تیر ۱۰, ۱۴۰۱

پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها

 • توسط حامد پاکدامن
 • سپتامبر 1, 2019
 • 0
پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها

۱۲کسب درآمد از طریق فریلنسری روز به روز در حال افزایش است. مطالعات نشان داده است که حدود ۶۷ درصد از فریلنسرها  به صورت آنلاین به دنبال کار می گردند و تعداد کمی از آن ها در فروشگاه های فیزیکی مشغول به کارند. پیش بینی می شود که تا سال ۲۰۲۰ شغل های فریلنسری، حدود ۴۳ درصد از نیروی کار را بهخود اختصاص دهند. این فریلنسرها درآمد خود را از طریق پرداخت آنلاین ارزهای فیات دریافت می کنند، که این با یکسری مشکلات همراه است که فریلنسرها را وادار کرده است به ارزهای دیجیتال روی آورند. در ادامه با ارزنگار همراه شوید تا مطالب بیشتری را در مورد پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها برایتان بیان کنیم.

مشکلاتی که فریلنسرها درمورد دریافت ارز فیات با آن مواجه هستند

پیش تر گفتیم که فریلنسرها درآمد خود را به صورت آنلاین و با انواع ارز فیلت دریافت می کنند که این با مشکلاتی همراه است که عبارتند از :

 • هزینه پرداخت (کارمزد تراکنش)
 • عدم وجود پشتوانه ی مالی در لحظه، به صورت بین المللی
 • نرخ های مبادله نا منظم
 • امنیت پرداخت

پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها

این ها مشکلاتی هستند که فریلنسرها در برابر دریافت پول خود از کلاینت ها با آن ها مواجه هستند.

PayPal’s U.S. Freelancer Insights Report اعلام کرده است، هنگام انتخاب نحوه ی پذیرش پرداخت به فریلنسر از سوی کلاینت، که دو معیار اصلی وجود دارد که عبارتند از امنیت و سرعت.

با وجود مشکلاتی که عنوان کردیم، ارزهای دیجیتال می توانند نقش موثری در رفع این مشکلات داشته باشند که این باعث پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها شده است. آیا می دانید چگونه؟ همچنان با ما همراه باشید.

ارزهای دیجیتال چگونه می تواند مشکلات فریلنسرها را در مورد پرداخت هایشان حل کند؟

به دلیل اینکه ارزهای دیجیتال دارای چندین ویژگی مهم و اساسی است، می تواند در زمینه ی رفع مشکلاتی که فریلنسرها با آنها مواجه هستند موثر واقع شود. این ویژگی ها عبارتند از :

 • پرداخت سراسری و بدون مرز
 • تسویه حساب و پرداخت فوری
 • هزینه پرداخت قابل اقماض
 • نرخ تبادل بدون مشکل

در پرداخت های بین المللی، زمانی که از بانکی به بانک دیگر پرداخت می کنید، روزها طول می کشد تا آن مبلغ به حساب شما وارد شود، همچنین بانک ها نرخ هایی برای این مبادله در نظر می گیرند. که این نرخ تبادل و این مدت زمانی که طول می کشد تا پول به حساب فرد بیاید، اصلا برای فریلنسرها خوشایند نیست.

پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها

دلیل پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها

ارز دیجیتال با تعامل مستقیم پول بین کلاینت و فریلنسر این مسئله را حل می کند. به این ترتیب دیگر لازم نیست فریلنسرها، هزینه پرداخت بالایی بپردازند. که این بسیار مهم است و تاثیر آن به حدی بوده است که پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها به ۳۰ درصد رسیده است. یعنی حدود ۳۰ درصد از فریلنسرها درآمد خود را از طریق ارز دیجیتال دریافت می کنند.

آمار پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها، به سرعت در حال افزایش هستند زیرا به کارفرمایان و فریلنسرها  این امکان را  می دهد تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند. همچنین بیشتر اوقات ، هزینه انتقال و تبدیل ارز به طور قابل توجهی کمتر می شود.

سخن آخر

به طور کلی فریلنسینگ، نحوه تعامل شرکت ها و کارگران با یکدیگر را تغییر داده است. این روش کسب درآمد از طریق فریلنسری، از راه دور به مشاغل این فرصت را داده است تا نیروهای حرفه ای  واجد شرایط را از سراسر دنیا با نرخ رقابتی استخدام کنند و به آن ها فرصتی داده می شود تا بدون نیاز به حضور  روزانه در یک دفتر ، بتوانند فعالیت کنند و به کسب درآمد برسند. استفاده از روشهای پرداخت کم هزینه و سریع مانند پرداخت با استفاده از ارزهای دیجیتال می تواند باعث پیشرفت بهتر آن ها شود.

در این مقاله در مورد پذیرش ارز دیجیتال توسط فریلنسرها مطالبی را ذکر کردیم و گفتیم که به دلیل هزینه پرداخت کم و پرداخت سریع وآسان، فریلنسرها ترجیح می دهند در عوض کارکرد خود ارز دیجیتال دریافت کنند. امید است مطالب ارائه شده مورد رضایت شما واقع شده باشد.

چنانچه شما دوست عزیز نیز تجربه ی انجام فعالیتهای فریلنسری را به این شکل داشته اید، لطفا از طریق کامنت با دیگر دوستان در میان بگذارید تا  آنها نیز از این مطالب مفید بهره مند گردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads