آذر ۷, ۱۴۰۰

پسر مدیرعامل گوگل هم اتریوم استخراج می‌کند

  • توسط حامد پاکدامن
  • نوامبر 3, 2018
  • 0
پسر مدیرعامل گوگل هم اتریوم استخراج می‌کند استخراج اتریوم گوگل

سرگئی برین (هم‌بنیانگذار گوگل) و ساندار پیچای (مدیرعامل گوگل) مشترکات زیادی دارند. یکی از این وجوه اشتراک این دو در این است که پسران هر دوی آنها به استخراج اتریوم می‌پردازند.

پیچای می‌گوید پسر ۱۱ ساله او بر روی رایانه‌‌ خانگی‌شان به ماینینگ اتریوم می‌پردازد. او در کنفرانسی که این هفته در نیویورک برگزار شد، از این مساله پرده برداشت. جالب اینجاست که این کنفرانس به بحث درباره اعتیاد به فناوری و اهمیت محدودسازی دسترسی کودکان به گجت‌های الکترونیکی اختصاص داشت!

ساندار پیچای گفت: «هفته پیش سر میز شام درباره بیت کوین صحبت می‌کردم و پسرم به من توضیح داد که این اطلاعات مربوط به اتریوم است و با بیت کوین تفاوت دارد. او یازده ساله است و به من گفته که به استخراج اتریوم می‌پردازد.»

پیچای در پاسخ به اینکه آیا در ساخت سرور ماینینگ به پسرش کمک کرده، تاکید کرد که چنین کاری انجام نداده و در خانه آنها فقط یک رایانه وجود دارد.

او در ادامه گفت که پسرش بیشتر از اینکه درباره پول رسمی بداند، از ارزهای مجازی اطلاع دارد. به همین دلیل، پیچای مجبور شد درباره کارکرد پول در دنیای واقعی به پسرش توضیح بدهد.

مدیرعامل گوگل گفت: «مجبور شدم به او درباره نحوه کارکرد پول کاغذی توضیح بدهم. به این نتیجه رسیدم که او درک بهتری از اتریوم نسبت به پول رسمی دارد. مجبور شدم درباره نظام بانکی و اهمیت آن به پسرم توضیح بدهم. گفتگوی خوبی بود.»

در جولای ۲۰۱۸ نیز سرگئی برین اعلام کرد به همراه پسرش به استخراج اتریوم می‌پردازد.

برای آشنایی بیشتر با اتریوم می‌توانید مطلب «اتریوم چیست؟» را مطالعه بفرمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads