تیر ۱۰, ۱۴۰۱
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • خرید مستقیم ارز دیجیتال با مرورگر موبایل اپرا در کمتر از ۱ دقیقه

خرید مستقیم ارز دیجیتال با مرورگر موبایل اپرا در کمتر از ۱ دقیقه

  • توسط حامد پاکدامن
  • فوریه 6, 2019
  • 0
خرید مستقیم ارز دیجیتال با مرورگر موبایل اپرا در کمتر از ۱ دقیقه

شرکت نروژی اپرا که سازنده مرورگر محبوب اپرا به شمار می‌رود، به تازگی قابلیتی جدید را در اپلیکیشن موبایل خود قرار داده است. به کمک این قابلیت جدید،‌ کاربران می‌توانند به صورت مستقیم، ارز دیجیتال مورد نیاز خود را از طریق این مرورگر و طی کمتر از ۶۰ ثانیه خریداری کنند. این قابلیت در فاز اول خود فقط در اختیار کاربران سه کشور نروژ، سوئد و دانمارک قرار دارد.

مرورگر اپرا که بیش از ۳۲۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد، چندی پیش با گنجاندن کیف پول رمزارز درون اپلیکیشن ویژه گوشی هوشمند، عنوان اولین مرورگر مجهز به کیف پول ارز دیجیتال را به خود اختصاص داد.

این خدمت جدید با همکاری شرکت نروژی سازنده مرورگر اپرا با صرافی سیفلو (Safello) در این اپلیکیشن قرار گرفت. سیفلو یک صرافی سوئدی است که از سال ۲۰۱۳ در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال فعالیت دارد.

چارلز همل (مدیر محصولات رمزارزها در شرکت اپرا) می‌گوید: «ما بر این باوریم که گام مهم بعدی برای ارزهای دیجیتال با استفاده از آن و گسترش دامنه مشتریان اجرایی می‌شود. به همین دلیل، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و نیز استفاده از آنها باید ساده شود.» او در ادامه می‌گوید: «فکر می‌کنیم مرورگر می‌تواند نقطه آغازی برای این گسترش استفاده باشد. خوشبختانه به کمک صرافی سیفلو گامی بلند در راستای این چشم‌انداز بر‌می‌داریم.»

شهروندان سه کشور نروژ، سوئد و دانمارک می‌توانند با ارایه شناسه ملی خود، فرآیند احراز هویت را به انجام رسانند. صرافی سیفلو نیز بر سرعت و سهولت انجام تراکنش مورد نظر کاربران تاکید زیادی دارد و خرید ارز دیجیتال مورد نظر مشتری طی کمتر از ۱ دقیقه به انجام می‌رسد. همچنین کاربران می‌توانند پرداخت خود را با کارت‌های نقدی، کارت‌های اعتباری و نیز واریز وجه به انجام رسانند.

 

گفتنی است در خبری با عنوان «مرورگر جدید اپرا: دارای کیف پول ارز دیجیتال و قابلیت مرورگری وب نامتمرکز» درباره قابلیت‌های این نسخه از مرورگر اپرا توضیح دادیم.

در صورت علاقه می‌توانید مطلب «سرمایه گذاری روی بیت کوین :‌ نکاتی آموزشی برای تازه‌کاران» را نیز مطالعه بفرمایید. همچنین مطلب «خرید بیت کوین: آموزش گام به گام و تصویری» نیز می‌تواند برایتان سودمند باشد. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads