بهمن ۷, ۱۴۰۰
  • صفحه خانگی
  • >
  • تحلیل قیمت
  • >
  • نتایج پژوهش جدید: صعود بیت کوین و مونرو، افول اتریوم و بیت کوین کش در پنج سال آینده

نتایج پژوهش جدید: صعود بیت کوین و مونرو، افول اتریوم و بیت کوین کش در پنج سال آینده

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 31, 2018
  • 0
نتایج پژوهش جدید: صعود بیت کوین و مونرو، افول اتریوم و بیت کوین کش در پنج سال آینده

نتایج پژوهشی جدید که به تازگی منتشر شده نشان می‌دهد قیمت بیت کوین می‌تواند تا ۵ سال آینده به ۹۸ هزار دلار برسد. بر اساس این مطالعه، اتریوم جایگاه پیشتاز خود را از دست داده و بیت کوین کش نیز با کاهش شدید قیمت روبرو خواهد شد.

این مطالعه توسط موسسه مشاوره‌ای ساتیس گروپ (Satis Group) به انجام رسیده است. شروین دولت (Sherwin Dowlat) و مایکل هوداپ (Michael Hodapp) دو پژوهشگر این موسسه، این مطالعه را به عنوان بخش چهارم از تحقیقی پنج مرحله‌ای منتشر مردند.

در این گزارش آمده است، سه ارز بیشترین روند صعودی را در ۵ سال آینده به خود اختصاص خواهند داد. بیت کوین به قیمت ۹۶ هزار دلار، مونرو به ۱۸ هزار دلار و ارز دیجیتال دکرد (Decred) نیز به ۵۳۵ دلار خواهد رسید.

از سویی دیگر، بیت کوین کش نیز با افت قیمت روبرو شده و به ۲۶۸ دلار می‌رسد. دلیل این افت را باید مزیت‌های اندک بیت کوین کش نسبت به بیت کوین دانست. همچنین ارزهای دیجیتالی که دارای مدیریت متمرکز هستند نیز ارزش چندانی نخواهند داشت. برای نمونه، این مطالعه پیش‌بینی می‌کند که قیمت ریپل به ۱ سنت خواهد رسید.

این مطالعه همچنین به بررسی روند شبکه پلتفرم اتریوم پرداخته و پیش‌بینی می‌کند اتریوم حدود نیمی از سهم بازار خود را تا سال ۲۰۲۸ از دست بدهد.

در این پژوهش آمده است: «با وجود اینکه اجتماعی گسترده حول شبکه اتریوم ایجاد شده است، نقص‌های جزیی در طراحی و مدیریت آن (که احتمالا در آینده به‌روزرسانی‌هایی برای آنها به انجام می‌رسد و شبکه به سمت گواه اثبات سهام پیش خواهد رفت) می‌تواند سبب شود توکن‌ها و شبکه‌های ایجاد شده بر بستر اتریوم به سمت سایر شبکه‌های مشابه بروند.»

این مطالعه همچنین به مساله ارزش‌گذاری دارایی‌های رمزنگاری شده و بررسی شرایط احتمالی در ۱۰ سال آینده پرداخته است. بر اساس این گزارش، ارزش دارایی‌های دیجیتال مورد نیاز برای اقتصاد از ۵۰۰ میلیارد دلار به ۳۶۰۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۸ خواهد رسید.

این گزارش می‌گوید بنیادی‌ترین ارزش برای حمایت از اقتصاد رمزنگاری‌شده با استفاده از رمزارزها به عنوان ابزاری برای ذخیره ارزش ایجاد می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads