آذر ۷, ۱۴۰۰

پذیرش سه رمزارز توسط بیت‌تورنت

  • توسط حامد پاکدامن
  • نوامبر 29, 2018
  • 0
پذیرش سه رمزارز توسط بیت‌تورنت

بیت‌تورنت به تازگی اعلام کرد سه رمزارز بیت کوین، ترون و نیز بایننس کوین را در شیوه‌های پرداخت خود جای داده است.

چند ماه پیش بود که اعلام شد، شرکت ترون مجموعه بیت تورنت را خریداری کرد. قیمت قرارداد مذکور ۱۲۵ میلیون دلار اعلام شد. بسیاری از کارشناسان، این امر را گامی در راستای افزایش محبوبیت رمزارزها و نیز تسهیل بیشتر فرآیند دستیابی به وب نامتمرکز (یا همان وب ۳) دانستند.

به هر حال، بیت تورنت اعلام کرده که رمزارز ترون را نیز به عنوان یکی از شیوه‌های پرداخت می‌پذیرد. به این ترتیب، کاربران بیت تورنت می‌توانند برای استفاده از نسخه بدون تبلیغات این نرم‌افزار، پرداخت خود را به صورت آنلاین و با استفاده از رمزارز ترون به انجام رسانند. همچنین امکان بهره‌گیری کاربران از دو رمزارز دیگر یعنی بیت کوین و بایننس کوین نیز وجود دارد. بایننس کوین، رمزارزی است که توسط بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال دنیا یعنی بایننس ارایه می‌شود.

جاستین سان (بنیانگذار ترون) در این رابطه گفت: «بیت تورنت نیز به فهرست در حال رشد شرکت‌هایی که برای فروش محصولات و خدمات خود، ترون را می‌پذیرند افزوده شد.» او اضافه کرد: «با بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر بیت‌تورنت، استفاده از رمزارز ترون در بازار آنلاین افزایش می‌یابد و همچنین کاربران نیز به گزینه‌های بیشتری برای دسترسی به محصول ویژه بیت‌تورنت برخوردار خواهند بود.»

این شیوه جدید پرداخت از طریق نشانی رسمی بیت‌تورنت یعنی bittorrent.com در دسترس کاربران قرار دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads