آذر ۵, ۱۴۰۱

مونروجو (Monerujo): کیف پول متن باز اندرویدی برای رمزارز مونرو

  • توسط حامد پاکدامن
  • نوامبر 9, 2018
  • 0
مونروجو (Monerujo): کیف پول متن باز اندرویدی برای رمزارز مونرو

تقاضا برای کیف‌های پول با کاربردی ساده و در عین حال با امکانات بالا بسیار بالاست. مونروجو (Monerujo) کیف پولی است که با این رویکرد برای کاربران رمزارز مونرو طراحی شده است.

این کیف پول کلیدهای عمومی و خصوصی کاربران را ذخیره می‌کند. توسعه‌دهندگان این محصول به تازگی طراحی گرافیکی آن را بهبود دادند تا اپلیکیشن مربوطه حرفه‌ای‌تر به نظر برسد. این اپلیکیشن همچنین دارای قابلیت‌هایدیگری نظیر حالت فقط قابل مشاهده است. همچنین امکان بازیابی کلیدهای خصوصی قبلی نیز وجود دارد. انجام تراکنش با رمزارز مونرو از طریق کیف پول مونروجو نه تنها باامنیت بالا، بلکه با سرعتی قابل توجه صورت می‌گیرد.

دسترسی به مونروجو فقط از طریق گوشی یا تبلت اندرویدی امکان‌پذیر است. از آنجا که مونروجو یک کیف پول همراه است، امکان استفاده از آن با رایانه و یا آیفون وجود ندارد.

مونروجو (Monerujo): کیف پول متن باز اندرویدی برای رمزارز مونرو

یکی دیگر از قابلیت‌های خوب این کیف پول مونرو، امکان اسکن کدهای کیوآر برای مدیریت بهتر تراکنش‌های مونرو است. این امکان سبب می‌شود دریافت یا پرداخت مونرو به شکلی ساده‌تر صورت گیرد. گفتنی است کاربران آیفون و سایر دستگاه‌های مبتنی بر iOS می‌توانند از اپلیکیشنی به نام «کیک‌والت» (CakeWallet) استفاده کنند که به آنها امکان دسترسی به این خدمت را می‌دهد.

کاربران با استفاده از اپلیکیشن مونروجو می‌توانند به چندین کیف پول در آن دسترسی بیابند. همچنین به لطف کد کیوآر هیچ نیازی به تایپ کردن نشانی مونرو برای انجام تراکنش نیست. افزون بر این، به خاطر اینکه مونروجو یک کیف پول متن باز است، می‌توانید کدهایش را بررسی کنید و بهاین ترتیب از امنیت آن اطمینان حاصل کنید.

گفتنی است کارمزد تراکنش‌ها در مونروجو به میزان مبلغ تراکنش بستگی دارد.

مونروجو گیتهاب (Monerujo Github) یک اجتماع از توسعه‌دهندگان مونرو است. این افراد کدهایی که می‌تواند به بهبود عملکرد این کیف پول بیانجامد را در آنجا ثبت می‌کنند. توسعه‌دهندگانی از سراسر دنیا کدهای خود را برای بهبود وضعیت مونروجو در این محل قرار می‌دهند.

مونروجو (Monerujo): کیف پول متن باز اندرویدی برای رمزارز مونرو

اپلیکیشن اندرویدی مونروجو را به راحتی می‌توان از فروشگاه گوگل پلی و یا با وارد شدن به وب‌سایت این اپلیکیشن با نام monerujo.io دریافت کرد. همچنین مونروجو با استفاده از خدمت XMR.to امکان پرداخت به هر نشانی بیت کوین در سراسر دنیا را نیز فراهم می‌سازد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads