آذر ۷, ۱۴۰۰

مالک برج خلیفه به دنبال عرضه ارز دیجیتال

  • توسط حامد پاکدامن
  • مارس 12, 2019
  • 0
مالک برج خلیفه به دنبال عرضه ارز دیجیتال

شرکت «اعمار» که یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های فعال در حوزه املاک در دنیا به شمار می‌رود اعلام کرده برنامه‌ای برای عرضه اولیه سکه (ICO) را پیش رو دارد.

گروه اعمار مالک برج خلیفه در دبی است. این شرکت اعلام کرده که برنامه‌ای برای عرضه «توکن اجتماع اعمار» برای مشتریان و شرکای کاری خود در پایان سال ۲۰۱۹ طراحی کرده است. این مجموعه قرار است به منظور تامین مالی این پروژه، به عرضه اولیه سکه (ICO) نیز دست بزند.

اعمار برای این کار با استارتاپ سوئیسی لیک ای‌جی (Lykke AG) همکاری خواهد کرد. حاصل این همکاری، طراحی یک توکن با استاندارد ای‌آرسی-۲۰ (ERC-20) بر بستر اتریوم است. از این توکن برای سامانه باشگاه مشتریان استفاده خواهد شد. به این ترتیب، مشتریان قادر خواهند بود از این توکن‌ها در هر یک از املاک متعلق به مجموعه اعمار (اعم از مراکز خرید، مراکز تفریحی، مراکز خرید‌ آنلاین و اقامتگاه‌ها) استفاده کنند. اعمار قصد دارد یک میلیارد کاربر اینترنتی را با این توکن هدف قرار دهد.

هنوز جزییات بیشتری درباره این عرضه اولیه سکه اعلام نشده است. با این وجود، این کار طی ۱۲ ماه صورت می‌گیرد. همچنین فقط مشتریان اروپایی قادر به دسترسی به این توکن خواهند بود. همچنین هنوز جزییاتی درباره حجم مبلغ مورد نظر برای جذب طی فرآیند عرضه اولیه سکه اعلام نشده است.

مدیرعامل شرکت املاک اعمار در این باره می‌گوید: «ما نوآورانه‌ترین سازه‌های فیزیکی را می‌سازیم و از دنیای دیجیتال با تمام وجود استقبال می‌کنیم. همچنین رضایت و منفعت مشتریان و شرکایمان در سراسر دنیا برایمان بسیار اهمیت دارد. توکن اجتماع اعمار، جهش بزرگی به سمت تحول دیجیتال‌مان به شمار می‌رود.»

گفتنی است اعمار به جز برج خلیفه، املاک دیگری نظیر دبی مال (Dubai Mall)، دبی اپرا (Dubai Opera) و نیز چندین سازه معروف دیگر را ساخته و در اختیار دارد.

ریچارد اولسن (مدیرعامل استارتاپ لیک ای‌جی) نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد:«مفتخریم که قرار است از تجربه و دانش ما برای پیشبرد ماموریت اعمار برای ارایه ارزش و راحتی بیشتر به میلیون‌ها کاربر این شرکت در سراسر دنیا استفاده شود.»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads