مرداد ۹, ۱۴۰۰

خرید پرفکت مانی و وب مانی از تراپی

 • توسط حامد پاکدامن
 • جولای 6, 2019
 • 0

انجام پرداخت‌های بین المللی و یا خرید از سایت‌های خارجی، با توجه به شرایط شهروندان ایرانی امری دشوار است، اما خوشبختانه روش‌های نیز برای پرداخت وجود  دارد. هر چند این روش‌ها در همه سایت‌ها قابل استفاده نیستند اما آشنایی و انتخاب درست از میان آنان در بسیاری از مواقع می‌تواند مشکل‌گشا باشد.

در ادامه دو روش پرداخت وب مانی و پرفکت مانی را به شما معرفی می‌کنیم که هیچ یک ایران را تحریم نکرده و شما با استفاده از آنان می‌توانید پرداخت‌های خود را انجام دهید.

پرفکت مانی:

پرفکت مانی (perfectmoney) یک سیستم معتبر و سریع برای پرداخت الکترونیک است که امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری خارجی فراهم می‌کند.

در حال حاضر به دلیل ثبت این شرکت در کشور پاناما و قوانین ساده‌ای که این کشور برای فعالیت شرکت‌های مالی دارد، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط پرفکت مانی اجرا نمی‌شود. لازم به ذکر است دفتر مرکزی این شرکت در کشور پاناما است. ایرانیان چه به شکل خرید شارژ حساب پرفکت مانی و چه خرید ووچر پرفکت مانی از این سیستم استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که هم اکنون پرفکت مانی در سرویس‌دهی به کاربران ایرانی پیش رو است و حتی بخشی ویژه برای زبان فارسی دارد.

شما با خرید پرفکت مانی از تراپی علاوه بر دریافت مناسب‌ترین قیمت‌ها می‌توانید از کارمزد صفر ما برای خرید و فروش استفاده کنید.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و امتیازات پرفکت مانی در ادامه آورده شده است:

 1. خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال مثل بیت‌کوین و اتریوم و ارزهای فیات مانند دلار و یورو
 2. استفاده از پرفکت مانی به عنوان روش پرداخت در سایت‌های اینترنتی
 3. انتقال راحت و ایمن و سریع پول از طریق صرافی ارزی (به خصوص برای ایرانی های خارج از کشور بسیار مناسب است)
 4. استفاده به عنوان روش پرداخت برای دستمزد
 5. انجام پرداخت‌های مربوط به شارژ و تمدید اکانت به صورت اتوماتیک
 6. کارمزدهای بسیار کم در زمان جابجای پرفکت مانی

وب مانی:

وب ماني (webmoney) یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. این تراکنش ها بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند. وب مانی هم اکنون دارای بیش از ۲۹ میلیون کاربر در سراسر جهان است و به تازگی موفق شده است استانداردهای اتحادیه اروپا را نیز برای فعالیت در این قاره بدست بیاورد و انتظار افزایش کاربران اروپایی وبمانی وجود دارد.

به دلیل فعالیت این موسسه بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط به تحریم کاربران ایرانی توسط وبمانی اجرا نمی‌گردد که در نتیجه فرصتی مناسب برای ایرانیان فراهم کرده است تا در بازارهای بین‌المللی فعالیت کنند. لازم به ذکر است که با توجه به سابقه و گستردگی استفاده از وب مانی در روسیه و اروپای شرقی از روش‌های پرداخت امن و با قابلیت اطمینان بالا محسوب می‌شود.

شما با خرید وب مانی از تراپی علاوه بر دریافت مناسب ترین قیمت‌ها می‌توانید از کارمزد صفر ما برای خرید و فروش استفاده کنید.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و امیتازات وب مانی در ادامه آورده شده است:

 • پوشش کامل خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال مثل بیت‌کوین و اتریوم و ارزهای فیات مانند دلار و یورو، وب مانی از این جهت پوشش بی‌نظیری برای خرید و فروش بیشتر ارزهای دیجتال تامین کرده و تقریبا نقشی همانند تتر را می‌تواند داشته باشد
 • استفاده از وب مانی به عنوان روش پرداخت در سایت‌های اینترنتی، تقریبا همه سایت‌های روسی و بسیاری از سایت‌های چینی وب مانی را به عنوان روش پرداخت قبول می‌کنند.
 • انتقال راحت و ایمن و سریع پول از طریق صرافی ارزی (به خصوص برای ایرانی‌های خارج از کشور بسیار مناسب است)
 • استفاده به عنوان روش پرداخت برای دستمزد (برخی از سایت‌های فریلنسری وب مانی را به عنوان روش پرداخت قبول می‌کنند)

سخن پایانی:

تراپی از قدیمی‌ترین صرافی های آنلاین در ایران است، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است. برخی از مهمترین امکاناتی که شما با خرید وفروش از تراپی بهره مند می شوید عبارتند از پشتیبانی در ۷روز هفته به صورت ۲۴ ساعته، قیمت‌های مناسب و بدون هر گونه کارمزد اضافی. برای مشاهده قیمت‌های آنلاین به صورت روزانه به سایت تراپی مراجعه کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads