اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰

۲۰۲۰ سال سرمایه گذاری بیت کوین خواهد بود

  • توسط samsam
  • آگوست 18, 2019
  • 0
سرمایه گذاری بیت کوین

یکی از جالب‌ترین چیزها درباره ارز مجازی و بیت‌کوین، وعده سرمایه‌گذاری سازمانی در مقیاس بزرگ است. بیشتر پیشرفت بیت‌کوین و سایر بازارها از سرمایه‌گذاران سطح خرده‌فروش و کسانی که به دلایل شخصی روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند، بدست آمده است. حتی اکنون که افراد زیادی از این سرمایه گذاری راضی هستند، شرکت‌های بزرگ معدودی وجود دارند که بطور آشکار روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند. و این بخاطر اطلاعات کم آنان درباره‌ی این صنعت است، که این امر بسیار خطرناک است. با ارزنگار همراه شوید تا بیشتر درباره سرمایه گذاری بیت کوین بدانید.

سرمایه گذاری بیت کوین

خیلی از ما باور داریم که اگر یک شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری‌اش را آغاز کند، قیمت بیت‌کوین و محبوبیتش بشدت افزایش پیدا می‌کند و باعث می‌شود که افراد بیشتری با منافع این سرمایه گذاری یعنی سرمایه گذاری بیت کوین آشنا شوند.

از همه مهم‌تر این موضوع باعث خواهد شد که سازمان های بیشتری حاضر باشند روی آن سرمایه گذاری کنند. بسیار ساده است! هرچه افراد بیشتری از بیت‌کوین حمایت کنند احتمال پذیرش آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

حال به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۰ به سمتی حرکت کند که بسیاری از شرکت‌های بزرگ از ارزهای مجازی حمایت کنند. این امر از این موضوع نشات می گیرد که فیسبوک سیستم ارزمجازی خودش را راه‌اندازی کرده است. اگر یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری از ارزهای مجازی حمایت کند، ما می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم که سایر شرکت‌های مشابه نیز مسیر آن را دنبال کنند، با وجود ترسی که پشت آن وجود دارد.

مطمئنا مشکلات مبادلات با ارز فیات باعث خواهد شد که تعداد سازمان های بیشتری روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

سرمایه گذاری بیت کوین

بنابر  نظر فوربز:

۲۰۱۹ بعنوان سالی ثابت شد که بلاک‌چین وارد بازار شد. پس از روزهای ابتدایی بیت‌کوین و ارزهای مجازی، بلاک‌چین تقریبا در هر صنعتی قدم‌های بزرگی برداشته، از بیمه تا داروها و کالاهای لوکس.

بنابراین:

با حمایت شرکت‌های بزرگ، شاهد بلوغ پروتکل‌های اساسی و پیشرفتی در جنبه‌ های امنیتی خواهیم بود. هنوز هم کارهای زیادی باید انجام شود تا زیرساخت‌های اصلی بلاک‌چین به اندازه کافی بالغ شوند و نیمه دوم سال ۲۰۱۹ نیز مطمئناً با تحولات جدیدی روبرو خواهیم شد.

این تحولات وعده‌های بسیار بزرگی را در آینده می‌دهند. زمانی که بیت‌کوین و بلاک‌چین در دستان فیسبوک به بلوغ و تکامل خویش برسند، شرکت‌های مشابه آن‌ را دنبال خواهند کرد. سال آینده همین موقع، یقینا و مطمئنا بازارها بسیار متفاوت‌تر از امروز خواهند بود. با شرکت‌هایی مانند والمارت، سامسونگ و IBM که زیر سایه فیسبوک درحال رشد هستند،‌ کدام‌ یک پرچم‌دار ارزهای مجازی خواهد بود؟ چه کسی می‌خواهد یک انقلاب سازمانی با زیرساخت بلاک‌چین عرضه کند؟

 

نظر شما چیست؟ آیا شرکت ها و سازمان های بزرگ ایرانی نیز پا به این عرصه خواهند گذاشت؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶