تیر ۱۰, ۱۴۰۱

امکان ارسال ارز دیجیتال دش از طریق تلگرام و واتس‌اپ

  • توسط حامد پاکدامن
  • مارس 9, 2019
  • 0
امکان ارسال ارز دیجیتال دش از طریق تلگرام و واتس‌اپ

دش تکست (Dash Text) که امکان ارسال ارز دیجیتال دش را از طریق پیامک فراهم می‌سازد اعلام کرده در مرحله آزمایش افزودن این قابلیت به دو پیام‌رسان تلگرام و واتس‌اپ قرار دارد. این تیم در حال حاضر، تست بتای این قابلیت را به انجام می‌رساند.

بر اساس خبر اعلامی از سوی این استارتاپ، تعداد افرادی که در مرحله اول می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند محدود بوده و فقط افرادی اسپانیایی‌زبان را تحت پوشش می‌دهد. همچنین در مرحله اول انتشار این قابلیت، فقط ساکنان برخی کشورهای مشخص می‌توانند از آن استفاده کنند و در مراحل دیگر، این قابلیت در دسترس همه مردم در سراسر جهان قرار می‌گیرد.

امکان ارسال ارز دیجیتال دش از طریق تلگرام و واتس‌اپ به صورت خاص، برخی کشورهای آمریکای لاتین و به ویژه ونزوئلا را هدف قرار داده است.

لورنزو ری (Lorenzo Rey) که یکی از مدیران ارشد دش تکست است می‌گوید تمرکز این مجموعه همچنان بر ارسال دش با استفاده از پیامک در ونزوئلاست. با این وجود، درخواست‌های ارایه شده از سایر کشورهای آمریکای لاتین سبب شد دش تکست، قابلیت ارسال دش با تلگرا و واتس‌اپ را نیز مد نظر قرار دهد. گفتنی است بسیاری از مردم ونزوئلا به خاطر وضعیت وخیم اقتصادی، دسترسی به گوشی هوشمند ندارند.

ونزوئلا درگیر تورم شدید است و بسیاری از مردم برای حفظ قدرت خرید خود، به ارزهای دیجیتال روی آورده‌اند. به همین دلیل پروژه‌های متعددی با محوریت ارزهای دیجیتال در این کشورها در جریان است. در این میان، ارز دیجیتال دش به خاطر حمایت از پروژه‌های مختلف توانسته توجه بیشتری را در میان مردم این کشور به خود جلب کند.

گفتنی است پس از موفقیت نسبی دش تکست، شرکت‌های دیگری نیز با همین هدف وارد میدان شدند که برای نمونه می‌تواند به کوین تکست (Coin Text) اشاره کرد که به کاربران امکان ارسال دش و نیز بیت کوین کش را، آن هم با کارمزدی نزدیک به صفر می‌دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads