهره مند شوند. همانطور که در حال مرور مقالات مربوط به روزرسانی های دنیای رمزنگاری بودم ، یک ایده جالب از CCN چشمم را جلب کرد. داستان از این قرار است که انواع بلاک چین نه تنها برای مشاغل بزرگ بلکه برای طبقه کارگر نیز می تواند سود داشته باشد. با این تفاسیر فرصت های سرمایه گذاری بیشتری برای انتظار وجود دارد. برای اینکه با تاثیر بلاک چین آشنا شوید با ما همراه شوید.

تاثیر بلاک چین

 

طبق اطلاعیه مطبوعاتی:

“در بعضی از سازمان ها تقاضا برای متخصصان با دانش بلاک چین در زمینه های مختلف ۳۰۰٪ افزایش یافته است. در آمریكا ، متوسط حقوق در حدود ۵۲۰۰۰ دلار می باشد ، در مقایسه با میانگین دستمزد بعضی مشاغل که تقریباً ۸۴۰۰۰ دلار است. این یک تفاوت ۶۱٪ است. “

فارغ التحصیلان دوره های دانشگاهی بلاک چین در حال رشد هستند ، زیرا این فناوری همچنان یک گزینه اصلی برای پیشرفت در صنایع مختلف است.

تاثیر بلاک چین بر کسی پوشیده نیست. بلاک چین برای طبقه متوسط جامعه این امکان را فراهم می کند تا بتوانند در مشاغل خصوصی و کلکسیونهایی که قبلا طبقه کارگر توانایی سرمایه گذاری نداشتند؛ به راحتی سرمایه گذاری کنند.

فقط مشاغل جدید نیستند که تکنولوژی های خود را به کاوش در فناوری بلاک چین سوق می دهند ، حتی MNC نیز در حال اضافه کردن بلاک چین در صنعت خود هستند. والمارت ، غول خرده فروشی ، از فناوری لجر توزیع شده استفاده می کند. این موضوع به آنها کمک می کند زنجیره های تامین را برای شفافیت و پاسخگویی پیگیری کنند. آنها همچنین در دوره های متعددی از برنامه های آزمایشی ردیابی مواد مخدر در تلاش برای تقویت قابلیت های ردیابی دارویی شرکت کرده اند.

تاثیر بلاک چین

بلاکچین بسیار سعی دارد زندگی همه را بهبود ببخشد ، نه فقط طبقه متوسط و بالاتر. بلاک چین می تواند بر اساس این فناوری جذاب چندین فرصت ایجاد کند. جالب است بدانید که چگونه بلاک چین در آینده بزرگ می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع و سایر مطالب مربوط به روزرسانی های رمزنگاری ، با ارزنگار همراه شوید!

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶