اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰

خریداران بیت کوین هزار دلاری، اکنون فروشنده شده‌اند

  • توسط samsam
  • نوامبر 21, 2018
  • 0
بیت کوین

مایکل مورو (مدیرعامل یک شرکت خرید و فروش رمزارزها) اعلام کرد خریدارانی که در اوایل سال ۲۰۱۷ بیت کوین را به قیمت ۱۰۰۰ دلار خریدند، اکنون به فروش آن روی آورده‌اند.

آقای مورو در این مصاحبه گفت: «ما افرادی را برای اولین بار می‌بینیم که به فروش بیت کوین‌های خود روی آورده‌اند. اینها کسانی هستند که بیت کوین خود را به قیمتی بسیار پایین در اوایل ۲۰۱۷ خریدند.»

کاهش بی‌سابقه قیمت بیت کوین در روزهای اخیر، واکنش‌های متعددی را به همراه داشته است.

یک تحلیلگر بازار در این زمینه می‌گوید: «بیت کوین در حال نوعی سقوط آزاد قرار دارد و فروشندگان تاثیر چندانی بر این وضعیت ندارند. وضعیت بازار درست همانند هنگامی است که به ناگاه، حجم زیادی بیت کوین وارد بازار شود…با این وجود، در چنین موقعیتی نباید عجله کرد.»

جالب اینجاست که با وجود روند نزولی قیمت، حجم بیت کوین در چند روز گذشته بسیار پایین باقی ماند. این روند نگرانی‌های مختلفی را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است. همین امر سبب شد برخی از سرمایه‌گذارانی که بیت کوین خود را به قیمت بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار خریده بودند، بخشی از آن را به خاطر ترس از افت بیشتر به فروش برسانند. خریداران بیت کوین در سه ماه اول سال ۲۰۱۷ هنوز حدود ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از سرمایه خود را حفظ کرده‌اند.

در صورت علاقه می‌توانید مطلب «سرمایه گذاری روی بیت کوین :‌ نکاتی آموزشی برای تازه‌کاران» را نیز مطالعه بفرمایید. همچنین مطلب «خرید بیت کوین: آموزش گام به گام و تصویری» نیز می‌تواند برایتان سودمند باشد. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶