اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰

کارت های اعتباری اتریوم به زودی در دسترس خواهد بود

  • توسط samsam
  • آگوست 15, 2019
  • 0
کارت ‌های اعتباری اتریوم

ایده‌ی ارز مجازی بصورت کارت اعتباری یکی از چیزهایی است که سرمایه‌گذاران را بسیار هیجان‌زده می‌کند. برای اینکه مقبولیت جهانی بیت‌کوین و اتریوم تحقق یابد، باید کاری کنیم تا ارز مجازی نرمال و عادی شود، برای انجام این امر، باید ارز دیجیتال به اندازه‌ی ارز فیات در دسترس باشد. یکی از مزایای فیات این است که اطلاعات شخصی شما را به کارت اعتباری فیزیکی شما متصل می‌کند، کارتی که می‌توانید از آن در مغازه‌ها و بانک‌ های سراسر جهان استفاده کنید. لازم به توضیح است با وجود این کارت، نیازی به پول نقد یا دست‌به دست کردن پول نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ارزنگار همراه شوید.

کارت ‌های اعتباری اتریوم

کارت های اعتباری اتریوم

ارز مجازی همانند فیات کار می‌کند، گرچه همانطور که به نظر می‌رسد، بانک از ارز مجازی حمایت نمی کند. بدلیل اینکه اتریوم و بیت‌کوین هنوز به استفاده همگانی دست پیدا نکرده است؛ کارت اعتباری اتریوم یا دیگر ارز دیجیتال نیز ایجاد نشده است.

گرچه برخی متخصصان بر این باور هستند که چنین کارت‌های اعتباری، به زودی در دو سال آینده در بانک‌های واقعی مطرح خواهند شد، و به زودی شاهد پیشرفتی در محبوبیت ارز مجازی از سوی بانک‌های اصلی و مرکزی خواهیم بود. محبوبیتی که باعث می شود ارز مجازی بیشتر در دسترس عموم قرار بگیرد.

 یک بیلیونر تکنولوژی معتقد است که بانک‌ها ممنوعیت خرید ارزمجازی را برخواهند داشت. Mike Novogratz، موسس ارزمجازی در شرکت Galaxy Digital، به بلومبرگ گفت:

عاملین اصلی مانند ویزا و مسترکارت به زودی اجازه خواهند داد که ارزمجازی محرک سرمایه‌گذاری روی کارت‌هایشان شود. هفته پیش غول تکنولوژی اپل اعلام کرد که در کارت‌های اپل برای خرید نمی‌توان از بیت‌کوین استفاده کرد. اما Novigratz میگوید که به محض اینکه ارز مجازی بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و مقرراتش سخت‌تر شود، این موضوع ناپدید می‌شود.

کارت های اعتباری اتریوم

همچنین Novogratz گفته است:

مردم مبادله‌ها و تبادلات زیادی را از این پس توسط ارز دیجیتال انجام خواهند داد. در این بازی بازیکنان واقعی وجود دارد. و راه‌هایی برای مشارکت بیشتر مردم در این رابطه به وجود خواهد آمد. شرط می‌بندم که طی دو سال آینده، مسترکارت و ویزا با کارت‌های اعتباری خود بیت‌کوین را بپذیرند.

همچنین بسیاری از کارشناسان بر این باورند که ارزش لیبرا، ارز مجازی فیسبوک نیز تاثیر بزرگی در این زمینه خواهد داشت، در حالی‌که بسیاری انتظار دارند که بانک‌های اصلی و مرکزی نیز بخواهند نقش مهمی در این زمینه داشته باشند.

چرا که روز به روز به تعداد کاربرانی که از ارز دیجیتال برای مبادلات خود استفاده می کنند در حال افزایش است و هر موسس ارز دیجیتال اگر بتواند پشتیبانی کارت های اعتباری اتریوم یا هر ارز دیجیتالی خود را نیز بر عهده بگیرد ارزش آن ارز دیجیتال نیز بیشتر خواهد شد.

به نظر شما اتریوم در این زمینه موفق خواهد بود؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶