خرداد ۳, ۱۴۰۱

الان می‌تواند بهترین زمان برای خرید آلت کوین (altcoin) باشد؟

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 22, 2019
  • 0
بهترین زمان خرید آلت کوین

این روزها بیت کوین و آلت کوین نقش اساسی را بین دیگر ارزهای دیجیتال بازی می کنند. از دید مثبت و هم از دید منفی، اکنون می‌تواند بهترین زمان برای خرید آلتکوین باشد. در این پست ارزنگار برای شما نمودارهای چندگانه‌ای از بیت‌کوین، steem و همچنین طلا آماده کرده‌ است تا تصویر بزرگتری از آنچه که اکنون درحال رخ دادن است و چیزی که از رونق ارزهای مجازی انتظار داریم را نشان‌تان دهیم.

همچنین باید اضافه کنیم که اکنون آخرین زمان و آخرین فرصت است که با چنین قیمت پایینی می‌توانید آن را تهیه کنید.

برای شروع، تصویر زیر، نمودار طلا در برابر دلار آمریکاست.

بهترین زمان خرید آلت کوین

و اینجا بیت‌کوین در برابر steem است که نشان می‌دهد قیمت رو به کاهش است و همچنین این روند نزولی ادامه دارد، که این امر نشان می‌دهد که قیمت در پایین‌ترین یا نزدیک به پایین‌ترین سطح خودش است.

بهترین زمان خرید آلت کوین

در اینجا steem/دلار آمریکا به انتهای خط صعودی نزدیک شده و تاکنون قیمت را بالا نگه داشته شده است، که بطور هفتگی بالای خط روند باقی مانده. در این نظریه (که کاملا بدبینانه است) قیمت steem  می‌تواند به بالاترین قیمت قبلی ۱۰$ برگردد، و اگر به بالاترین حد برسد این روند صعودی، می‌تواند به ۳۳$ برسد. ولی ما فکر نمی‌کنیم که در این نقطه متوقف شود.

بهترین زمان خرید آلت کوین

نمودار بیت‌کوین و steem هم بسیار خوشبینانه به نظر می‌رسد، گرچه یک تغییر وجود دارد که steem بهتر از بیت‌کوین عمل کند، این امر برای مدت طولانی باقی نخواهد ماند. اما درحال حاضر فرصت اینکه با steem بیت‌کوین بدست آوریم فراهم است.

بهترین زمان خرید آلت کوین

حال چرا steem بهتر از بیت‌کوین عمل می‌کند؟ به نمودار زیر نگاهی بیندازید. نمودار تسلط بیت‌کوین نشان می‌دهد که بیت‌کوین به بیش از ۷۰٪ تسلط بر تمام altcoinها رسیده، که باعث می‌شود alts بسیار کم ارزش محسوب شوند. در همین زمان BTC.D خط فیبوناچی، برترین خط روند، و مهمتر از همه در نمودار هفتگی نیز میانگین حرکت ۲۰۰ را رد کرده است.

این می‌تواند به این معنا باشد که پول از بیت‌کوین به سمت altcoin در حال حرکت است. و من فکر می‌کنم steem پتانسیل این را دارد که یک بخش خوب از این سرمایه را بدست آورد، چراکه محصول کارآمدی دارد و در شبکه‌های اجتماعی جایگاه خیلی مهمی دارد و این‌همه درحالیست که اولین از نوع خودش است.

بهترین زمان خرید آلت کوین

بالاخره می‌خواهیم توجه‌تان را به عملکرد قیمت طلا جلب کنیم. اخیرا، در حجم سنگینی، مقاومت مهمی را پشت سر گذاشت، که باید خواستار قدرت خرید سازمانی بیشتری باشد. این امر ارزش طلا را تا ۱۰٫۰۰۰$ افزایش می‌دهد.

بهترین زمان خرید آلت کوین

اما چرا ما انتظار داریم که قیمت altcoinها سریع پیشرفت کند؟ چیزی که الان توضیح دادیم، برای جلب توجه شما به تصویر جهانی و اقتصاد جهان است. ما نمی‌خواهیم این موضوع را بیشتر باز کنیم و در آن عمیق شویم، اگر واقعا علاقمند هستید می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید.

اما مردم با سرعت خیلی کمی به سمت ارزهای مجازی رو می‌آورند و سازمان‌ها در مسیرش هستند. بحران مالی بعدی می‌تواند زودتر از چیزی که انتظارش را داریم رخ دهد و می‌تواند بیشتر از بحران سال ۲۰۰۸ ارزش داشته باشد. این مسئله باعث راه‌انداختن حرکت بزرگ موج سرمایه برای ارزهای مجازی و همچنین طلا می‌شود.

هم بیت‌کوین و هم طلا گرایش مثبتی به این امر را نشان می‌دهند و این موضوع ما را خیلی آزار می‌دهد. چرا که نشان‌دهنده این است که بحران مالی هم اکنون شروع شده و اگر شما می‌خواهید قدرت خرید خود را حفظ کنید و شاید حتی سودی بدست آورید، الان بهترین زمان سرمایه گذاری روی بیت‌کوین، آلت کوین و ارزهای مجازی است.

داشتن مقدار کمی از دارایی‌هایی که بالاتر توضیح دادیم، می‌تواند سود بزرگی و تنوعی در آینده نامعلوم باشد. لازم به توضیح است که مطالب گفته شده برگرفته از وبسایت cryptopost است.

بیشتر بدانید:

راه های حفظ امنیت کیف پول

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads