آذر ۹, ۱۴۰۱

طراحی کیف پول پیشرفته سخت‌افزاری ارز دیجیتال توسط سونی

  • توسط حامد پاکدامن
  • اکتبر 28, 2018
  • 0

واحد تحقیق‌وتوسعه شرکت سونی به تازگی، خبر از طراحی یک کیف پول سخت‌افزاری در این شرکت داده است. طراحی این محصول را می‌توان گامی دیگر از سوی این غول الکترونیک برای حضور در بازار ارزهای دیجیتال دانست.

این شرکت به تازگی اعلام کرد که یک کیف پول سخت‌افزاری تولید کرده که نیازی به اتصال مستقیم به رایانه ندارد و می‌توان بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و برخی ارزهای دیجیتال دیگر را در آن ذخیره کرد.

این کیف پول از فناوری مدار مجتمع بدون نیاز به اتصال این شرکت استفاده می‌کند. کیف‌های پول سخت‌افزاری معمول نظیر لجر نانو اس، ترزور و یا کیپ‌کی همگی مبتنی بر یو‌اس‌بی هستند. در واقع کاربر برای استفاده باید آن را از طریق پورت یو‌اس‌بی به رایانه متصل کند. اما این کیف پول جدید سونی را می‌توان از طریق فناوری ان‌اف‌سی (NFC) به هر دستگاهی متصل کرد.

طراحی کیف پول پیشرفته سخت‌افزاری ارز دیجیتال توسط سونی

سونی اعلام کرده که این کیف پول «کوچک، قابل حمل و کاربردی است و با کیف‌های پول سخت‌افزاری کنونی متفاوت است.» این دستگاه همچنین از سطح امنیت بالایی نیز برخوردار است.

البته هنوز جزییاتی درباره قیمت نهایی و زمان عرضه این محصول اعلام نشده است.

این اولین بار نیست که سونی طرحی را با محوریت فناوری بلاک چین پیش برده است. چند ماه پیش بود که اعلام شد این شرکت برنامه‌ای را برای حفاظت از حقوق معنوی آثار هنری بر بستر فناوری بلاک چین به پیش می‌برد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads