آذر ۹, ۱۴۰۱

آکادمی جادویی : اولین بازی بر روی شبکه بلاک چین ترون

  • توسط حامد پاکدامن
  • اکتبر 8, 2018
  • 0

بازی «آکادمی جادویی» (Magic Academy) با عنوان یک نرم افزار نامتمرکز و با قابلیت تبادل دارایی‌های درون بازی بین کاربران به تازگی بر روی شبکه بلاک چین ترون قرار گرفت.

«آکادمی جادویی» نخستین بازی ویژه شبکه ترون و محصول شرکت بیت‌گیلد (BitGuild) است. شرکت بیت‌گیلد با هدف بهبود نحوه تعامل کاربران با بازی‌، سایر کاربران و نیز توسعه‌دهندگان به عرضه بازی «آکادمی جادویی» پرداخت. کاربران در این بازی می‌توانند به راحتی به خرید، فروش و یا تبادل دارایی‌های مختلف بپردازند.

عرضه بازی «آکادمی جادویی» را می‌توان نخستین گام ترون برای تحول در مسیر جهانی صنعت سرگرمی و بازی‌سازی دانست. در این بازی، کاربران مالک واقعی دارایی‌های خود هستند و می‌توانند به شکلی کم‌هزینه و امن به تبادل آنها با دیگران بپردازند.

آکادمی جادویی ترون

تیم شرکت بیت‌گیلد دربردارنده جمعی از افراد باسابقه در صنعت بازی‌سازی است. این افراد که از کشورهای مختلف هستند، همگی با هدف ایجاد تحول در صنعت بازی‌سازی در این شرکت دور هم آمدند.

بازی آکادمی جادویی ترون

در این بازی، کاربران می‌توانند یک یا چند جادوگر خریده و سپس به شیوه‌های مختلف آن را ارتقاء دهند. کاربران با خرید جادوگر و ارتقای آن می‌توانند مقداری توکن ویژه این بازی با نام «جید» (Jade) دریافت کنند. این توکن‌ها از نوع توکن‌های TRX20 هستند و می‌توان به صورت پیوسته به استخراج آن پرداخت.

کاربران با خرید جنگجو و به دست آوردن قدرت مبارزه می‌توانند موارد مختلفی را بخرند تا توان مبارزه‌‌شان افزایش یابد. وقتی کاراکترهای کاربر به اندازه‌ کافی قوی شدند، می‌توانند به بقیه حمله کنند و جیدهای آنان را بدزدند. توانایی تولید جید هر کاربر با خرید تعداد بیشتری جادوگران و ارتقای کاراکترهای بازی افزایش می‌یابد. هر چه کاربر آیتم‌های بیشتری داشته باشد، با سرعت بیشتری می‌تواند جید تولید کند.

آکادمی جادویی به جز تولید توکن TRX20، به کاربران امکان دریافت پاداش‌هایی کمیاب در قالب آیتم‌هایی دیگر را نیز می‌دهد. این آیتم‌ها منحصر‌به‌فرد بوده و بر مبنای استاندارد TRC721 تولید می‌شوند. بازیکنان با به دست آوردن این آیتم‌ها از توان بیشتری در مبارزه برخوردار بوده و با سرعت بیشتری می‌توانند جید تولید کنند. همه آیتم‌های به دست آمده در این بازی را می‌توان با کاربران دیگر مبادله کرد.

آکادمی جادویی ترون

بازیکنان با کسب این آیتم‌ها توان مبارزه‌ی خود را افزایش داده و سرعت تولید جید را بالا می‌برند. همه‌ی آیتم‌ها از جمله جوایز نیز به راحتی می‌تواند میان کاربران مبادله شود. ترون به تازگی وارد قلمرو بازی‌های بلاکچینی شده و احتمال می‌رود که شرکت‌های زیادی دنباله‌روی او باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads