مرداد ۱۸, ۱۴۰۱

افزایش دو برابری فروش لجر پس از هک صرافی بایننس

  • توسط حامد پاکدامن
  • می 19, 2019
  • 0
افزایش دو برابری فروش لجر پس از هک صرافی بایننس

پاسکال گاتیر (مدیرعامل شرکت لجر) به تازگی اعلام کرد پس از هک صرافی بایننس که به سرقت ۴۰ میلیون دلار از سپرده کاربران انجامید، فروش محصولات این شرکت دو برابر شد. هراس از مسایل امنیتی مربوط به ذخیره ارزهای دیجیتال را می‌توان اصلی‌ترین عامل این افزایش فروش دانست. آقای گاتیر طی صحبت در جریان کنفرانس اتامیک سوآپ در نیویورک، این خبر را اعلام کرد.

او گفت: «بایننس هک شد و فردای آن روز، فروش‌مان دو برابر شد.»

هک شدن بایننس به سرقت بیش از ۷۰۷۰ بیت کوین انجامید که ارزشی بیش از ۴۰ میلیون دلار داشت. این بیت کوین‌ها از کیف پول آنلاین این صرافی در یک تراکنش خارج شد. هکرها برای این کار از یک اشکال امنیتی موجود در سامانه بایننس استفاده کردند. بایننس نیز اعلام کرد اقداماتی را برای رقع این مشکلات به انجام رسانده است.

از دیدگاه مدیرعامل لجر، ارزهای دیجیتال یک فناوری ارزشمند هستند که در انتهای فرآیند ذخیره که همان حفظ کلید خصوصی است با مشکلاتی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. او اعلام کرد هک شدن بایننس نشان می‌دهد هنوز صنعت ارزهای دیجیتال به بلوغ کافی نرسیده است. آقای گاتر می‌گوید: «ما بر این باوریم که امنیت را باید ایجاد کرد و خیلی مفتخریم که در این زمینه فعالیت داریم.»

او همچنین به این نکته اشاره کرد که فعالیت شرکت لجر از حساسیت بالایی برخوردار است و با افزایش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بر میزان حساسیت کارشان افزوده می‌شود.

شرکت لجر یک مجموعه فرانسوی است که فعالیت خود در زمینه طراحی و تولید سخت‌افزار ذخیره کلید خصوصی ارزهای دیجیتال (موسوم به کیف پول ارز دیجیتال) را در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد. دو محصول لجر نانو اس و نیز لجر نانو اکس از جمله دستاوردهای ارزشمند این شرکت به شمار می‌روند. محصولات این شرکت به خاطر امنیت بالا، جزو پرفروش‌ترین‌ها در این دسته‌بندی قرار دارند. شرکت لجر همچنین اخیرا موق به جذب سرمایه‌ قابل توجهی برای گسترش فعالیت خود شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads