اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • بنیانگذار ترون: همکاری مشترک ترون با تتر، فناوری آمنی را پشت سر می‌گذارد

بنیانگذار ترون: همکاری مشترک ترون با تتر، فناوری آمنی را پشت سر می‌گذارد

  • توسط حامد پاکدامن
  • مارس 9, 2019
  • 0
همکاری مشترک ترون با تتر، فناوری آمنی را پشت سر می‌گذارد

چند روز پیش بود که اعلام شد ترون قصد دارد در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹، توکن خود را بر بستر شبکه بلاک چین ترون منتشر کند. این خبر حواشی زیادی داشت و نظرات مختلفی را به همراه آورد.

در این میان، جاستین سان (بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد ترون) اعلام کرد که قرارگیری یک رمزارز باثبات بر روی شبکه ترون می‌تواند برای این اکوسیستم سودمند بوده و به تسهیل دسترسی به شبکه بلاک چین ترون بیانجامد. او بر این باور است که همکاری ترون و تتر، فناوری آمنی (Omni) را پشت سر خواهد گذاشت. آمنی پلفترمی است که برای ایجاد و تبادل دارایی‌های دیجیتال به کار می‌رود. لایه آمنی (Omni Layer) یک پروتکل ارتباطی ویژه ارزهای دیجیتال است که بر روی شبکه بلاک چین بیت کوین قرار می‌گیرد. هدف از طراحی این لایه، ایجاد امکان انجام فعالیت‌های مختلف مالی بوده است.

جاستین سان اعلام کرد که ارایه جفت ترون/تتر سبب کاهش ریسک و نوسانات موجود در بازار ارزهای دیجیتال می‌شود. او به این نکته نیز اشاره کرد که تتر به عنوان بزرگ‌ترین رمزارز باثبات (که قیمت آن تحت تاثیر قیمت بیت کوین و سایر رمزارزها نیست) در این بازار، ۲ میلیارد دلار پشتوانه مالی دارد.

مدیرعامل ترون همچنین به انجام سریع و آنی تراکنش‌ها بر روی بلاک چین ترون و نیز رایگان بودن آن اشاره کرد. او با اشاره به اینکه فناوری بلاک چین ترون هوشمندتر از فناوری آمنی است گفت: «توکن‌های تی‌آر‌سی۲۰ (TRC-20) بر مبنای قراردادهای هوشمند عمل می‌کنند. به همین دلیل، قدرت مانور زیادی برای تتر در شبکه ترون وجود خواهد داشت. این در حالی است که بلاک چین آمنی چنین قابلیت‌هایی ندارد.»

او همچنین درباره زوج ترون/تتر نیز صحبت کرد و به ۴ مزیت آن پرداخت: «اول اینکه تتر بر روی شبکه ترون، به راحتی در صرافی غیرمتمرکز ترون قابل مبادله است. دوم اینکه تتر بر روی ترون امکان ذخیره ترون را نیز فراهم می‌سازد. سوم اینکه تتر بر روی ترون به کاربران برنامه‌های توزیع‌شده (Dapp) امکانی جدید را برای استفاده از این برنامه‌ها می‌دهد و ریسک موجود را پایین می‌آورد. در نهایت اینکه تتر بر روی شبکه ترون اعتباری دوچندان برای بلاک چین ترون است و سبب افزایش اعتماد و اطمینان سرمایه‌گذاران خواهد شد.»

جاستین سان به این نکته اشاره کرد که این موارد برای تتر و نیز ترون ارزشمند خواهد بود و فرصت‌های جدیدی را برای آنها فراهم می‌سازد.

در مطلبی با عنوان «ارز دیجیتال تتر (Tether) چیست؟ چطور می‌توان تتر خرید؟» به بررسی این رمزارز باثبات پرداختیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads