آذر ۹, ۱۴۰۱

تعداد پذیرندگان دش در سراسر دنیا به ۳۰۰۰ رسید

  • توسط حامد پاکدامن
  • سپتامبر 9, 2018
  • 0
تعداد پذیرندگان دش در سراسر دنیا به ۳۰۰۰ رسید

بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی وب‌سایت دیسکاوردش (DiscoverDash)، بیش از ۳ هزار کسب‌وکار مختلف در سراسر دنیا اکنون ارز دیجیتال دش را نیز می‌پذیرند. گفتنی است دش در ماه‌های اخیر با افزایش قابل توجهی در تعداد پذیرندگان روبرو شده است. برای مثال، این میزان در حدود دو هفته پیش فقط ۲۳۰۰ مورد بود.

استقبال بی‌نظیر از دش در ونزوئلا

در این میان، بخش قابل توجهی از این آمار به ونزوئلا تعلق دارد. در زمان نگارش این خبر، ۱۳۷۵ کسب‌وکار مختلف در این کشور آمریکای جنوبی، کش را نیز به گزینه‌های پرداخت خود افزوده‌اند. این میزان حدود ۴۵ درصد از مجموع پذیرندگان دش در سراسر جهان را به خود اختصاص می‌دهد. همچنین آمار گرایش به دش در این کشور به شکل روزافزونی بیشتر می‌شود. (در مقاله‌ای با عنوان «راز محبوبیت ارز دیجیتال دش در ونزوئلا» به واکاویی دلایل این پدیده پرداختیم.)

«دش کاراکاس» (Dash Caracas) یک گروه ترویجی برای معرفی این ارز دیجیتال به مردم در ونزوئلاست. این گروه به تازگی یازدهمین کنفرانس ماهانه خود را برگزار کرد.

تعداد پذیرندگان دش در سراسر دنیا به ۳۰۰۰ رسید

آمار پذیرندگان ارز دیجیتال دش در کلمبیا نیز با افزایش قابل توجهی روبرو شده است که دلیل آن نیز تبادلات اقتصادی با کشور همسایه یعنی ونزوئلاست.

افزایش پذیرندگان دش : پدیده‌ای نادر در بازار ارزهای دیجیتال

در حالی که بازار ارزهای دیجیتال با کاهش قیمت روبروست، افزایش تعداد پذیرندگان ارز دیجیتال دش پدیده‌ای عجیب و خلاف روند بازار تلقی می‌شود. آمارهای شرکت‌های پرداخت با ارزهای دیحیتال نشانگر کاهش میزان تراکنش‌های بیت کوین و بیت کوین کش است. اما با وجود این وضعیت در بازار، حجم تراکنش‌های دش با کاهش معناداری روبرو نبوده است. اقداماتی نظیر همکاری با وب‌سایت ورزشی فن‌دوئل (FanDuel) موجب جلب توجه انبوهی از کاربران به دش شده است. همچنین اقدام شرکت نپتون دش (Neptune Dash) برای اجرایی‌سازی امکان مسترنودهای اشتراکی و مشارکت کاربران عادی در عملیات استخراج هم از دیگر عوامل افزایش توجه به این ارز دیجیتال بوده است.

برای آشنایی با ارز دیجیتال دش می‌توانید این مطلب را مطالعه بفرمایید. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads