آذر ۹, ۱۴۰۱

همه شما باید درباره بانک های بیت کوین بدانید

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 19, 2019
  • 0
بانک بیت کوین

تنها دلیلی که هنوز ارز فیات بر ارزمجازی غلبه دارد وجود بانک‌های سنتی است. بانک‌ها و سایر خدمات مالی باعث شده‌اند که ما پس‌انداز کردن و خرج‌کردن پول را بسیار راحت و ساده ببینیم. می‌توانیم از پول نقد استفاده کنیم، از کارت اعتباری استفاده کنیم، همچنین از چک و یا حتی جدیدا میتوانیم از اثر انگشتمان استفاده کنیم. بسیاری فکر می‌کنند تا زمانی که مدل مشابهی برای ارزهای مجازی نداشته باشیم، ارزهای مجازی مورد مقبولیت قرار نخواهند گرفت. این امر تاحدودی متناقض‌نما است چرا که نظریه‌ی بیت‌کوین برای این است که دیگر نیازی به بانک‌ها نداشته باشیم، اما حقیقت امر این است که ما بعنوان مصرف کننده، عاشق سهولتی هستیم که بانک‌ها برایمان فراهم می‌آورند. بیشتر افراد تمایل دارند استفاده از بیت کوین آسان‌تر شود تا از آن استفاده کنند. به این منظور ارزنگار مطالبی را راجع به بانک بیت کوین برای شما عزیزان ارائه می دهد.

بانک بیت کوین

بانک بیت کوین

بانک‌ها به ما خدمات بسیاری ارائه می‌دهند، از وام‌های گوناگون مانند وام مسکن تا سایر خدمات مالی، صنعت بزرگ ارزمجازی هنوز به این عرصه قدم نگذاشته است.

در اینجا بازار دیگری قرار دارد که قرار است بیت‌کوین آن‌را مورد کاوش قرار دهد معروف به بانک بیت کوین. که بعنوان DeFi یا امورمالی غیر متمرکز شناخته شده، زمینه‌ای که اخیرا شاهد پیشرفتش هستیم.

طبق نظر cointelegraph

امورمالی غیر متمرکز به سرعت به یک کلمه کلیدی تبدیل شده، با قادر ساختن این امر که مردم بتوانند وام‌های غیرمتمرکز بگیرند، تبادل و پس‌انداز کنند و به سایر سیستم‌های DeFi متصل شوند. بلاک‌چین می‌تواند جایگزین مجازی مناسبی برای بانک‌ها باشد و کسانی که با کار کردن در این اکوسیستم راحت‌ترند می‌توانند از دارایی‌های خود با قابلیت‌های بیشتری محافظت کنند. اشتباه نکنید DeFi یک سیستم بانکی نیست، زیرا تنها عملکردهای بانکی را تقلید می‌کند و هنوز قادر به ارائه چیز دیگری نیست که بانک‌ها برای آن‌ها ارزش قائل هستند! یعنی امنیت.

بانک بیت کوین

برای تبدیل شدن به یک بانک مجازی یا بانک بیت کوین، بنگاه‌ها نیاز دارند که خدماتی بیشتر از ذخیره و پرداخت بیت‌کوین ارائه دهند. تبادلات مجازی همانند کوین‌بیس تقریبا به‌صورت نیمه کاره وجود دارند، اما هنوز کار‌های زیادی باید انجام شود تا بانک‌های بیت‌کوین تحقق یابند و تصویب بیت‌کوین در این راه کمک می‌کند.

آینده برای این صنعت چه چیزی در نظر دارد؟ مهم نیست که چقدر این امر تناقض دارد، ما به‌طور قطع می‌دانیم که آجر و ملات بانک‌های بیت‌کوین در آینده وجود خواهند داشت.

تقاضای این صنعت برای نوآوری و بانک‌ها قدم بعدی برای اطمینان خاطر از ماندگاری بیت‌کوین بعنوان بخشی از مسیر اصلی آینده است.

بیشتر افراد دوست دارند که بیت‌کوین به عنوان یک دارایی مخفی وجود داشته باشد که باعث درآمدزایی آنها شود، اما صادقانه بگویم، اگر واقعاً می‌خواهیم بیت‌کوین موفق شود، همه ما باید آغوش و قلب‌هایمان را به اولین بانکهای بیت کوین باز کنیم، که من مطمئن هستم همه به زودی این‌ کار را انجام می‌دهیم. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads