تیر ۱۰, ۱۴۰۱

چهار بات تلگرام برای آگاهی از بازار ارز دیجیتال

  • توسط حامد پاکدامن
  • می 16, 2018
  • 0
چهار بات تلگرام برای آگاهی از بازار ارز دیجیتال

پیام‌رسان تلگرام یکی از محبوب‌ترین ابزارهای اطلاع‌رسانی است که در سراسر جهان، طرفدارانی جدی دارد. تلگرام از امنیت بالایی برخوردار است. همچنین این پیام‌رسان برنامه‌ای جدی برای استفاده از فناوری بلاک چین و عرضه ارز دیجیتال خود با نام «گرام» دارد. به همین دلیل، برخی فعالان بازار رمزارزها، انواع مختلفی بات تلگرام را برای امور مختلف مربوط به این بازار طراحی کرده‌اند. در میان فهرست بلند انواع بات تلگرام شاهد کاربردهای بسیار متنوعی هستیم. در ادامه به معرفی چهار بات تلگرام منتخب می‌پردازیم.

آگاهی از قیمت‌ رمزارزها با این دو بات تلگرام

تحلیل قیمت‌ها یکی از مهم‌ترین کاربردهای بات‌های تلگرامی ویژه ارزهای دیجیتال هستند. تعداد زیادی از این بات‌ها وجود دارد که می‌توان از میان آنها دست به انتخاب زد. بات BitCoinPriceAnalyticBot به شما امکان تعیین یک حداقل و حداکثر قیمتی را می‌دهد. وقتی قیمت بیت کوین از حداکثر مورد نظرتان بالاتر رفت، اولین فردی خواهید بود که به وسیله این بات از افزایش قیمت  اطلاع می‌یابید. همچنین Rocket Coin نیز یک بات دیگر است. کافی است دستور /global را در آن تایپ کنید تا فهرستی از رمزارزهای موجود در بازار را دریافت کنید.

آگاهی از دریافت و پرداخت با بات تلگرام پیگیری‌کننده

اگر سابقه انجام تراکنش با رمزارزها را داشته باشید، حتما می‌دانید که قطعی شدن تراکنش و ثبت آن بر روی بلاک چین می‌تواند زمان‌بر باشد. بی‌تردید هیچ کسی دوست ندارد بارها و بارها موجودی خود را برای اطمینان از انجام تراکنش بررسی کند. یک بات تلگرامی با نام Tracktxbot یکی از بات‌های متعددی است که می‌تواند زحمت این کار را از روی دوش‌تان بردارد. به محض اینکه مبلغی را در قالب بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و یا توکن‌های ERC20‌ و یا صدها نوع رمزارز دیگر دریافت کردید، پیامی به تلگرام شما داده می‌شود. این بات همچنین برداشت وجه از کیف پول‌تان را نیز اطلاع می‌دهد. به این ترتیب در صورت دسترسی غیرمجاز یک نفر به کیف پول رمزارزتان از این مساله آگاه می‌شوید.

یک بات تلگرام برای محاسبه سود سرمایه‌گذاری

بات Tokenstat نیز یک ابزار ساده و در عین حال ارزشمند برای سرمایه‌گذارانی است که در عرضه اولیه سکه (ICO) شرکت می‌کنند. کافی است دستور /ROI را به همراه مخفف توکن مربوطه تایپ کنید تا درصد بازگشت سودتان را بر حسب اتریوم، بیت کوین و دلار آمریکا مشاهده کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads