آذر ۹, ۱۴۰۱

خریداری سهام یک کیف پول بیت کوین کش توسط بیتمین

  • توسط حامد پاکدامن
  • اکتبر 6, 2018
  • 0
کیف پول تلسکوپ بیت کوین کش

تلسکوپ (Telescope) که یک کیف پول ارز دیجیتال مبتنی بر مرورگر است اعلام کرد توسط شرکت چینی بیتمین تملک شده است. گفتنی است شرکت بیتمین که بزرگ‌ترین تولیدکننده تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتال در دنیا به شمار می‌رود، یکی از بزرگ‌ترین و گران‌قیمت‌ترین استخرهای استخراج را نیز در اختیار دارد. بیتمین قصد دارد با حضور در بازار بیت کوین کش، خود را از محدودیت به تولید دستگاه‌های اسیک ویژه استخراج ارزهای دیجیتال خارج کند.

تلسکوپ یک کیف پول ارز دیجیتال است که در داخل مرورگر کروم گوگل و نیز فایرفاکس موزیلا قرار می‌گیرد و کاربر با استفادهاز آن می‌تواند بیت کوین کش دریافت و یا ارسال کند. این کیف پول در سال ۲۰۱۸ توسط آرون انگرت (Aaron Angert) که در گذشته به عنوان مهندس نرم‌ افزار در شرکت آی‌بی‌ام فعالیت می‌کرد طراحی شد. این کیف پول در آینده بر روی همه مرورگرهای مهم دنیا قابل نصب خواهد بود. تلکسوپ همچنین به کاربر امکان استفاده از پرداخت آنلاین با سامانه بیت‌پی (BitPay) و نیز مانی‌باتن (MoneyButtin) را نیز می‌دهد.

کلیدهای تراکنش تلسکوپ در بخش افزونه‌های مرورگر ذخیره می‌شوند. تراکنش‌ها به صورت مستقیم توسط مرورگر کاربر امضاء شده و به شبکه بیت کوین کش ارسال می‌شوند. کلیدهای خصوصی بر روی مرورگرهای مختلف قابل اجرا هستند و در نتیجه به راحتی امکان بازیابی موجودی کاربر در کیف پولش وجود دارد.

کیف پول تلسکوپ بیت کوین کش بیتمین

آرون انگرت (توسعه‌دهنده ارشد تلسکوپ) درباره خرید این کیف پول توسط بیتمین می‌گوید: «از قابلیت‌هایی که تلسکوپ تاکنون داشته بسیار خشنودم. همچنین آینده‌ای که با ککمک و حمایت بیتمین در انتظارش است نیز برایم هیجان‌آور است. ما این افتخار را داریم که بخشی از اجتماع بیت کوین کش باشیم. این اجتماع دربردارنده افرادی است که در توسعه فناوری بلاک چین و صنعت رمزارزها مشارکت می‌کنند.»

گزارش‌ها نشان می‌دهد شرکت بیتمین حدود ۶۰۰ میلیون دلار بیت کوین کش دارد که ۵ درصد از ۱۷/۳ میلیون بیت کوین کش موجود را به خود اختصاص می‌دهد. تصاحب کیف پول تلکسوپ را می‌توان جدیدترین اقدام بیتمین برای حضور هر چه پررنگ‌تر در بازار بیت کوین کش دانست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads