آذر ۹, ۱۴۰۱
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • آیا قوانین ارز دیجیتال در انگلستان ، به این کشور کمک خواهد کرد؟

آیا قوانین ارز دیجیتال در انگلستان ، به این کشور کمک خواهد کرد؟

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 21, 2019
  • 0
قوانین ارز دیجیتال در انگلستان
انگلستان نسبت به ارزهای دیجیتالی سرسختانه و مصمم تلاش می کند، دولت انگلیس یکی از معدود دولت های بین المللی است که با هدف تقویت فرهنگ استفاده از رمزنگاری در کشور ، پروژه های تحقیقاتی و در عین حال واقعی در زمینه­‌ی  بلاکچین ایجاد کرده است. بریتانیا می خواهد به عنوان قطب رمزنگاری دنیا شناخته شود. این امر امکان وجود یک محیط رمزنگاری امن و قانونی همچنین توسعه صنعت بلاکچین را فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین ارز دیجیتال در انگلستان با ارزنگار همراه باشید. قوانین ارز دیجیتال در انگلستان

ارز دیجیتالی یا ارز فیات

با وجود پشتیبانی از ارزهای دیجیتال، دولت مرکزی انگلیس و بانک مرکزی بریتانیا خواهان کنترل پوند خود نیز می باشند. این بدان معنی است که در حالی که دولت برای ارزهای دیجیتالی در تلاش است اما همچنان هم به قدرت پول فیات اعتقاد دارد. از این رو به نظر می رسد که انگلستان ۲ راه پیش رو دارد یا باید ارزی را ایجاد کند که تلفیقی از ارز فیات فعلی آنها و ارز دیجیتالی است یا اینکه آنها باید مقررات موجود را برای پیشرفت علم و تکنولوژی، کاهش دهند.

قوانین ارز دیجیتال در انگلستان

در حال حاضر هیچ قانونی در مورد رمزنگاری در انگلستان وجود ندارد و تمامی مبادلاتی که در آن انجام می شوند، نیازمند ثبت نام می باشند. خلاصه ای که توسط HMRC در مورد ارزهای دیجیتالی تهیه شده، نحوه پرداخت مالیات از درآمد ارز دیجیتالی را از نظر مالیات بر سود سرمایه ، مالیات بر درآمد ، مالیات بر ارزش افزوده و مالیات شرکت نشان می دهد. این مالیات ها برای کسانی که هدف مبادله و استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی را دارند، در نظر گرفته می شود. قوانین ارز دیجیتال در انگلستان مقررات واقعی در انگلیس تضمین می کند که قوانین مالیاتی فعلی می توانند واضح تر وضع شوند و این بدان معنی است که سرمایه گذاران در این کشور می توانند از پرداخت مالیات صحیح در دارایی های ارزهای دیجیتالی خود اطمینان حاصل کنند. نکته مهمتر این است که، قوانین ارز دیجیتالی به این معنی است که به افراد داخل انگلیس دسترسی به روش روشنی برای استفاده از ارز دیجیتالی ، در یک محیط امن و قابل اعتماد، داده می شود. بنابراین مقررات انگلستان، به تصویب ارز دیجیتالی کمک خواهد کرد. از این رو نه تنها در انگلیس بلکه در سرتاسر اروپا نیز این روند رو به رشد است. دولت انگلیس ، HMRC و بانک مرکزی این کشور شروع به گام هایی مثبت و تاثیر گذار در تسریع روند رشد و پیشرفت ارز دیجیتالی و شبکه بلاکچین گرفته ­اند.   نظر شما چیست؟ آیا قوانین این چنینی مثل قوانین ارز دیجیتال در انگلستان به توسعه صنعت بلاکچین کمک خواهد کرد؟ دولت ایران نیز قوانینی برای استفاده از ارز دیجیتالی، در یک محیط امن و قابل اعتماد تصویب خواهد کرد؟
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads