مهر ۱۵, ۱۴۰۱

امکان خرید و تبادل ارز دیجیتال در کیف پول سخت‌افزاری ترزور

  • توسط حامد پاکدامن
  • سپتامبر 27, 2018
  • 0
تبادل ارز دیجیتال ترزور کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت‌افزاری ترزور (Trezor) به تازگی از قابلیتی جدید رونمایی کرده است. کاربران این کیف پول می‌توانند با استفاده از این دستگاه به خرید و تبادل ارزهای دیجیتال بپردازند. در حال حاضر، این قابلیت جدید در مرحله آزمایشی قرار دارد.

بازار کیف‌های پول سخت‌ افزاری بسیار رقابتی شده است. ترزور یکی از مهم‌ترین بازیگران این میدان است که ظاهرا قصد دارد با معرفی قابلیت‌های جدید، مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشاند. این قابلیت جدید که قبلا توسط کیف پول کیپ‌کی (KeepKey) و نیز شیپ‌شیفت (ShapeShift) اجرایی شده بود، می‌تواند مشتریان را به صورت مستقیم به صرافی‌های ارز دیجیتال متصل کند.

شرکت ترزور در توئیتر خود این خدمت جدید را معرفی کرد. کیف پول ترزور یک بخش جدید به نام صرافی دارد که کاربران با استفاده از آن می‌توانند از صرافی‌های ارز دیجیتال خرید کنند. همچنین امکان تبدیل ارز دیجیتال ذخیره شده در دستگاه به سایر انواع ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد.

تبادل ارز دیجیتال ترزور کیف پول سخت افزاری

کاربران برای استفاده از این دستگاه باید آن را به رایانه متصل کرده و لاگین کنند. به محض ورود موفق به دستگاه، یک تب جدید با نام «صرافی‌ها» (Exchanges) را مشاهده خواهند کرد. با ورود به این تب، امکان تبادل ارز دیجیتال مهیا خواهد شد. در حال حاضر، فقط امکان تبادل تعدادی از ارزهای دیجیتال وجود دارد که برای نمونه می‌تواند به بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، مونرو و دش اشاره کرد.

عدم وجود احراز هویت در قابلیت جدید ترزور

بر خلاف صرافی‌ها که فرآیند احراز هویت دارند، ترزور فاقد این قابلیت است و در نتیجه، فرآیند کار با آن ساده‌تر است.

یکی از نمایندگان شرکت ترزور در توئیتر درباره این قابلیت نوشت: «ما فرآیند احراز هویت مشتریان را انجام نمی‌دهیم. صرافی‌ها شاید چنین کاری انجام دهند. ما خدمات صرافی‌ها را ارائه نمی‌دهیم و همه آنها از طریق یک طرف سوم به انجام می‌رسد. این خدمت انتخابی است.»

ترزور یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان کیف پول سخت افزاری در بازار است. گفتنی است، لجر که اصلی‌ترین رقیب ترزور به شمار می‌رود، هنوز چنین قابلیتی را ارایه نکرده است.

برای آشنایی بیشتر با این دستگاه و مزایای آن توصیه می‌کنیم مطلب «کیف پول ترزور (TREZOR) برای ذخیره بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال» را مطالعه بفرمایید. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads