اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۰

معرفی کتاب: سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال

  • توسط samsam
  • آوریل 4, 2018
  • 0
کتاب «سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال: راهنمای تازه‌واردان برای سرمایه‌گذاری اندک و درآمد بالا» (Investing in Cryptocurrency -A Beginner’s Guide to Invest Small and Earn Big)

افزایش شدید قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و در نتیجه، ثروتمند شدن برخی از کسانی که بر روی آنها سرمایه‌گذاری کرده بودند بسیاری از افراد را به فکر انجام کاری مشابه می‌اندازد. با این وجود، این امر پیچیدگی‌های زیادی به همراه دارد. برخی افراد هستند که صرفا دنباله‌روی دیگران بوده و بدون مطالعه و آگاهی لازم وارد حوزه سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال می‌شوند.

اما قیمت ارزهای دیجیتال نوسانات شدیدی دارد و هر افزایشی با کاهشی همراه است. در این میان، کتاب «سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال: راهنمای تازه‌واردان برای سرمایه‌گذاری اندک و درآمد بالا» (Investing in Cryptocurrency -A Beginner’s Guide to Invest Small and Earn Big) می‌تواند سودمند باشد.

بالتازار زیمانسکی (Baltazar Szymanski) نویسنده این کتاب است. او در ابتدای این کتاب، در مقدمه‌ای به تشریح انقلاب بلاک چین و تحول حاصل از آن می‌پردازد. مباحثی همچون انواع کیف پول برای ذخیره رمزارز، خرید و فروش رمزارز و ماینینگ از دیگر موضوعات این کتاب است. علایم خطر در بازار ارزهای دیجیتال، دیدگاه کوتاه و بلندمدت، ظرافت‌های خرید و فروش و سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال و نیز انواع کلاهبرداری‌های رایج نیز از مواردی است که در این کتاب به آنها پرداخته می‌شود.

راهنمایی‌های کتاب مذکور به خواننده امکان شناخت بهتر فرصت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال و افزایش احتمال موفقیتش را فراهم می‌سازد.

این کتاب ۷۰ صفحه‌ای است و در ۶ مارس ۲۰۱۸ به زبان انگلیسی منتشر شده است.

اگر تمایل به آشنایی با شیوه خرید بیت کوین به صورت آنلاین (حتی با کارت‌های شتاب) دارید می‌توانید مطلب «خرید بیت کوین: آموزش گام به گام و تصویری» را مطالعه بفرمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶