تیر ۱۰, ۱۴۰۱
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • جاستین سان: ترون تا ۶ ماه آینده، جزو ۱۰ رمزارز برتر بازار خواهد شد

جاستین سان: ترون تا ۶ ماه آینده، جزو ۱۰ رمزارز برتر بازار خواهد شد

  • توسط حامد پاکدامن
  • اکتبر 8, 2018
  • 0
رمزارز ترون

جاستین سان (بنیانگذار شبکه و ارز دیجیتال ترون) با اطمینان از عملکرد این شبکه بلاک چین اعلام کرده که طی ۶ ماه آینده، ترون جزو ۱۰ ارز دیجیتال برتر در فهرست کوین‌مارکت‌کپ (Coinmarketcap) قرار خواهد گرفت. او همچنین بر این باور است، ترون در آینده‌ای نزدیک، با پشت سر گذاشتن اتریوم به یکی از ۳ رمزارز برتر تبدیل می‌شود.

او به تازگی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت اقتصادی اینوستوپدیا (Investopedia) اعلام کرد که خوش‌بینی او به آینده ترون صرفا احساسی نیست و به کار جدی و هر روزه تیم ترون برای نوآوری در شبکه بلاک چین مربوط می‌شود.

در واقع، نه تنها او بر این باور است که رمزارز ترون می‌تواند به جمع ۱۰ رمزارز برتر بازار بپیوندد، بلکه در آینده نزدیک در میان ۳ رمزارز برتر دنیا نیز قرار خواهد گرفت. جاستین سان در این باره می‌گوید: «ترون در مسیر تبدیل شدن به بزرگ‌ترین پروتکل نامتمرکز دنیا، قرار است اتریوم را پشت سر بگذارد. ما اهداف عملیاتی مهمی برای سه ماهه پایانی ۲۰۱۸ و سه ماه آغازین ۲۰۱۹ داریم.»

ترون : پیشرفت تدریجی

جاستین سان اعلام کرد ترون برای اینکه بتواند ارز دیجیتال خود را در میان ۱۰ رمزارز برتر بازار جا بیاندازد، باید یک سلسله اهداف خرد را عمل کند. او می‌گوید: «ابتدا باید فناوری‌های ترون و بیت‌تورنت را با هم ادغام کرد. کاربران روزمره بیت‌تورنت از ۱۰۰ میلیون نفر فراتر است. به همین دلیل، یک پروتکل استاندارد برای هر دو می‌تواند به رشد چشمگیر بلاک چین ترون کمک کند.

اما علاوه بر اینکه بیت‌تورنت برای پروژه ترون سودمند است، می‌تواند انبوهی از مشوق‌ها را نیز به همراه داشته باشد که در نهایت به بهبود تجربه کاربری می‌انجامد. جاستین سان در این باره می‌گوید: «شرکت ما قصد دارد با استفاده از پروتکل بیت‌تورنت، توکن و نیز تبادلات توکن بین کاربران با محدودیت‌های فعلی، اقتصادی بدون مرز را ایجاد کند که در آن، کاربران بتوانند منابع رایانه‌ای را در مقیاسی جهانی با هم به اشتراک بگذارند. پروتکل بیت‌تورنت از زمان آغاز به کار تاکنون، مجموعه‌ای از مشوق‌ها را در فرآیندهای اساسی خود داشته است.»

رمزارز ترون

دومین هدف بیشتر به جنبه ارتباطی و فرهنگی وابسته است. جاستین سان به عنوان یکی از دانشجویان در مدرسه کسب‌وکار جک ما (بنیانگذار علی‌بابا) می‌داند که ترون باید تصویر خود را برای عموم مردم بهبود بخشیده و بهتر در انظار عمومی دیده شود. سان می‌گوید: «دومین هدف ما، گسترش آگاهی از پروتکل ترون و پذیرش گسترده آن است. بین سه ماهه آخر ۲۰۱۸ و سه ماهه اول ۲۰۱۹، ما همچنان به تثبیت جایگاه‌مان در بازار ارزهای دیجیتال و نیز صرافی‌های بیشتر ادامه می‌دهیم.»

سومین هدف نیز گسترش دایره تاثیرگذاری بلاک چین ترون است. این تیم امیدوار است دامنه توزیع محتوای را گسترش دهد تا بتواند شعار اصلی ترون یعنی «وب نامتمرکز» را عملی سازد.

هدف سوم نیز توجه جدی‌تر به صنعت سرگرمی است. سان می‌گوید: «ما تلاش‌هایمان را در صنعت سرگرمی و بازی ادامه خواهیم داد. تاکنون چندین نرم افزار نامتمرکز نظیر «آکادمی جادویی» (تولیدی توسط شرکت بیت‌گیلد) ایجاد شده و یا به شبکه ترون مهاجرت کرده‌اند. در ۶ ماه آینده شاهد هجوم توسعه‌دهندگان به ترون خواهیم بود که بی‌تردید به افزایش عملکرد کلی آن می‌انجامد.»

آخرین هدف ما نیز بهبود جنبه‌های فنی پروتکل ترون برای افزایش کارایی آن است. بنیانگذار ترون در این باره می‌گوید: «چهارم اینکه همیشه به سختی برای بهینه‌سازی پروتکل ترون کوشیده‌ایم و نسخه‌های اصلاح‌شده متعددی را بیرون داده‌ایم و می‌خواهیم کاربران بهترین تجربه و ارزش ممکن را به دست آورند. اگر نگاهی به ۱۰ رمزارز برتر بازار بیاندازیم، خواهیم دید که بسیاری از آنها از انگیره کافی برای نوآوری و بهبود محصول خود برخوردار نیستند. آنها نسل قدیمی رمزارزها هستند. اما ترون یک شرکت جوان است که از فناوری نوین بهره می‌برد و جای رشد زیادی دارد. ما مطمئن هستیم که طی ۶ ماه آینده به جمع ۱۰ رمزارز برتر بازار صعود خواهیم کرد.

کانال تلگرام ارزنگار

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads