مرداد ۱۷, ۱۴۰۱
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • بنیانگذار ردیت (Reddit): پیش بینی قیمت ۱۵ هزار دلاری برای اتریوم در ۲۰۱۸

بنیانگذار ردیت (Reddit): پیش بینی قیمت ۱۵ هزار دلاری برای اتریوم در ۲۰۱۸

  • توسط حامد پاکدامن
  • می 3, 2018
  • 0
بنیانگذار ردیت (Reddit): پیش بینی قیمت ۱۵ هزار دلاری برای اتریوم در ۲۰۱۸

الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian) که هم‌بنیانگذار شبکه اجتماعی معروف ردیت است پیش‌بینی می‌کند قیمت ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۱۸ به ۱۵۰۰۰ دلار می‌رسد. به این ترتیب ارزش بازار آن به چند تریلیون دلار رسیده و حتی از بیت کوین نیز پیشی‌ می‌گیرد.

اوهانیان در حال حاضر در صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اینیشلایزد کپیتل (Initialized Capital) فعالیت دارد. او در مصاحبه‌ای با نشریه فورچن این پیش‌بینی خود را اعلام کرد. او در توضیح این پیش بینی قیمت اتریوم گفت که این ارز دیجیتال از پتانسیل بیشتری نسبت به سایر رمزارزهای موجود برای توسعه و موفقیت برخوردار است.

او در این مصاحبه گفت: «هنوز هم مقداری بیت کوین دارم و فکر می‌کنم بیت کوین‌ هنوز آن قدر مهم باشد که برای ذخیره ارزش به کار رود. با این حال رغبت زیادی به سرمایه‌ گذاری روی اتریوم دارم، زیرا افراد زیادی هستند که بر اساس آن پروژه‌های دیگری را انجام می‌دهند. در پایان امسال قیمت بیت کوین به ۲۰ هزار دلار و قیمت اتریوم به ۱۵ هزار دلار خواهد رسید.»

اگر این پیش بینی درست باشد، ارزش بازار اتریوم از ۶۷ میلیارد دلار کنونی به ۱/۵ تریلیون دلار خواهد رسید. این در حالی خواهد بود که ارزش بیت کوین حدود ۳۴۰ میلیارد دلار خواهد بود.

او در این مصاحبه به فعالیت صندوق خطرپذیر خود نیز اشاره کرد. او گفت که صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر اینیشلایزد کپیتل بر روی غول صنعت رمزارزها یعنی کوین‌بیس سرمایه گذاری کرده است. این صندوق همچنین قصد دارد در سال ۲۰۱۸ بر روی فعالیت‌های مبتنی بر بلاک چین نیز سرمایه‌ گذاری کند. او بر این باور است که فناوری بلاک چین، زیرساختی برای «اینترنت نوین» است.

الکسیس اوهانیان گفت: «سال گذشته به هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می‌پرداختیم. امسال همه چیز بر روی بلاک چین متمرکز است. درست است که سروصدای زیادی درباره بلاک چین وجود دارد، اما این سروصدا برای هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی نیز وجود داشت. بسیاری از زیرساخت‌های بنیادین مربوط به نرم‌افزارها و بلاک چین باید طی یکی دو سال آینده آماده شود تا شاهد شکل‌گیری نسل سوم وب باشیم.»

او ادامه داد: «در دهه ۹۰ میلادی کودک بودم و اطلاعات چندانی درباره ایجاد اینترنت نداشتم. به همین دلیل است که نسل سوم وب را دربردارنده انبوهی از فرصت‌ها می‌بینیم. ما تازه در آغاز راه هستیم. ما حتی نت‌اسکیپ (جزو اولین مرورگرهای اینترنتی) را (برای نسل سوم وب) در اختیار نداریم. اما این موج در حال نزدیک شدن است!»

رمزارزهایی نظیر بیت کوین و اتریوم همواره نوسانات قیمتی شدیدی دارند. توصیه می‌کنیم مطلب «عوامل موثر در قیمت ارز دیجیتال» که به واکاوی جزییات این مساله به زبان ساده می‌پردازد را نیز مطالعه بفرمایید. 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads