تیر ۱۰, ۱۴۰۱

پروژه‌ی منبع باز از جزئیات نقشه mainnet جدید رونمایی کرد

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 31, 2019
  • 0
mainnet

Neo می‌گوید که EcoBoost scheme برای حمایت توسعه دهندگان و پروژه‌هایی که در اکوسیستم هستند طراحی شده است. درکل ۱۰۰ میلیون دلار برای این ابتکار عمل اختصاص یافته است و در فاز اول، شرکت بدنبال ایجاد یک شراکت بلند مدت است که در زمینه سوخت طبیعی این شبکه است. همچنین خروجی‌های رسانه، تبادلات، اپلیکیشن غیرمتمرکز سازی(DApps)، پلت‌فرم توزیع و زیربناهای بلاک‌چین، می‌خواهند به شرکای ecoboos تبدیل شوند. Neo می‌گوید که تاکنون اپلیکیشن‌های زیادی، از سازمان‌های مدیریتی و پروژه‌های این صنعت دریافت کرده است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات نقشه mainnet  با ارزنگار همراه شوید.

بیان جزئیاتی در مورد نقشه mainnet در پروژه ی منبع باز جدید

طبق گفته‌ neo، مشارکتها در نقشه mainnet این پتانسیل را دارند که در آن، شرکا از یک بنیاد محکم فنی، حضور قدرتمند و سال ها تجربیات آن برخوردار شوند. در همکاری با Ecoboost، شرکت یک شبکه‌ای را فراهم می‌کند که در آن از پروژه‌های neo در فازهای مختلفش حمایت می‌کند. از دانه بودنش، تا رشد و بلوغش.

mainnet

زمانی که فاز اول نقشه mainnet تکمیل شد، neo فاز دوم ecoboost را راه‌اندازی کرد، که شامل استخدام تیم‌های سازنده DApps‌ّها و فراهم کردن ابزار توسعه‌ای برای پشتیبانی بیشتر است. Neo پس از این یادآور شد که در بخش استخدام شرکای قدرتمند مانندSwitcheo و پروژه هایی که اهداف بالایی دارند مانند TonArts (که پلت‌فرم بلاک‌چین را دارند) به موفقیت دست یافته است.

فاز سوم و آخر نقشه mainnet ، بر سرعت توسعه تمرکز دارد که این امر را با وصل کردن مستقیم پروژه‌ها به شرکا انجام می‌دهد. حمایت و پشتیبانی در چرخه حیات یک پروژه اعمال می‌شود که شامل تحقیقات، بازار منابع، رشد پایگاه کاربر، و کمک به اتصال به تبادلات (connectimg with exchanges) است.

راه‌اندازی neo 3.0

طبق آنچه که قبلا از طریق cointelegraph گزارش شده است، پلت‌فرم mainnet، اخیرا از neo 3.0 رونمایی کرده است که یک شبکه محکم بلاک‌چین با توان عملیاتی بالا، با ثبات، با امنیت بیشتر، سیستم قرارداد هوشمند بهینه شده، و زیرساخت‌های بسته بندی شده که برای سناریوی اپلیکیشن‌های مختلف تجاری طراحی شده، می باشد.

mainnet

شبکه جدید بلاک‌چین توسعه داده شده تا  نتایج بین نقشه mainnet قبلی و تغییرات آن را با اجرای neo سازگار کند. بنیانگذار neo، اریک ژانگ، یادآور شده که neo 3.0 اپلیکیشن هایی که در مقیاس بزرگ هستند را به اندازه که بتوانند از تکنولوژی بلاک‌چین استفاده کنند، می‌رساند. او اضافه کرد که « ما خواستار این هستیم که اپلیکیشن‌هایی همانند youtube،alipay و غول‌های صنعت بازی مانند tencent و blizzard را برروی بلاک‌چین اجرا کنیم و neo3.0‌ این امر را برای سازمان‌های بزرگ ممکن می سازد.»

در ارتقاهای دیگر، ارزش مدل با تعمیرات اساسی در Neo3.0 آغاز می‌شود، چنانکه تیم mainnet معتقد است که بخاطر قیمت بالا، بی‌میلی گسترده‌ای برای استفاده و توسعه قراردادهای هوشمند وجود دارد. در نقشه Mainnet جدید قرار است که به منظور افزایش سناریوی اپلیکیشن‌ها و تعداد DApps ها ،« هزینه استقرار و اجرا را به میزان قابل توجهی کاهش دهند».  این امر همراه ویژگی جدیدی خواهد بود که قراردادهای هوشمند درحال اجرا  را قادر می‌سازد تا به منابع اینترنت دسترسی داشته باشند.

آزمایش neo3.0 در دست راه‌اندازی است و ویژگی‌های جدیدی در حال اعمال هستند تا توسعه دهندگان بتوانند DApps هایشان را مطابق آنان تست کنند. انتظار می‌رود که ارتقای neo 3.0 تا اواسط سال ۲۰۲۰ بطور کامل تکمیل شده باشد، . برنامه migration نیز در ابتدای سال آینده مشخص و رونمایی می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads