آذر ۷, ۱۴۰۰

توئیتر فکر می‌کند اتریوم پادشاه ارزهای دیجیتال است

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 20, 2019
  • 0
اتریوم پادشاه ارزهای دیجیتال

در این مدت، اتریوم و توئیتر رابطه جالبی باهم داشته‌اند. زمانی که توئيت‌ها را مرور می‌کنید،‌ وقتی که صحبت از موضوعات داغ باشد، اتریوم همیشه در بالای لیست قرار می‌گیرد و به عقیده عده ای اتریوم پادشاه ارزهای دیجیتال شناخته می شود. هشتگ اتریوم و سایر تگ‌ها بسیار رایج هستند. چهره‌های پرفروش در اتریوم مانند بنیانگذار آن، Vitalik Buterin، در توئیتر اغلب از پرحرف‌ترین‌ها هستند. با ارزنگار همراه باشید تا درباره این موضوع داغ بیشتر بدانید.

اتریوم همیشه داغ و معروف بوده‌است، در توئیت‌ها و در جامعه محبوب است، اگرچه ما نمی توانیم بخش بزرگی از این دلیل را نادیده بگیریم، افزایش «هدیه‌دادن اتریوم» در توئیتر در ابتدای مسابقه گاو نر ۲۰۱۷، کمک زیادی به محبوبیت آن کرده است. توئیتر از یک پس‌زمینه‌ای استفاده کرد که بازارهایی را راه بیاندازد که کاربران توئیتر را به توئیت کردن، انتشار توئیت‌ها، دنبال کردن سایر کاربران معروف، تشویق کند تا آنان در هدیه‌های اتریوم شرکت کنند.

اتریوم پادشاه ارزهای دیجیتال

پیش فرض این است که یک تأثیرگذار در توییتر از جامعه بخواهد یک توئیت را دوباره توییت کنند تا وارد رقابت شوند تا بتوانند بخشی از اتریوم را به دست آورند. جوایز و همچنین مقررات و الزامات ورود به رقابت‌ها متفاوت هستند. این هدایا بیشتر و بیشتر شده و باعث شد که عامل‌‌های بد نیز وارد این عرصه شوند.

هدایای جعلی به منظور فیش کردن اطلاعات شخصی و دسترسی به کیف‌پول‌های مجازی تنظیم شده‌اند، چراکه افراد انقدر در این هدایا سرمایه‌گذاری کرده‌اند که حاضر هستند کلید مخفی و خصوصی خودشان را رها کنند.

حساب‌های کاربری جعلی مانند Vitalik Buterin و حتی Elon Musk، این کلاهبرداری‌ها را به مراتب واقعی‌تر کرده‌اند. با اینحال، با وجود تمام این مسائل، توئيتر همچنان فکر می‌کند که اتریوم پادشاه ارزهای دیجیتال است، طبق اخبار اتریوم، بسیاری از افراد در توئيتر در جامعه‌ی اتریوم بشدت باور دارند که ارز مجازی محبوبشان دوباره به زودی بالای ۱.۰۰۰.۰۰۰ $ تبادل خواهد شد. به نظر می‌رسد که کاربران اتریوم همچنان امیدوارند.

تحلیلگر نیک پاتل اخیراً نظرسنجی را از طریق فید توییتر خود انجام داده و از توییتر Crypto می پرسد که آیا آنها اعتقاد دارند که ETH دوباره بالای ۱۰۰۰ دلار تجارت خواهد شد؟

اتریوم پادشاه ارزهای دیجیتال

جالب اینجاست که از میان ۴۰۰۰ فرد پاسخ دهنده، اکثریت (۷۰٪ پاسخ‌های واجد شرایط)‌، ادعا کرده‌اند که آن‌ها معتقدند روزی ارز مجازی یک بار دیگر وارد محدوده قیمت چهار رقمی خواهد شد. چشم انداز کمی مثبت‌تر شده‌است،

کاربران اتریوم برخی شباهت‌ها بین افزایش قیمت‌های اخیر و موفقیت اتریوم در سال ۲۰۱۷ را متوجه شده‌اند: همچنین تعدادی از تحلیلگران مشاهده کرده‌اند که احتمالاً اتریوم به زودی علیه بیت کوین تظاهراتی خواهد کرد، چراکه فراکتالی در حال اجرا شدن است، تحلیلگر صنعت محبوب کهکشان اخیراً خاطرنشان کرده است که نمودار ETH / BTC در حال حاضر به نظر می رسد همانند انفجار مطلق سال ۲۰۱۷ پیش برود، که مطابق آن دارایی‌اش به بیش از ۰.۱ بیت‌کوین خواهد رسید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads