اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۰

یک کاربرد خوشمزه برای فناوری بلاکچین | استفاده از فناوری بلاکچین در غذا

  • توسط samsam
  • آگوست 24, 2019
  • 0
استفاده از فناوری بلک چین در غذا

همانطور که می دانید بلاکچین موضوع بررسی بسیاری از شرکت ها به منظور چگونگی تاثیر آن بر خدمات و صنعت است. بسیاری معتقدند که این پدیده نو ظهور در همان مقیاس اینترنت است و شرکت هایی که سریع تر از آن در زمینه کسب و کار خود کمک بگیرند، آینده ­ای مرفه و فناوری پیشرفته ای خواهند داشت. صنایع غذایی یکی از صنایعی است که می تواند با استفاده از فناوری بلاکچین متحول شود. غذا یک ضرورت است و به همین دلیل محصولی است که همه ما همیشه به آن نیاز خواهیم داشت، بنابراین در این صنعت نیاز به رشد و توسعه وجود دارد که با فناوری های جدید نظیر بلاک چین قابل انجام است. در ادامه با ما همراه باشید تا از چگونگی استفاده از فناوری بلاکچین در صنایع غذایی مطلع شوید.

استفاده از فناوری بلک چین در غذا

بلاکچین چگونه می تواند به صنعت مواد غذایی کمک کند؟

از نظر کارایی در صنایع غذایی مشکلاتی وجود دارد؛ محصولات غذایی غالبا به سختی می توانند از تولید تا زمانی که به دست استفاده کننده می رسد؛ ردیابی شوند. چرا که باید محصولات غذایی از گیت های زیادی عبور کنند تا به دست مصرف کننده برسند.

با این وجود ، استفاده از فناوری بلاکچین در غذا می تواند شیوه عملکرد این زنجیره تأمین را به نوبه خود بهبود ببخشد. بهبود شفافیت و اطمینان از عملکرد تولیدکننده از اهداف استفاده از این تکنولوژی است.

 

به گفته تومیسلاو ماتیک در فاینچ تایمز:

عمده ترین راه برای به کار بردن بلاکچین در کسب و کار، استفاده از آن در زنجیره تأمین است. بسیاری از ارکان ها به این موضوع اختصاص یافته ­اند که چگونه این فناوری فرآیندهای تولید را ساده تر و کارآمدتر می کند.

او همچنین اظهار کرد که:

امروزه، تعداد بسیار کمی از مردم از روند منابع غذایی و نوشیدنی خود آگاه هستند، جایی که محصولات در آنجا پرورش یافته یا ایجاد شده و سفری که طی کرده است تا به راهروهای سوپر مارکت های محلی شما برسد.

با این حال، شفافیتی که فناوری بلاکچین ارائه می دهد بدین معنی است که همه چیز می تواند به سادگی با اسکن بارکد توسط تلفن همراه شما قابل مشاهده باشد و همه اطلاعات لازم، فوراً روی صفحه نمایش شما ظاهر شوند.

بنابراین از آنجایی که همه ما علاقه مند به اطلاع از آنچه مصرف می کنیم و چگونگی استفاده از آن، هستیم. فناوری بلاکچین به برآورده کردن این تمایل کمک می کند و به نوبه خود همچنین به تهیه کنندگان مواد غذایی کمک می کند تا بتوانند در واقع نحوه حرکت مواد غذایی در سطح جهان را بهبود ببخشند.

استفاده از فناوری بلک چین در غذا

هدف از استفاده فناوری بلاکچین در غذا ، بهبود کیفیت مواد غذایی است که همه ما از آن استفاده می کنیم و علاوه بر آن بهبود شیوه اشتراک مواد غذایی در سراسر جهان است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶