بهمن ۸, ۱۴۰۰
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • میلیاردر آمریکایی: قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۱۸ به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید!

میلیاردر آمریکایی: قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۱۸ به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید!

  • توسط حامد پاکدامن
  • سپتامبر 23, 2018
  • 0
میلیاردر آمریکایی: قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۱۸ به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید!

مایکل نووگراتز (Michael Novogratz) که سابقه مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی را بر عهده داشته به تازگی در مصاحبه‌ای با شبکه خبری سی‌ان‌بی‌سی اعلام کرد قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۱۸، رشدی ۳۰ درصد را تجربه خواهد کرد. آقای نووگراتز بر این باور است که به محض اینکه بیت کوین سقف قیمتی ۶۸۰۰ دلاری را رد کند، به ۸۸۰۰ دلار و در نهایت به ۱۰ هزار دلار خواهد رسید. در این صورت، صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز وارد این بازار خواهند شد.

او در این مصاحبه گفت: «با افزایش قیمت بیت کوین، گرایش بازار برای خرید بیشتر شده و نیاز به زیرساخت‌هایی به منظور هدایت پول سرمایه‌گذاران در این بازار خواهد بود…فکر می‌کنم طی ۳ تا ۶ ماه آینده، نشانه‌هایی کاملا واضحی خواهیم دید که نهادهای بزرگ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری بازنشستگی وارد این بازار شده‌اند.»

نرسیدن به ۱۰ هزار دلار غیرممکن است

مایکل نووگراتز در مصاحبه با شبکه خبری سی‌ان‌بی‌سی اعلام کرد که این امکان وجود ندارد که بیت کوین به ۸۸۰۰ دلار و ۱۰۰۰۰ دلار نرسد. طی ۳ روز گشذته، ۲۵ میلیارد دلار بر ارزش بازار ارزهای دیجیتال افزوده شده است و شاهد رشدی ۱۰۰ درصدی در ارزش ریپل بودیم. او پیش از این نیز گفته بود که رسیدن ارزش بازار رمزارزها به ۲۰ تریلیون دلار به خاطر آنچه «ترس از ضرر» در میان موسساتی نظیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری بازنشستگی نامیده می‌شود روی می‌دهد.

پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه درباره قیمت بیت‌ کوین

تاکنون پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه زیادی درباره قیمت بیت کوین از سوی افراد سرشناس مطرح شده است. شاید معروف‌ترین این افراد، تیم دراپر باشد که سابقه سرمایه‌گذاری موفق در مراحل اولیه شکل‌گیری استارتاپ‌هایی نظیر اسکایپ را در کارنامه خود دارد. دراپر بر این باور است که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید. همچنین آرتور هایس (بنیانگذار صرافی ارز دیجیتال بیت‌مس) هم قیمت ۵۰ هزار دلار برای بیت کوین را تا پایان سال ۲۰۱۸ پیش‌بینی کرده است. در این میان، یک پژوهش آکادمیک صورت گرفته نشان می‌دهد که الگوهای به دست آمده از رسیدن قیمت بیت کوین به ۹۸ هزار دلار تا ۵ سال آینده خبر می‌دهد.

در صورت علاقه می‌توانید مطلب «سرمایه گذاری روی بیت کوین :‌ نکاتی آموزشی برای تازه‌کاران» را نیز مطالعه بفرمایید. همچنین مطلب «خرید بیت کوین: آموزش گام به گام و تصویری» نیز می‌تواند برایتان سودمند باشد. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads