اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

خرید بیش از ۲۷۰ نوع کارت‌ هدیه با ارز دیجیتال دش

  • توسط حامد پاکدامن
  • می 11, 2019
  • 0
خرید کارت هدیه ارز دیجیتال

به تازگی بخش جدیدی به وب‌سایت رسمی دش افزوده شده که به کاربران امکان خرید انواع کارت‌های هدیه را می‌دهد.

گروه مرکزی دش (DCG) به تازگی اعلام کرد که بخش جدیدی را برای فروش کارت هدیه به وب‌سایت خود افزوده است.کاربران می‌توانند با استفاده از ارز دیجیتال دش، به خرید کارت هدیه برای خود اقدام کرده و یا کارت هدیه موردنظر را برای دوستان خود به صورت الکترونیکی ارسال کنند. کارت‌های هدیه مربوط به پلی‌استیشن سونی، اسکایپ، اکس‌باکس و اوبر از شناخته‌شده‌ترین محصولات این فروشگاه به شمار می‌روند.

فروشگاه کارت هدیه دش

این فروشگاه حاصل همکاری مشترک بین گروه مرکزی دش و پلتفرم ای‌گیفتر (eGifter) است. گفتنی است، این پلتفرم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مارکت‌پلیس‌های عرضه کارت هدیه فعالیت دارد. کارت‌های هدیه در این فروشگاه در ۱۳ گروه مختلف عرضه می‌شود که برای نمونه می‌توان به دسته محصولات «دیجیتال و بازی»، «موسیقی، فیلم و سرگرمی» و نیز «سفر و اقامت» اشاره کرد.

یکی از جاذبه‌های این فروشگاه، امکان دریافت تخفیف در ازای خرید این کارت‌های هدیه است. خریداران به صورت خودکار از گزینه «بازگشت‌دش» (DashBack) بهره‌مند می‌شوند. این ویژگی برای تشویق استفاده از این پلفترم برای کاربران جدید تعیین شده است. تخفیف موجود برای برخی از کارت‌ها تا ۱۰ درصد هم می‌رسد.

رایان تیلر (مدیر گروه مرکزی دش) این همکاری را یک موفقیت بزرگ برای اجتماع کاربران دش دانسته است که به آنها امکان پرداخت امن و خرید از صدها فروشنده را می‌دهد. او می‌گوید: «هدف ما همیشه این بوده که با ارایه راه‌حل‌های سریع و ساده، پلی بین ارزهای دیجیتال و پذیرش همگانی آن ایجاد کنیم. این فروشگاه جدید کارت هدیه، گامی بلند در این مسیر بوده است.

گفتنی است کاربران با استفاده از فناوری «ارسال‌ آنی» (instantSend) دش می‌توانند پرداخت خود را به سرعت انجام دهند. بر خلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال که فرآیند تایید تراکنش در آنها زمان‌بر است، در این نوع پرداخت در شبکه دش، پرداخت به صورت آنی صورت می‌گیرد.

تیلر روی (مدیر فروشگاه ای‌گیفتر) نیز می‌گوید: «همکاری با دش برایمان بسیار ارزشمند است. ما به پتانسیل و کاربردی بودن ارزهای دیجیتال به عنوان یک ابزار پرداخت باور داریم. از نظر ما، دش به خاطر برخورداری از فناوری ارسال‌آنی یکی از پیشتازان در این زمینه است.»

برای مشاهده کلیپ کوتاه درباره این رمزارز می‌توانید به مطلب «آشنایی با ارز دیجیتال دش (Dash)» مراجعه فرمایید. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads