تیر ۱۰, ۱۴۰۱

پشتیبانی مای‌دش‌والت (MyDashWallet) از زبان فارسی

  • توسط حامد پاکدامن
  • سپتامبر 13, 2018
  • 0

مای‌دش‌والت (MyDashWallet) که یک کیف پول آنلاین ویژه ارز دیجیتال دش است، به تازگی زبان فارسی را نیز به زبان‌های خود افزوده است. به این ترتیب، کاربران ایرانی می‌توانند از خدمات این کیف پول آنلاین استفاده کنند. گفتنی است، فارسی هشتمین زبان مای‌دش‌والت به شمار می‌رود.

علاوه بر امکان ارسال مبلغ مورد نظر از دش به صورت مستقیم به کیف پول کاربر می‌تواند مبلغ مذکور را به ایمیل، حساب توییتر و حساب گیرنده در دو شبکه اجتماعی دیگر واریز کند. این مقدار دش صرفا توسط کاربر گیرنده قابل استفاده است. همچنین در صورتی که گیرنده هیچ اقدامی انجام ندهد، مبلغ واریزی به حساب فرستنده بازگردانده می‌شود.

اضافه شدن زبان فارسی به مای‌دش‌والت  ارز دیجیتال دش

فرستنده همچنین می‌تواند یکی از دو گزینه «ارسال سریع» (InstantSend) و «ارسال محرمانه» (PrivateSend) را انتخاب کند. در حالت اول، ارسال دش به شکلی بسیار سریع (ظرف یک ثانیه) صورت می‌گیرد، ولی کارمزدی برابر با یک ده‌هزارم دش دارد. در گزینه ارسال محرمانه نیز امکان ردیابی مبدا ارسال از بین می‌رود و کارمزدش نیز یک هزارم دش است.

در صورتی هم که کاربر از کیف پول کاغذی استفاده کند هم می‌توان با وارد کردن کلید خصوصی، از امکانات این کیف پول آنلاین بهره‌ گرفت.

البته به نظر می‌رسد این کیف پول هنوز به صورت کامل فارسی‌سازی نشده است. برای نمونه، برخی بخش‌های آن که به راهنمایی و ارایه اطلاعات درباره قابلیت‌ها اختصاص دارد همچنان به زبان فارسی وجود ندارد.

گفتنی است در مطلبی با عنوان «ارز دیجیتال دش (Dash) چیست؟» به بررسی تاریخچه و قابلیت‌های خاص این رمزارز پرداختیم. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads