اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

بزرگ‌ترین سینمای تایلند بیت کوین می‌پذیرد

  • توسط حامد پاکدامن
  • آگوست 1, 2018
  • 0
بزرگ‌ترین سینمای تایلند بیت کوین می‌پذیرد

میجر سینپلکس (Major Cineplex) که بزرگ‌ترین مجموعه سینمای زنجیره‌ای تایلند به شمار می‌رود به زودی امکان پرداخت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را برای مشتریان فراهم می‌سازد. مشتریان می‌توانند بلیت، پاپ کورن و انواع تنقلات را در این سینماها با ارزهای دیجیتال خریداری کنند.

این مجموعه سینمایی با همکاری رپیدزپی (RapidzPay) که یک استارتاپ فین‌تک سوئیسی است به این کار دست زده است. به این ترتیب، مشتریان می‌توانند در محل سینما از طریق دستگاه‌های پرداخت در محل (POS) اقدام به خرید موارد مورد نظر خود کنند.

دارندگان ارزهای دیجیتال می‌توانند مبلغی را از طریق اپلیکیشن موبایل به کیف پول دیجیتال رپیدزپی ارسال کنند. فروشندگان نیز می‌توانند با استفاده از پلفترم پرداخت در محل (POS) این شرکت، ارز دیجیتال و نیز پول رسمی تایلند (بات) را دریافت کنند.

میجر سینپلکس دارای ۶۷۸ سالن سینما در تایلند است. این مجموعه همچنین ۷ سینما در کامبوج و ۹ سینما در لائوس دارد. میجر سینپلکس همچنین قصد دارد تا سال ۲۰۲۰، تعداد سالن‌های خود را به ۱۰۰۰ سالن افزایش دهد. ویچا پولوارالوک (Vicha Poolvaraluck) که بنیانگذار میجر سینپلکس است، همچنین صاحب شرکت مک‌تای (McThai) نیز به شمار می‌رود. این شرکت مدیریت ۲۵۰ شعبه مک‌دونالد در تایلند را بر عهده دارد.

مدیر ارشد مجموعه سینمایی میجر سینپلکس می‌گوید: «با رپیدزپوز و ریپدزپی می‌توانید هر نوع خدمت و محصولی نظیر بلیت سینما، پاپ کورن و سایر محصولات و خدمات را با ارزهای دیجیتال از ما خریداری کنید.»

گفتنی است شرکت سوئیسی رپیدزپی می‌خواهد به یک میلیون کاربر در تایلند در نخستین سال فعالیتش دست یابد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads