مرداد ۱۷, ۱۴۰۱

چرا باید ارز مجازی بخریم؟

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 12, 2019
  • 0
ارز مجازی

زمانی که کسی بفهمد شما سرمایه‌گذار ارز مجازی یا ارز دیجیتالی هستید یا از بیت‌کوین استفاده می‌کنید، اولین چیزی که از شما می‌پرسد این است که «چرا باید ارز مجازی بخرم؟» یا حتی به نحوه آزار دهنده‌تری می‌گوید : «اگر تو فروشنده بیت‌کوین هستی بگو چرا من باید آن‌ را بخرم؟»

وقتی این اتفاق می‌افتد، قطعا هزاران دلیل موافق و مخالف برای خرید ارزدیجیتال وجود دارد، مانند آزادی، غیرمتمرکز سازی، سود، فناوری و آینده روشن ارزهای دیجیتال. البته معایبی نیز دارد؛ مانند سرمایه‌گذاری‌ اشتباه و به معنای واقعی کلمه از بین رفتن پول و عامل‌های دیگر از جمله آسیب به محیط زیست در حین استخراج بیت‌کوین.

با ارزنگار همراه شوید تا بدانیم باید به این افراد چه بگوییم، چرا باید ارز دیجیتال خریداری کنند؟

ارز مجازی

علت سرمایه گذاری روی ارز مجازی یا دیجیتال چیست؟

اولین دلیل کلیدی که بیشتر افراد تمایل دارند روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند، غیرمتمرکز بودن و توانایی انتقال پول بدون کمک گرفتن از بانک‌های مرکزی و دولت‌هاست.

ارز مجازی به ما این امکان را می‌دهد که بدون کارمزد، پولمان را منتقل کنیم و بدین نحو سود بسیار زیادتری نسبت به فیات (که درواقع متعلق به ما نیست) به ما می‌دهد.

تمرکززدایی با این وجود باعث ترس بسیاری از افراد می شود و غالباً به دنبال آن بسیاری از رسوایی‌ها، پولشویی و جرم و جنایات همراه می‌شود. بنابراین، اگر شروع به صحبت در مورد عملکرد ارزهای دیجیتال کردید ، حتماً آن را از دیدگاه فنی توضیح دهید.

اینجاست که تکنولوژی بلاک‌چین وارد می‌شود. این نکته کلیدی برای سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال است. چرا که بلاک‌چین فقط یک محصول مجازی و کدگذاری شده نیست، بلکه بلاک‌چین محصولی از آینده خودکار و کارآمدتر است. بنابراین، اگر می‌خواهید بخشی از آن باشید، ارز دیجیتال خریداری کنید، به همین سادگی.

ارز مجازی

اگر شما سرمایه‌گذار موفقی باشید و کسی چنین سوالی از شما بپرسد، شما هیچ شک و ترسی نخواهید داشت که به آن‌ها نشان دهید که سرمایه‌گذاری‌تان تاکنون چه منافعی برایتان داشته. پس بله، به آن‌ها بگویید که آن‌ها می‌توانند از این مسیر درآمد داشته باشند، البته ازخودراضی نباشید!

همیشه به خاطر داشته باشید که باید اجازه دهید که دوستانتان بدانند که سرمایه گذاری ارز دیجیتال ریسک پذیر است! مهم نیست تاکنون چقدر درآمد داشته‌اید، ممکن است به محض اینکه دوستان‌تان نیز به نتیجه برسند، نتوانند مثل شما به درآمد بالا دست پیدا کنند.

در آخر و مهمتر از همه، انتخاب است. هرکسی این حق انتخاب را دارد که اگر تمایل داشت ارز دیجیتال بخرد و درنهایت، اگر کسی بخواهد قسمتی از این صنعت باشد، خواهد بود.

وقتی از شما این سوال پرسیده شد که چرا باید ارز دیجیتال بخرد، به آن فرد پیشنهاد دهید که راجب آن تحقیق کند. به آنان بگویید چرا خودتان خرید کرده‌اید و اجازه بدهید که آن ها هم بروند و خودشان کمی در‌این باره تحقیق کنند.

هرچه سعی کنیم به یکدیگر کمک کنیم، سرمایه‌گذاری ما در آینده سود بیشتری خواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads